Viber це соціальна мережа чи ні?

Кілька років тому для спілкування за допомогою інтернету використовувалися соцмережі, де можна написати листа, зробити дзвінок або об’єднуватися в групи за інтересами. Створені ці ресурси для побудови взаємин між людьми або організаціями. Сьогодні конкуренцію соцмережам створюють месенджери, що виконують ті ж функції.Є Вайбер соцмережею?

Є Вайбер соцмережею?

Безкоштовний додаток Viber не є соціальною мережею. Ця програма створена для мобільних телефонів, щоб миттєво обмінюватися повідомленнями і здійснювати дзвінки користувачам месенджера. Перед використанням додаток необхідно завантажити та встановити на гаджет. Тільки маючи мобільну версію програми, є можливість користуватися популярним додатком на комп’ютері.

Для реєстрації в соцмережі, немає необхідності завантажувати та встановлювати програму на комп’ютер або інший гаджет. Це можна зробити, просто маючи доступ до інтернету. Так само у соцмереж немає жорсткої прив’язки до номера телефону. Його можуть запросити для того, щоб мати можливість легко відновити доступ до облікового запису в разі втрати пароля.

Як зареєструватися і знайти людину в мережі Вибер?

Реєстрація в мережі Вайбер відбувається, коли активується встановлений месенджер. При активації вводиться актуальний номер телефону і надісланий в смс-повідомленні код підтвердження. Після цього абонент реєструється в додатку Viber. Активований додаток отримує доступ до телефонної книги і переносить у френд-лист всі контакти користувача, які користуються Вайбер.

Щоб знайти потрібну людину в додатку, можна скористатися іменем і прізвищем шуканого або його номером телефону:

  • У вкладці відкритого мессенджера «Контакти» у верхньому куті знайти значок лупи і натиснути на нього;
  • У діалоговому пошуковому полі ввести наявні дані шуканого людини;
  • Якщо цей контакт є в телефонній книзі, то програма покаже список відповідних абонентів. Ті контакти, у кого встановлено додаток, будуть мати збоку фіолетовий значок вайбера.

Viber це соціальна мережа чи ні?

Якщо немає контактів потрібної людини, то знайти його в додатку неможливо, так як вайбер працює тільки з телефонною книгою користувача. Щоб зв’язатися із такою людиною, необхідно додати його дані в адресну книгу. Зробити це можна, запитавши номер телефону особисто або іншим способом. Дізнавшись номер телефону, людину можна додати в френд-лист:

  • У додатку перейти в «Контакти»;
  • Внизу знайти і натиснути на іконку людини з плюсиком, перейти у «Додати контакт»;
  • У вікні ввести номер телефону одного і натиснути кнопку «Продовжити» (кнопку QR-код ігнорувати);
  • Коли програма знайде людину, то з’являться його дані, якщо він користується вайбер, або напис «+7 ххх ххх хх хх поки не використовує Viber» з пропозицією запросити;
  • Можна натиснути кнопку «Запросити», тоді контакт отримати запрошення встановити вайбер, або залишити все як є і абонент просто зберегтися в телефонній книзі.

Viber це соціальна мережа чи ні?

Моя довідка - Корисні поради