Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Безкоштовний месенджер Viber тіснить мобільних операторів. Користувачі частіше використовують додаток, що здійснюють дзвінки по стільниковому зв’язку, оплачуючи тільки витрачений трафік. Але іноді доступ до послуг вайбер утруднений із-за відсутності інтернет-з’єднання.

Вайбер не працює через wi-fi, а через мобільний інтернет працює

Частіше додаток збоїть, використовуючи мобільний інтернет, по кілька разів на день повідомляючи користувачеві, що немає підключення до мережі. Тоді рятує перехід на бездротовий зв’язок. Але іноді відбувається зворотна ситуація. Таке трапляється, якщо абонент:

 • намагається підключитися до запароленной мережі;
 • користується мережею, де є обмеження на використання трафіку.

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Так само причиною відсутності зв’язку стає слабкий сигнал Wi-Fi і переповнений кеш телефону.

Обмеження трафіку в цілях економії накладають компанії, що використовують Wi-Fi для роботи. Тому, якщо вайбер не входить в число дозволених програм, то працювати не буде.

Якщо господар точки роздачі вайфая змінив пароль, це також обмежить роботу Viber.

Для усунення ускладнень в роботі месенджера є різні способи.

У першу чергу варто перезавантажити телефон. Іноді це вирішує всі питання.

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Потім слід перевірити з’єднання з Wi-Fi: зайти в інтернет, використовуючи браузер, і подивитися наявність доступу. Якщо все працює нормально, то проблема в вайбере, в іншому випадку немає підключення до мережі. Щоб почати роботу у додатку, варто поміняти мережу:

 • для Андроїда: Налаштування – Мережа і інтернет – Wi-Fi (перевести бігунок у неактивний стан);
 • для Айфона Налаштування Wi-Fi – вимкнути.

Після цього телефон автоматично почне використовувати мобільний інтернет.

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Якщо проблема в Viber, потрібно перевстановити додаток або почистити кеш. Головне не забути зробити резервну копію чатів.

Щоб очистити кеш, потрібно:

 • зайти в налаштування телефону;
 • знайти пункт «Пам’ять»;
 • у списку вибрати «Дані кеша»;
 • вибрати та підтвердити видалення даних.

Звільнилася пам’ять дозволить відновити роботу додатків в нормальному режимі.

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернетViber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернетViber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернетViber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Оновивши додаток, можна відновити коректну роботу.

Вибер не працює через мобільний інтернет

Труднощі з роботою через мобільну мережу у вайбер трапляються часто. Незважаючи на мінімалізм, програма споживає великий трафік. З-за повільної мережевий зв’язку у месенджера виникають складності з коректною роботою. Вирішити завдання може:

 • Підключення до мережі Wi-Fi;
 • Перехід на більш стабільну зв’язок або підвищення швидкості інтернету;
 • Використання двухсимочного телефону.

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

Ще однією причиною, по якій виникають проблеми з доступом до месенджеру через мобільний зв’язок, може стати рішення Роскомнадзора , раніше блокувала роботу Viber.

Мегафон

Для користувачів мережі Мегафон основною проблемою доступу до додатка буде нестабільна або слабкий зв’язок у віддалених місцях.

Білайн

У 2018 році оператори «Білайн» на вимогу Роскомнадзора обмежили доступ до IP-адресами, що відповідає за доставку Push-повідомлень, що позначилося на якості роботи додатків. Термін дії накладеного обмеження невідомий.

Tele2

Невідомо, чи виконує Теле2 вимоги про обмеження доступу до Push-повідомленнями, але йшлося про підключення оператора до виконання рішення Роскомнадзора. Поки що складнощі з мобільним інтернетом виникають із-за слабкого або нестабільного сигналу.

МТС

Проблеми з доступом до додатка у користувачів МТС виникають через конкурентної боротьби. Для людей, що використовують безкоштовний месенджер, немає необхідності оплачувати інші послуги зв’язку, крім витрачається трафіку, що негативно позначається на доходах мобільних операторів.

А через вайфай працює

Якщо вайбер працює через вайфай, але не через мобільний інтернет, то основною причиною для цього є низька швидкість або закінчився сплачений трафік. Ці проблеми спільні для всіх додатків. Варто перейти на більш високу швидкість з’єднання або поповнити баланс. Якщо ж проблеми виникають тільки у вайбер, то слід перевстановити додаток.

Viber не працює через WiFi. Вайбер не працює через мобільний інтернет

У разі, коли жоден з використаних дій не допомагає, залишається тільки звернутися в службу підтримки програми, знайти яку можна на офіційному сайті.

Моя довідка - Корисні поради