Viber: немає підключення до інтернету. Що робити, якщо ви бачите таку помилку на екрані телефону або комп’ютера

Месенджер Viber по праву завоював популярність як просте та надійне додаток для спілкування в мережі. Але при роботі іноді Вайбер пише немає підключення до інтернету. У статті підкажемо, як розібратися з причинами відмови і усунути проблему.

Чому з’являється повідомлення «Немає підключення до інтернету»

Viber: немає підключення до інтернету. Що робити, якщо ви бачите таку помилку на екрані телефону або компютераНемає підключення до інтернету в Вайбере.

З-за чого іноді у Viber немає підключення до інтернету?

Причин виникнення проблем, при яких додаток може писати про помилку з’єднання зі зв’язком, досить багато.

Умовно їх можна розділити на кілька категорій:

  • збої, пов’язані з роботою та налаштування програмного забезпечення (як самої програми, так і іншого встановленого ПЗ, що впливає на блокування мережевих з’єднань);
  • скидання налаштувань пристрою або їх неправильна установка;
  • недостатній рівень сигналу мобільного зв’язку або wi-fi;
  • відсутність інтернету з боку провайдера;
  • збої або відмови в мережевому обладнанні (роутери, свічі, кабелю) або в «залозі» ПК, смартфона.

Методи вирішення проблеми

Виявити причину, чому в програмі немає підключення до інтернету, найпростіше методом виключення. Робити це потрібно послідовно, поки програма не почне працювати.

Незалежно від того, де встановлено Вайбер (на комп’ютері, планшеті або іншому гаджеті), алгоритм пошуку помилки буде визначатися способом підключення пристрою до мережі. Розглянемо послідовність дій на прикладі смартфона.

Перевірка наявності мобільного інтернету

Більшість сучасних гаджетів таких брендів, як Xiaomi, Айфон і Lumia, підтримують всі стандарти мобільного зв’язку. По індикації у верхній частині екрану можна бачити наявність і рівень сигналу стільникового зв’язку або wi-fi.

Якщо сигнал відсутній, слід зайти в мережеві налаштування і перевірити, який стандарт зв’язку активований. Наприклад, якщо в мобільному телефоні включений 4G, а в даній місцевості немає підтримки цього стандарту, то потрібно встановити 3G.

При використанні вай-фай переконайтеся, що в списку станцій обрана та, до якої є доступ. Іноді з першого разу підключитися не виходить, тоді треба повторити спробу знову. Крім того, при необхідності активації доступу слід перевіряти правильність введення пароля.

Читайте також:
Красиві картинки на аву для хлопців і чоловіків: як вибрати і завантажити фото на аватарку

Перезавантажиться

Якщо встановити з’єднання так і не вдалося, зв’язок є, але Viber як і раніше не бачить інтернет, потрібно перезапустити гаджет.

Корекція налаштувань антивіруса і брандмауера

Viber: немає підключення до інтернету. Що робити, якщо ви бачите таку помилку на екрані телефону або компютераВідключення налаштувань брандмауера.

Однією з причин, коли Вайбер пише про проблему з’єднання, може бути і блокування доступу з боку захищає ПО.

Важливо! Факт блокування антивірусом є прямим наслідком наявності шкідливих програм. Насамперед, виконайте повну перевірку пристрою.

Зараз це актуально не тільки для ОС Windows, але і Андроїд. Єдиним виключенням залишається Linux.

Краще не підключати пристрій до мережі до завершення повного очищення.

При відсутності вірусів послідовно вимкніть антивірус і брандмауер (тимчасово).

Якщо з’єднання з інтернетом відновлюється, то можливі наступні варіанти:

  • у першому випадку може вирішити проблему оновлення версії або заміна антивіруса на інший;
  • у другому – коригування списків заборонених і дозволених програм.

Звернення в техпідтримку

Іноді при роботі месенджера виникає помилка підключення до сервісів Viber або просто немає з’єднання з сервером при наявності мережі та інтернету. У цьому випадку необхідно звернутися в службу техпідтримки. Після заповнення форми на офіційному сайті на пошту приходить відповідь з результатом розгляду проблеми.

У більшості випадків перерахованими вище способами вдається відновити підключення до інтернету. Якщо проблема залишається, потрібно перевстановити програму.

Моя довідка - Корисні поради