Viber не відкривається на комп’ютері? Viber не запускається на Windows 10

Чому не відкривається вайбер на комп’ютері?

Viber не відкривається на компютері? Viber не запускається на Windows 10

Якщо на персональному комп’ютері не працює Вайбер, то на це можуть бути різні причини, в залежності від яких буде зрозуміло, що необхідно робити і як виправити неполадки в роботі програмного забезпечення.

Причини непрацездатності месенджера на стаціонарному пристрої:

· Якщо програма не реагує на подвійний клік після нормальної роботи протягом довгого часу, то слід перевірити дату установки останнього оновлення, помилка перевстановлення програмного забезпечення, не вистачило місця на локальному диску для повноцінної установки.

· Не відкривається одразу ж після установки – в більшості випадків причиною може бути неправильна установка в результаті недостатньої кількості вільного місця на локальному диску. Неправильна установка характеризується іншим кодом помилки і також призводить до неполадок у роботі системи в цілому.

· Також причиною відмови в роботі може стати банальна відсутність або нестабільна робота інтернету, блокування брандмауером (мережевим екраном).

Способи вирішення проблеми:

· По-перше, відразу ж слід перевстановити програмне забезпечення. Не варто переживати, всі дані зберігаються разом з облікового запису на сервері, а також в резервної копії в хмарному сховищі. Для коректної установки потрібно для початку повністю видалити додаток і почистити систему спеціалізованими програмами, перезавантажити, а вже після цього завантажити інсталятор і запустити.

· При блокуванні мережевим екраном слід зайти в програмне забезпечення, операційної системи і налаштувати правило з дозволами для програми месенджера Вайбер на вільну працю. Ця міра дозволить програмі повноцінно функціонувати і безперешкодно обмінюватися пакетами через глобальну мережу інтернет в зашифрованому вигляді.

· При появі несправностей у роботі месенджера внаслідок оновлень програмного забезпечення потрібно знайти викачані оновлення і видалити, потім через службові засоби відновлення операційної

системи повернуться до старої версії програми. Також рішенням може бути і переустановка на стару версію або повторна установка нової, але на чистий персональний комп’ютер, тобто попередньо необхідно повністю видалити поточну версію і всі файли, пов’язані з месенджером.

Viber не запускається на Windows 10

Viber не відкривається на компютері? Viber не запускається на Windows 10

При установці програмного забезпечення старих версій на нову операційну систему чекайте неполадки та відмови при спробі роботи з месенджером.

Для повноцінного функціонування на Віндовс 10 потрібно встановлювати тільки останню версію програми і всі необхідні оновлення, які спрямовані на підвищення зручності і комфорту використання.

Помилка «припинена робота програми Viber для Windows»

Viber не відкривається на компютері? Viber не запускається на Windows 10

За цю помилку можна вжити низку заходів для вирішення проблеми:

· Перевірити і встановити всі необхідні оновлення програми.

· Додати правило в мережевий екран для виключення зі списку контрольованих програм.

· Просканувати антивірусним програмним забезпеченням.

· Перезавантажити комп’ютер.

· Почистити від тимчасових і непотрібних записів і файлів. Наприклад, за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення CCleaner.

· Якщо не допомогло – перевстановити програму з повним видаленням і очищенням реєстру попередньої версії.

Якщо ці заходи не допомогли, то слід скористатися народним засобом:

· Клацнути по ярлику програми правою кнопкою миші.

· Вибрати розділ «Властивості».

· Активувати вкладку «Диспетчер пристроїв».

· Перейти у «Звукові, відео та ігрові пристрої».

· Вимкнути звуковий модуль.

· Запустити додаток.

· Включити звукову карту назад.

При продовженні появи помилки слід звернутися службу підтримки Вайбер.

 

Моя довідка - Корисні поради