Viber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viber

Не можу прослухати голосове повідомлення у viber на телефоні що робити?

Причин того, що голосове повідомлення в додатку Вайбер не хоче відтворюватися, існує кілька.

В першу чергу необхідно перевірити чи не пошкоджений файл, найчастіше така проблема супроводжується саме цією причиною. Кращим рішенням стане почистити всі звукові файли з пам’яті пристрою, які знаходяться в директорії Вайбер і папки Вайбер Войсес.

Подібна проблема може виникнути при нестачі вільного простору в пам’яті пристрою, в такому випадку допоможе очищення пам’яті від тимчасових файлів, видалення кеша і знищення даних медіафайлів Вайбер в папці Вайбер Войсес.

Viber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viber

Також проблема може полягати в самому пристрої, з якого намагаєтеся прослухати запис. На телефоні і тим більше на комп’ютері могли піти або злетіти кодеки і драйвера, необхідні для якісної роботи зі звуковими файлами. Для виправлення неполадок рекомендується завантажити останній пакет оновлень і перевірити в Диспетчері пристроїв, чи всі оновлення драйверів і програмного забезпечення встановлені.

Причина може бути банальною – тупить інтернет або недостатньо швидкості мережі для завантаження аудіофайлу.

Також описуються ситуації, коли подібна проблема виникає через те, що прошивка операційної системи Андроїд не відповідає оновленим додатком. У такому випадку рекомендується наступний план дій:

· Перевести пристрій в режим літака (відключити мобільну мережу повністю, можна вийняти sim-карти і вставити в інший телефон).

Viber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viber

· Підключитися до бездротової мережі з доступом в інтернет.

Viber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viber

· Завантажити оновлення.

· Встановити нову версію програми.

Не працюють голосові повідомлення в viber

При наявності стабільного високошвидкісного підключення до мережі інтернет голосові повідомлення завантажуються без проблем і їх в той же момент можна прослухати. Але буває ситуація, коли завантаження начебто вже завершилася і нічого не змінюється, а при спробі прослухати нічого не виходить.

Читайте також:
Історія Viber: хто і коли створив Вайбер?

Способи усунення помилки:

· Очистити внутрішню пам’ять пристрою від непотрібних даних, перемістити фото і відео матеріали на персональний комп’ютер. Для цього необхідно перейти в налаштування смартфона і відкрити або вкладку Програми (для видалення непотрібних програм), або Сховище для доступу до повного очищення: тимчасові файли, кеш, додатки, всі файли в файловому менеджері.

Viber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viberViber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viber

· Можливо пристрою для обробки запиту не вистачає оперативної пам’яті. В такому випадку перейдіть до налаштувань мобільного пристрою, виберіть вкладку «Програми» відкрийте «Запущені» і відключити ті, які в даний момент не використовується, натиснувши на кнопку «Зупинити». При цьому з’явиться попередження, потрібно просто проігнорувати його і продовжити відключення.

Viber не відтворює голосові повідомлення. Не працюють голосові повідомлення в viber

· При виникненні помилки «Немає підключення» необхідно перепідключитися до бездротової мережі повторно або вибрати мобільний трафік для забезпечення більш стабільної роботи.

Моя довідка - Корисні поради