Viber встановити на телефон потрібно для відстеження повідомлень в чаті: як це зробити

Як ви, напевно, пам’ятаєте, з початку цього року ми представили новий Viber. Акцент був на те, щоб зробити месенджер швидше, безпечніше, простіше у використанні, ніж коли-небудь раніше. Проте ми ще не закінчили. Оновлення куди масштабніше, ніж можна уявити. Щоб побачити їх, необхідно інсталювати Вайбер для компа, смартфона, планшета.

Тепер ми додаємо новинки в основний список чатів, щоб клієнти могли одним поглядом побачити більше інформації. Особливо це стосується процесу введення повідомлень, збережених чернеток та іншого. Також з’явилися додаткові іконки і спливаючі вікна.

Набравши … чернетка, набравши …

Дивіться, хто пише в режимі реального часу. По мірі того, як користувачі будуть друкувати повідомлення, ви побачите «Enter» під їх ім’ям серед списку чатів.

Тут немає обмежень. Тому, якщо більш ніж один з контактів пише вам повідомлення, ви побачите «Enter» під кожним їхнім ім’ям. Головне – щоб користувач був внесений в телефонну книгу або існувала раніше створена листування.

Якщо ви почали писати повідомлення, але не закінчили, побачите чернетка в списку чатів. Опонент отримає повідомлення, що лист набирається дуже довго.

Важливо: введений текст автоматично збережеться статус чорновика. Однак буде відображатися на пристрої, на якому його почали друкувати. Дописати меседж з іншого девайса не вийде.

Viber встановити на телефон потрібно для відстеження повідомлень в чаті: як це зробитиЧернетка в Вайбере.

Вони вже читали це?

Тепер скоротився період очікування, коли ви відправили повідомлення і хочете дізнатися, прочитав його інший чоловік. Головна зміна – фіолетові галочки «✓✓». Вони з’явилися в списку чату, щоб повідомити про доставку та відкритті листа. І так:

  • одна сіра пташка – повідомлення не доставлено;
  • дві сірі – текст дійшов до одержувача;
  • два значка змінили колір на фіолетовий – меседж прочитаний.
Читайте також:
Viber не відкривається на комп'ютері? Viber не запускається на Windows 10

Важливо: із-за збою інтернету або особистих налаштувань галочки відображатися не будуть. У першому випадку необхідно перезавантажити мережа, вимкнувши і включивши роутер (режим польоту). У другому – зайдіть в налаштування конфіденційності. Якщо заблокована функція відображення статусу – активуйте її. Коли це зробив опонент, вам не вийде побачити галочки.

Чат-бот

Багато хто з ваших листувань пов’язані зі службами і підприємствами в чат-ботах. Щоб такі бот-повідомлення чатів виділялися серед переліку контактів, ми доба-вілі спеціальний значок. Тепер легко зрозуміти, де пише жива людина, а де – машина.

Viber встановити на телефон потрібно для відстеження повідомлень в чаті: як це зробитиЧат-боти в Вайбере.

Хм, що вони послали?

Одна із самих забавних речей в Viber – широкий спектр повідомлень, які ви можете відправляти і отримувати. Але стікер або картинка занадто великі, щоб відображати їх у списку чатів. Тому корисний маленький значок показує, чи отримали ви наклейку, фотографію, аудіо – або відеоповідомлення. Функція доступна також у спливаючих вікнах на всіх типах пристроїв.

Спілкування в Viber стало простіше і швидше, ніж коли-небудь раніше. Отримати нові можливості можна після оновлення месенджера. Viber встановити на телефон, ПК, ноутбук, планшет можна з офіційного сайту, Плей Маркету, Апп Стора, Віндовс Маркету. Інсталяція безкоштовно. Для швидкого завантаження буде потрібно стабільне підключення до інтернету.

Після того, як ви зможете повторно завантажити Вайбер на комп або інший пристрій, додатково проходити процедуру реєстрації не потрібно. Програма автоматично «підтягне» запис за номером телефону.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради