Viber стане платформою для онлайн-покупок “Вибер”: завантажити безкоштовно на комп’ютер або телефон і робити покупки через месенджер

Популярний месенджер додасть можливість безпосередньо здійснювати покупки. Про нововведення на прес-конференції повідомив генеральний директор компанії Viber Джамел Агау. Це дозволить утиліті перетворитися на повноцінну онлайн-платформу. Клієнти зможуть оформляти покупку, використовуючи додаткову форму договору.

Як заявило керівництво компанії, зовні інтерфейс месенджера не зміниться. Функції будуть доступні після оновлення. Вибер завантажити безкоштовно на пристрій можна з Апп Стора, Плей Маркету, офіційного сайту. При стабільному підключенні до інтернету інсталяція триватиме до двох хвилин.

Що зміниться

В цьому році Viber розширив спектр послуг, дозволивши юридичним особам створювати каталоги. Зараз в чатах юзери можуть дивитися товари, послуги від партнерів, а також пересилати посилання іншим контактам. Процес покупки передбачає укладення окремих домовленостей з продавцем тет-а-тет.

Тобто немає бланка оформлення замовлення. Клієнт повинен прямо писати адміністратора спільноти, групи, дізнаватися особливості проведення операції, домовлятися про оплату та інше.

Viber стане платформою для онлайн покупок Вибер: завантажити безкоштовно на компютер або телефон і робити покупки через месенджер

«Зараз юзери можуть ділитися товарами, розглядаючи мізерні каталоги. Оформити замовлення на покупку усередині додатку поки що немає можливості. Залишилося недовго часу терпіти незручності. Відділ з розвитку веде обговорення з кількома популярними брендами, щоб додати товари, контент, рекламу.

Спочатку акцент на жіночу аудиторію, якій істотно більше. Нововведення спочатку з’явиться в Західній Європі. Для купівлі іноземних товарів жителі Росії, Китаю, Японії, Казахстану, Білорусі та ряду інших країн можуть користуватися програмами обходу доступу», – сказав Агау. Також юзерам пропонують заздалегідь Вибер завантажити на комп’ютер, смартфон, планшет у версії для певної країни.

Після нововведення в додатку з’явиться окрема підкатегорія меню. Там користувачі можуть вибрати певну групу товарів, а вже звідти – марку виробника.

«Пошук буде здійснюватися за кількома параметрами. Також розробляється пряма рядок введення, – заявляють у компанії. – Тестова версія дещо обмежена. Однак, відштовхуючись від базових потреб клієнтів і прямого співробітництва, ми вдосконалимо утиліту. З’явиться форма прямого оформлення замовлення».

І знову безкоштовно

Для фізичних осіб, тобто, приватних клієнтів, навіть після всіх нововведень використання месенджера залишається безкоштовним. Корпорації, які просувають товари, послуги, будуть змушені платити за рекламу. Тарифікація залежить від типу пропозиції, кількості розсилань листів.

Viber стане платформою для онлайн покупок Вибер: завантажити безкоштовно на компютер або телефон і робити покупки через месенджер

Щоб користуватися всіма послугами утиліти, слід Вайбер закачати на пристрій. Для зареєстрованих користувачів авторизація після оновлення відбудеться автоматично.

Для створення облікового запису:

  1.       Після інсталяції, тапніте іконку програми.
  2.       Виберіть країну, введіть номер телефону, на який буде зареєстрований клієнт.
  3.       Введіть отриманий в смс код, щоб підтвердити дію.
  4.       Напишіть ім’я клієнта (не обов’язково особисте, можна придумати нікнейм).
  5.       Не забудьте підібрати кльові аватарки.
  6.       Дозвольте доступ до фото, аудіо, відео, контактів.

Нагадаємо, Viber Media створили в 2010 році в Ізраїлі. Власниками компанії є Тальм Марко і Ігор Магазіннік. За даними розробників, спочатку інвестиції у створення і просування програми склали $20 млн. Як свідчить Вайбер Вікіпедія, сьогодні більше мільярда людей користуються послугами месенджера. Утиліта працює на території 193 країн. Штаб-квартира із головними серверами облаштована в Люксембурзі.

Клієнти, у свою чергу, зазначають простий інтерфейс, безкоштовні команди, надійність передачі інформації, роботу по всьому світу.

Читайте також:
"Вайбер" для ПК "Віндовс 10": скачати і встановити Viber на комп'ютер з "десяткою"
Моя довідка - Корисні поради