Вайбер онлайн і Вайбер Веб. Як увійти в Вайбер через комп’ютер без скачування

На відміну від багатьох інших месенджерів Вайбером можна користуватися і за допомогою комп’ютера, а не тільки телефону. При цьому можна синхронізувати дані додатків на обох пристроях і користуватися програмою повноцінно і на смартфоні, так і на ПК.

Вайбер онлайн для ПК

Розробники додатків ніколи не створювали онлайн-версію програми для ПК. Програма призначена в першу чергу для спілкування за допомогою мобільних пристроїв. Але зареєструватися через браузер можна.

На офіційному сайті доступно тільки управління фінансами. Здійснювати дзвінки, писати повідомлення, відправляти файли через онлайн-версію не можна. Немає навіть можливості налаштування свого облікового запису. Для повного доступу до можливостей Вайбер необхідно завантажити та встановити програму на ПК.

Вайбер Веб – що це? Браузерна версія для Вайбер

Офіційною браузерної версії для Вайбер не існує. Вона годиться тільки для управління фінансовою частиною програми. Більш того, для дотримання безпеки необхідна верифікація через те пристрій, яким ви користуєтеся. При першому запуску потрібно активувати додаток з допомогою того ж номера, з яких виконаний вхід в програму на ПК або мобільному.

Вайбер на комп’ютер без скачування

Як було сказано вище, користуватися додатком без скачування неможливо. Для того, щоб використовувати Вайбер на ПК, необхідно завантажити програму і виконати установку, слідуючи підказкам системи.

Як користуватися Viber на комп’ютері

Додаток Вайбер для ПК по своєму функціоналу не відрізняється від мобільної версії. Для того, щоб використовувати його повноцінно, потрібно завантажити програму, встановити її та виконати вхід в обліковий запис (зареєструватися).

Докладніше про те у статті Завантажити і Встановити Viber на комп’ютер (ПК, PC)

Після цього буде доступно керування обліковим записом історія листування та інші функції програми – дзвінки, текстові повідомлення, відеозв’язок.

Моя довідка - Корисні поради