Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Як зробити відеодзвінок в вайбере?

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Месенджер Viber надає своїм користувачам не тільки послуги з передачі текстових повідомлень, але також і послуги аудіо та відео. Здійснити відеодзвінок можна як з комп’ютерної версії програми, так і з мобільного. Для того, щоб здійснити дзвінок з телефону на комп’ютер і навпаки потрібно натиснути на спеціальний значок в меню відеодзвінків у вигляді смартфона зі стрілкою в колі.

Телефону Андроїд і Айфон)

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Здійснити відеодзвінок із мобільного телефону на базі Android можливо, якщо користувач користується пристроєм версії не нижче 4.0. Для користувачів iOS гаджетів мінімальна версія платформи 5.0. Однак версія месенджера для будь-яких пристроїв повинна бути не нижче версії 5.0.0. Щоб здійснити відеодзвінок із мобільного телефону через вайбер, потрібно зайти в месенджер і відкрити чат з потрібним співрозмовником. Далі слід натиснути на кнопку відеодзвінка у вигляді стилізованої відеокамери. Коли користувач відповість на дзвінок, можна починати розмову. Також є можливість здійснити відеодзвінок через контакти телефону. Потрібно зайти в контакти, вибрати потрібну людину і натиснути на кнопку виклику через вайбер.

З комп’ютера

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Дзвінок за допомогою Viber через комп’ютер здійснюється по тому ж принципу, що і відеодзвінок із мобільного версії. У списку контактів в месенджері знайти потрібну людину і натиснути на кнопку «Безкоштовний дзвінок». Після цього слід натиснути на зображення відеокамери – це включить відеозв’язок.

Відеозв’язок через web-версію: можливо чи ні?

При використанні web-версії месенджера Viber у багатьох користувачів виникає питання, чи можливо здійснювати відеодзвінки з її допомогою. На даний момент функція здійснення аудіо і відеодзвінків за допомогою браузерної версії месенджера Viber відсутня. Можливо, в майбутньому така можливість з’явиться, але зараз користувачам доведеться скачувати мобільний або комп’ютерну версію для здійснення дзвінка.

Як налаштувати відеодзвінок у вайбере?

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Під час використання функції відеодзвінків в месенджері можна налаштовувати гучність звуку, якість зображення, а також включати або вимикати камеру. Основне меню налаштувань дзвінків знаходиться в меню Viber в пункті «Дзвінки та повідомлення». В цьому параметрі знаходимо функцію «Відеодзвінки» і включаємо його. Функція повинна знаходитися у включеному стані, інакше відеодзвінки не будуть працювати.

Немає звуку при відеовиклик

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Якщо під час здійснення відеодзвінка відсутній звук, в першу чергу варто перевірити, не відключений динамік в меню дзвінка. Коли іконка динаміка перекреслена, її варто включити, натиснувши на кнопку. Якщо це не допомогло, то варто перевірити роботу динаміка пристрою іншим способом, наприклад, включити музику. Відсутність звуку в динаміках під час може бути збій в системі, для виправлення цього варто спробувати перезавантажити пристрій або

перевстановити месенджер. Якщо нічого не допомогло, то варто віднести пристрій у ремонт. Або змінити на нове.

Не працює відео

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Робота відеокамери також може залежати від того, чи включена вона в меню дзвінка в вайбере. При вимкненій камері співрозмовник не буде бачити користувача. Також варто спробувати перезавантажити смартфон, камера може відключитися із-за збою в встановлених драйверах. Якщо це не допомогло, то гаджет коштує здати в ремонт.

Не працює мікрофон

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

У разі якщо у користувача не працює мікрофон, то слід перевірити його в меню дзвінка. Далі варто перевірити мікрофон на запис в інших додатках телефону, наприклад диктофон. Відсутність запису звуку вказує на неполадки в смартфоні, тому варто відремонтувати пристрій у фахівців.

Відеодзвінок платний чи ні?

Відеодзвінки Viber: як зробити відеодзвінок в Вайбере?

Відеодзвінок у Viber є абсолютно безкоштовним, якщо здійснюється з месенджера на месенджер. Вчинення такого виклику бере тільки трафік інтернету, таким чином користувач може не турбуватися про втрату засобів з балансу телефону. Тільки потрібно стежити за кількістю залишився трафіку інтернету.

 

Моя довідка - Корисні поради