“Вайбер” для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинок

Чи відчуваєте ви вологість і тепло тліючого сонця? Частинки літа тут, і вони нікуди не дінуться найближчим часом! Хоч сидіти біля басейну не вийде, насолоджуватися останніми променями тепла перед холодною зимою все ж можна. Особливо з набором забавних емодзі.

Не забудьте запросити друзів, сім’ю приєднатися до вас! Завантажте пакети наклейок, поділіться вже сьогодні. Користуватися ними можна, незалежно від того, встановлено чи у вас Вайбер для смартфона, планшета або комп’ютера. