Viber для Windows portable

Тим, хто постійно користується месенджером Viber, варто звернути увагу на його портативну версію. Зручний додаток, яке можна зберігати на знімному носії, легко відкривається на персональному комп’ютері або ноутбуці, не залишаючи слідів по завершенні роботи.

Що таке Viber Portable

Безкоштовний додаток Viber Portable розроблено спеціально для спілкування через ПК або ноутбук, будучи доповненням до мобільної версії месенджера. Портативна версія вайбер на основі протоколу VoIP дає користувачу практично ті ж можливості, що і основний месенджер. Встановлена на комп’ютер, програма синхронізується зі смартфоном, дозволяє відправляти повідомлення і здійснювати дзвінки на будь-який пристрій, на якому встановлений месенджер.

Viber для Windows portable

Існуючі версії Viber Portable розроблені для Windows, MAC і Linux. Встановлена на комп програма дозволяє:

· Миттєво обмінюватися повідомленнями, аудіо-та відеофайлами, документами;

· Здійснювати безкоштовні дзвінки між користувачами вайбер;

· Дзвонити на стаціонарні і мобільні телефони за допомогою Viber Out;

· Організовувати спільні бесіди, об’єднувати людей у групи;

· Підписуватися на публічні чати і багато іншого, що може вайбер.

Для коректної роботи програми необхідно мати телефон з встановленим і активованим месенджером, а так само пам’ятати, що Viber Portable позбавлений можливості автоматичного оновлення. Щоб програма працювала без збоїв, потрібно постійно відстежувати і завантажувати оновлення в ручну, зберігаючи їх в тій же папці, де зберігатися додаток. При запуску месенджера програма буде оновлюватися.

Viber для Windows portable

Як встановити і користуватися?

Щоб встановити Viber Portable на ПК, варто скористатися офіційним сайтом, який можна знайти, скориставшись будь-якою пошуковою системою. Зайшовши на сайт, слід:

· Перейти на сторінку скачування;

· Вибрати версію ОС, скориставшись кнопками або посиланнями внизу сторінки;

· Завантажити програму;

Viber для Windows portable

· Витягти з архіву файли: папку APP і іконку ViberPortable.exe., перемістивши їх в окрему папку, створену спеціально для них;

Viber для Windows portable Viber для Windows portable

· Двічі клацнувши по іконці ViberPortable.exe., відкрити програму і авторизуватися, для чого потрібен діючий акаунт у вайбер на смартфоні;

Viber для Windows portable

· Ввести номер телефону та підтвердити реєстрацію за допомогою QR-коду.

Viber для Windows portable

Якщо з першого разу додаток не запустилося, потрібно повторити спробу вдруге. Цього достатньо, щоб програма запрацювала в нормальному режимі. Всі створювані при запуску файли додаток збирає у папці Data, що дуже зручно, якщо треба повністю видалити інформації про месенджері з комп’ютера або перемістити його на зовнішній носій.

Viber для Windows portable

Видаливши папку Data, можна відновити заводські налаштування програми Viber Portable, а перемістивши папку з файлами на флешку, видалити безслідно месенджер з комп’ютера.

Моя довідка - Корисні поради