“Вайбер” не бачить контакти: причини проблеми, покрокова інструкція, що робити, якщо телефонний контакт не відображається в Viber

Збій роботи системи призводить до порушення відображення і нормального функціонування ряду завдань. Дуже поширеними бувають випадки, коли контакт не відображається в Viber ні в книзі, ні під час пошуку.

Причин на це кілька, власне, як і рішень проблеми.

Вайбер не бачить контакти. Чому?

Вайбер не бачить контакти: причини проблеми, покрокова інструкція, що робити, якщо телефонний контакт не відображається в ViberВайбер не бачить контакти.

Близько 80% всіх проблем з роботою програми пов’язані з помилкою прописаного коду розробниками або збоєм під час підключення до сервера.

Обидва випадки вирішуються виключно співробітниками технічної підтримки. Для цього необхідно відправити запит-повідомлення з скаргою або почекати якийсь час, перш ніж повторити процедуру.

Однак існує ще кілька факторів, що впливають на безперебійне функціонування месенджера і на відсутність відображення контактів.

До причин, що викликають такі збої, розробники відносять:

 1. Наявність пристрою з двома активними сім-картами і записаними на них номерами.
 2. Невірно вказаний номер клієнта.
 3. Відсутність зареєстрованого особистого кабінету користувача.
 4. Неправильні налаштування програми.
 5. Помилка коду доступу.
 6. Заборона на використання даних пристрою Вайбером.
 7. Погане підключення до Інтернету.
 8. Номер в чорному списку.
 9. Випадкове форматування книги, повне обнулення інформації.
 10. Застаріла версія програми.
 11. Виконання оновлення.
 12. Номер не записаний в телефонній книзі.
 13. Не було синхронізацію між пристроями.

Варіанти вирішення проблеми

Частіше відсутність контактів викликане двома факторами, вирішити які можна самостійно. Це займе всього кілька хвилин.

Варіант 1. Неправильно введений номер телефону

У поспіху люди можуть не помітити помилку при наборі цифр. Один пропущений символ, невірно зазначений код країни або оператора зв’язку візьмуть своє.

Читайте також:
Чому повідомлення у Вайбере приходять без звуку

Вайбер не бачить контакти: причини проблеми, покрокова інструкція, що робити, якщо телефонний контакт не відображається в ViberПравильна реєстрація номери.

Тому:

 1. Ретельно перевірте кожну цифру.
 2. При введенні іноземних даних вказуйте код країни з позначкою «+» спочатку. Тільки після цього – код оператора стільникового зв’язку. У межах однієї держави, це необов’язково.
 3. Переконайтеся, що користувач має обліковий запис месенджера, так як в противному випадку додати його до списку контактів програми ви не зможете.

Якщо людина, якого ви хочете додати контакт у вайбер, знаходиться біля – скануйте QR-код його месенджера своїм. Так номер буде збережено автоматично.

Варіант 2. Неправильні налаштування програми

При реєстрації та активації месенджер автоматично запитує доступ до контактів пристрою. Якщо не підтвердити цю функцію, програма не зможе зчитувати дані.

Дозволити використання контактів можна, вибравши в налаштуваннях апарата розділ «Управління додатками». Там в опціях Вайбера активувати галочку біля функції «Контакти».

Також можуть бути проблеми з синхронізацією.

Щоб усунути їх:

 1. Зайдіть в «Налаштування» – «Інші акаунти».
 2. Підтвердіть функції «Увімкнути синхронізацію», «Показати всі контакти».

Після цього бажано оновити апарат – перезавантажити роботу девайса.

Варіант 3. Загальні поради, необхідні для усунення проблеми

Якщо перші два способи не допомогли, зробіть наступне:

 1. Збережіть контакти на один носій (телефон, сім-карту, обліковий запис електронної пошти на сервер обміну даними). Для цього відкрийте «Установки» – «Системні програми» – «Контакти», виберіть опцію «Імпорт/експорт» і проведіть операцію. Це дозволить уникнути плутанини з номерами, блокування будь-якого носія.
 2. Переконайтеся, що немає активного оновлення програми, під час якого вона недоступна для повноцінного використання. Для цього зайдіть в App Store або Play Маркет і подивіться, чи немає скачування оновленої версії. Це може відбуватися автоматично при наявності підключення до Wi-Fi.
 3. Повторно ввімкніть месенджер. Для цього припиніть роботу на пристроях, а потім назад увійдіть у свій обліковий запис.

  Вайбер не бачить контакти: причини проблеми, покрокова інструкція, що робити, якщо телефонний контакт не відображається в ViberВихід з Вайбера.

 4. Переконайтеся в хорошій швидкості підключення до Інтернету. При необхідності перезавантажте мережу.
 5. Перезавантажте апарат.
 6. Встановіть останнє оновлення, так як після написання нових кодів програмістами старі можуть вийти з сервера.
 7. Збережіть номер в телефонній книзі, після чого він з’являється в месенджері.
 8. Проведіть додаткову синхронізацію. Це допоможе при наявності великої кількості записів у телефонній книзі.
 9. Іноді допомагає видалення фото (зображення, встановленого для візуалізації користувача). Так додаток менше завантажено обробкою інформації.
 10. Очистіть кеш-пам’ять. Для цього на смартфоні зайдіть в «Налаштування» – «Пам’ять». Натисніть на «Дані кеша». Підтвердіть операцію «Очистити».
 11. Перевірте чорний список. Заблоковані номери не будуть відображатися спільним листом. Щоб зробити це, відкрийте програму, виберіть «Налаштування» – «Конфіденційність» – «Заблоковані номери».
 12. Надати дозвіл на використання і доступ до номерів.
 13. Надішліть листа-скаргу працівникам технічної підтримки (якщо нічого не допомагає). Розгляд скарги триває кілька робочих днів.

Як бачимо, причин, за якими месенджер може не відображати контакти, багато. Для початку перевірте всі налаштування дозволу, перезавантажте підключення і смартфон, а якщо і це не спрацює – напишіть в техпідтримку.

Зазначимо, важливо знати не тільки те, як додати номер, але і те, як в Вайбере видалити контакт. Це можна зробити безпосередньо в месенджері. Достатньо зайти в книгу номерів, вибрати потрібного абонента, відкрити його аккаунт. Знизу натиснути команду «Видалити контакт». У цьому випадку номер зітреться і з месенджера, та з пристрою.

Моя довідка - Корисні поради