Viber out – що це за функція і як нею користуватися для міжнародних дзвінків, поповнення рахунку, тарифи та ціни

Раніше дзвінки в іншу країну можна було здійснити тільки за допомогою роумінгу. Сьогодні залишатися на зв’язку з близькими в будь-якій частині світу дозволяють месенджери. Міжнародні дзвінки можливі навіть у тому випадку, коли у абонента не встановлено додаток. Про недорогий спосіб спілкування – Viber out – розповімо у статті.

Що таке Viber out

Це функція, що має сотні позитивних відгуків і дозволяє здійснювати міжнародні дзвінки прямо з месенджера. Не потрібно підключати і оплачувати послуги роумінгу, реєструватися на сторонніх сервісах.

Не покидаючи додаток, ви з легкістю додзвонитесь на стаціонарні міські і мобільні номери. Охоплення країн при цьому великий, можна натиснути на кнопку відео-дзвінка або зателефонувати в Росію, Єгипет, Європу, Азію. Вартість тарифних планів виходить нижче тієї, що пропонують мобільні оператори.

Для чого потрібен

Viber out  що це за функція і як нею користуватися для міжнародних дзвінків, поповнення рахунку, тарифи та ціниФункція Viber out.

Використовуйте можливість в особистих цілях або в бізнесі. З допомогою цієї функції вам буде доступна зв’язок практично з будь-яким куточком світу.

Одна з фішок програми полягає в тому, що абонент на тому кінці дроту необов’язково завантажувати додаток Viber.

Розумна програма допоможе додзвонитися навіть до тих, хто не використовує месенджер. Для дзвінків потрібен лише оплачений тарифний план (про це розповімо нижче) і доступ до інтернету.

Переваги

До переваг даного засобу спілкування відносяться простота у використанні і наявність ряду можливостей.

Говорячи про конкурентоспроможність з роумінгом, потрібно відзначити такі «бонуси»:

 1. Не потрібні складні налаштування, установка додаткового функціоналу і реєстрація у сторонніх програмах.
 2. Месенджер надійно захищений від злому, в список ваших абонентів не зможуть потрапити сторонні люди.
 3. Є можливість отримати кредитні купони і спілкуватися безкоштовно.
 4. Вартість дзвінків нижче цін мобільних операторів.
 5. Хороша якість зв’язку навіть при «плаваючому» інтернеті, можливість працювати з планшета.
Читайте також:
Viber запускає сервіси допомоги: боротьба з COVID-19 Viber: офіційні чати і спільноти про коронавирусе (COVID-19), знайти і підключитися

Як підключити

Функція вже закладена в додатку. Щоб її активувати, достатньо натиснути кілька клавіш (зайти в меню «Виклики», розташоване знизу екрану, і клікнути по «Вибер out» або ж тапнути по трьом смужкам «Ще», у відкритому підменю вибрати ту ж напис).

Для повноцінної роботи Вибер ауту необхідно поповнити гаманець, після чого дзвоніть закордонним приятелям. Здійснити міжнародний дозвон можна тільки при позитивному балансі – розстрочення та кредити тут не спрацюють.

Як зробити дзвінок в Вайбер аут

Для того щоб зателефонувати потрібній людині, слід знайти його у списку контактів:

 1. Заходимо в програму, відкриваємо меню «Виклики».
 2. Прокручуємо списку, натискаємо на дані людини.
 3. У розширеному розділі вибираємо «Виклик Вайбер out».

Viber out  що це за функція і як нею користуватися для міжнародних дзвінків, поповнення рахунку, тарифи та ціниВикористання Viber out.

У тому випадку якщо абонент не занесений у вашу телефонну книгу, вбити номер необхідно через клавіатуру Вайбер:

 1. Відкриваємо «Виклики».
 2. У нижньому лівому куті дисплея клікаєм на фіолетовий значок у вигляді декількох точок.
 3. У новоствореній клавіатурі вводимо номер телефону (з кодом країни).
 4. Додаток автоматично вирішить, підключати опцію чи ні. Дзвінок відбудеться при позитивному балансі.

Вартість послуги

Тарифікація залежить від країни, в яку ви маєте намір дзвонити. Важливо пам’ятати, що кошти будуть списані з рахунку і за інтернет-трафік (це зробить ваш мобільний оператор). При невигідному тарифному плані краще дзвонити по Вибер аут через вай-фай.

В ряд країн економічніше дзвонити на стаціонарні номери. Приміром, в Росії вигідніше набрати міський номер (близько 2 рублів за хвилину спілкування).

Тарифи

Розробники періодично оновлюють тарифи і роблять пакетні пропозиції.

