Viber не запускається на комп’ютері або телефоні. Не запускається Viber на Windows 7, 10

Можливі проблеми та їх причини

В процесі установки месенджера чи вже після неї можуть виникати різні помилки, пов’язані з неможливістю запуску програми. Причини їх виникнення можуть бути різними, відповідно і рішення таких проблем можуть відрізнятися.

Viber не запускається на компютері або телефоні. Не запускається Viber на Windows 7, 10

Не відкривається після установки, нічого не відбувається

Відразу після установки або через деякий час стабільної роботи, месенджер перестає відкриватися. На спроби відкрити будь-якими способами програма не реагує. Це може бути пов’язано з неправильною установкою, помилками системи або неполадками в самому додатку.

З’явилося біле вікно

Поява білого вікна під час роботи з Viber може бути викликано збоєм драйверів комп’ютера, встановленням програми напередодні оновлення месенджера, а також наявністю застарілого програмного забезпечення.

Viber не запускається на компютері або телефоні. Не запускається Viber на Windows 7, 10

Повідомлення » viber не відповідає»

Постійні вильоти додатки з повідомленням «Viber не відповідає» пов’язано з перебоями на стороні серверів месенджера.

Погано працює і зависає

Погана робота месенджера і постійні зависання можуть бути викликані слабким інтернет-з’єднанням, великий завантаженням комп’ютера або відкриттям паралельно з Viber безлічі інших програм і додатків.

Що варто зробити, якщо Вайбер не запускається на комп’ютері, ноутбуці?

Якщо вайбер не запускається на комп’ютері або ноутбуці, варто зрозуміти причину проблеми. Для кожної версії операційної системи можуть бути свої особливості і способи вирішення.

Однак більша частина проблем вирішується однаково на всіх ОС. Такі проблеми, як поява білого вікна, оповіщення про те, що вайбер не відповідає, а також погана робота і зависання програми.

Читайте також:
Як зробити голосування в Вайбере: покрокова інструкція по створенню опитування в месенджері

Поява білого вікна під час роботи Viber можна вилікувати, якщо оновити драйвера комп’ютера, перезавантажити пристрій або перевстановити месенджер.

«Viber не відповідає» не можна виправити самому користувачеві, так як ця помилка виникає із-за неполадок на стороні серверів месенджера. Можна спробувати перезапустити програму або дочекатися наступних оновлень.

Погана робота месенджера і постійні зависання лікуються зменшенням навантаження на комп’ютер шляхом закриття зайвих програм і додатків і перевіркою інтернет-з’єднання.

Також багато помилки можуть виникати з-за неправильної налаштування портів інтернету. Для правильної роботи месенджера повинні бути відкриті порти TCP 5242 і 4244, а також UDP 5243 і 9785.

Windows 7

Для ОС Windows 7 вирішити проблему з відкриттям месенджера може зміна параметрів сумісності. Для цього потрібно натиснути ПКМ на ярлик Viber і вибрати «Властивості». У вікні вибрати «Сумісність» і «Запустити програму в режимі сумісності».

Viber не запускається на компютері або телефоні. Не запускається Viber на Windows 7, 10

Windows 10

При збоях у роботі месенджера на Windows 10 варто спробувати перезавантажити комп’ютер і перевірити заборони антивірусної програми. Якщо додаток потрапило в антивірус, то месенджер не зможе працювати у зв’язку з його блокуванням.

Windows 8.1

Рішення проблем для ОС Windows 8.1 не відрізняється від рішень версії 10. Необхідно перезавантажити комп’ютер і перевірити антивірус. Також можна перевстановити додаток або оновити драйвера комп’ютера.

Mac OS

Непрацюючий месенджер на комп’ютерах з операційною системою MacOS може бути викликаний тим, що версія системи не відповідає мінімальним вимогам Viber. У такому випадку варто оновити ОС або знайти в інтернеті версію месенджера, підходящу для діючої збірки операційної системи. Також можна оновлювати драйвера пристрою, перевстановити месенджер і перевірити інтернет-з’єднання.

Не запускається на телефоні

Іноді може виникати помилка при запуску на телефоні. Месенджер не запускається, і немає можливості потрапити у список повідомлень. Вирішити такі проблеми часто допомагає перезавантаження пристрою.

Читайте також:
Vzlom Viber com: реальний огляд та відгуки

Андроїд

Якщо месенджер не запускається на пристроях Android, то необхідно здійснити наступні кроки:

· Очистити кеш. Для цього потрібно зайти в налаштування пристрою – додатка – накопичувач – очистити кеш;

Viber не запускається на компютері або телефоні. Не запускається Viber на Windows 7, 10Viber не запускається на компютері або телефоні. Не запускається Viber на Windows 7, 10

· Перевірити наявність інтернет-з’єднання;

· Перевстановити месенджер;

· Написати в службу підтримки.

Айфон

Виникнення помилки з запуском месенджера на iPhone не відрізняється від рішення проблеми на Android. Потрібно:

· Перевірити наявність інтернету;

· Перезавантажити пристрій;

· Перевстановити месенджер;

· Дочекатися оновлень додатка.

Моя довідка - Корисні поради