Viber: шлях до успіху

Viber вже кілька років поспіль є найбільш популярним месенджером на території Росії. Сумарна аудиторія програми по всьому впевнено наближається до позначки 200 мільйонів користувачів, яку може досягти вже в цьому році. У чому ж секрет успіху вайбера?

Месенджер з Білорусі

Вайбер в бета-тесті з’явився ще в далекому 2010 році, але фінальний реліз відбувся лише в 2014-му. У результаті всього за пару років додаток знайшла популярність по всьому світу. Спочатку месенджер з’явився для iOS, але з світанком популярності андроїд пристроїв розробники оперативно створили і таку версію свого додатка. І вже пізніше з’явився десктопний Viber для комп’ютерів.

Мало хто знає, що вайбер – месенджер з Білорусі. Його починали створювати два мінських розробника, які пізніше обзавелися цілою командою програмістів. Пізніше творці розповіли, що вибрали для розробки Європу і Білорусь не випадково, так як праця європейських розробників коштує набагато дешевше, ніж американських. А на той момент вони не могли дозволити собі команду програмістів з США.

Viber: шлях до успіху

Нові власники

Як тільки Viber став набирати популярність, його помітили на міжнародному ринку. Багато хотіли роздобути собі цей месенджер, і в підсумку його викупила японська компанія Rakuten за шалені 900 мільйонів доларів. З тих пір загальна аудиторія програми тільки продовжує збільшуватися, справи у неї йдуть добре, тому фанати сподіваються, що вайбер так і буде залишатися абсолютно безкоштовним і радувати їх новими функціями. Поки ніяких передумов до монетизації вайбера немає, тому всі користувачі можуть видихнути спокійно. Прогнози на майбутнє вайбера вельми втішні. Сьогодні месенджер був портований на всі популярні мобільні і десктопні платформи, так що більше і не скажеш, що колись це був виключно мобільний месенджер для айфонів.

Читайте також:
Як активувати Viber на комп'ютері без QR коду

Секрет успіху Viber

Ми стільки говоримо про шлях до успіху Viber, але так і не розповіли, що ж вплинуло на його величезну популярність. По-перше, це інноваційна ідея, адже про месенджерах в 2010 році ніхто і знати не знав, що дуже добре позначилося на розробниках. По-друге, це постійно розширюють функціонал програми, який на даний момент має все, що потрібно для спокійного, комфортного і безкоштовного спілкування в інтернеті. Секрет успіху Viber проста, втім, як і все геніальне.

Основні особливості вайбера, що вплинули на його популярність:

  • Безкоштовні повідомлення, необмежені за символами і кількістю.
  • Також нетарифіковані відео і голосові дзвінки.
  • Проста реєстрація, стабільна робота.
  • Обмін різними файлами.
  • Стікери, смайли і навіть графіті.
  • Синхронізація між кількома пристроями.
  • Проста і дуже швидка установка.
  • Можливість скачати вайбер безкоштовно.
Моя довідка - Корисні поради