Щоб ознайомитися з актуальними для вашого регіону цінами, потрібно виконати наступне:

 1. На головній сторінці програми клацнути по пункту «Ще».
 2. Вибрати сходинку з найменуванням функції.
 3. Натиснути на напис «Показати тарифи».
 4. Ввести назву країни (у верхній сходинці) або номер свого телефону.
Читайте також:
Завантажити (завантажити) Viber безкоштовно на телефон Андроїд російською безкоштовно

Viber Credits

Ми вже говорили про те, що дзвонити незареєстрованим в месенджері користувачам можна тільки платно. Ваш баланс в програмі буде називатися кредитом, він видно в особистому кабінеті (через параметр «Вибер аут» клікнути на підменю «Баланс»).

Там же вказана орієнтовна вартість дзвінків, і розташовані три квадратика з різним номіналом. Цей номінал – сума, яку ви можете закинути в додаток. Перебираючи квадратики, клацаючи по ним, подивіться, скільки хвилин і з якою країною ви промовите на зазначену ставку.

Для певних напрямків

Viber out  що це за функція і як нею користуватися для міжнародних дзвінків, поповнення рахунку, тарифи та ціниТарифна сітка для дзвінків через Viber out.

У деяких ситуаціях, наприклад, у переговорах із зарубіжними колегами, дзвінки будуть адресовані тільки в одну державу.

Розробники для таких випадків надають пакетні пропозиції.

Для дзвінків в межах РФ є тарифний план, який передбачає 100 хвилин спілкування за 4,99 доларів в місяць. При цьому перший місяць вам дарують безкоштовно. Крім того, в будь-який момент можна припинити дію пакету.

Такі ж «акції» передбачені для ряду інших країн. Так, заплативши близько трьох доларів, говорите протягом 200 хвилин з друзями з Індії. Розсилка з актом спеціальними пропозиціями постійно оновлюється. Щоб на неї підписатися, натисніть відповідну команду.

Поповнення рахунку

Поповнювати баланс можна прямо через додаток. Це робиться в меню «Вибер аут».

У розширеному розділі слід вибрати параметр «Поповнити рахунок» і визначити зручний спосіб оплати (карта або система «Гугл плей» для пристроїв на Андроїд).

Так як у другому випадку теж прив’язана карта, розглянемо алгоритм дій з нею:

 1. Вибираємо «Карта» в способі оплати.
 2. У меню вводимо свої дані (адреса електронної пошти, фактична адреса, поштовий індекс, країну. Після вас попросять вказати номер картки і підтвердити дію).
Читайте також:
Як зайти в Viber з іншого телефону

Вбивати домашня адреса деякі остерігаються, але це формальність. Зламувати карту інженери Вайбера не будуть, дані система не зберігає. Після успішного списання суми ви отримаєте повідомлення від банку. Додаток готове до використання.

Можливість заощадити

Viber out  що це за функція і як нею користуватися для міжнародних дзвінків, поповнення рахунку, тарифи та ціниБонуси для поповнення рахунку для дзвінків Viber out.

Спілкування через Вибер аут недороге, однак і тут дозволяється зберегти частину грошей. Як? Заробити на розмови. Справа в тому, що розробники активно співпрацюють з іншими додатками.

У вже знайомому нам меню періодично з’являється розділ «Безкоштовне пропозицію». Клікнувши по ньому, ви побачите список додатків-партнерів. Вибирайте цікаве, натисніть «скачати» і отримуйте гроші на рахунок Вибера.

Як відключити Viber out

Видаляти і прибирати випадково куплене пакетну пропозицію можна кнопкою «Вимкнути» в меню «Тарифи».

Якщо ви налаштовані категорично, доведеться відключати саму обліковий запис (профіль):

 1. Переходимо в меню (кнопка «Ще») / розділ «Налаштування», натискаємо на «Конфіденційність».
 2. Вибираємо пункт «Відключити обліковий запис».

Майте на увазі, що після цього ви втратите можливість користуватися додатком через деактивований профіль.

Функція дозволяє залишатися на зв’язку з друзями з усього світу. Вхід в Вибер аут простий, він вже закладено розробниками. Телефонуйте не тільки на мобільні номери, а й на міські. Особливо ощадливим людям на спілкування можна заробити.

Єдиний мінус – вихід з «ауту». Ви можете відв’язати карту, але вимикати саму функцію слід обережно, так як є ймовірність втратити дані чатів.

Тепер ви знаєте, що таке вайбер аут, як користуватися послугою і скільки вона коштує.

Моя довідка - Корисні поради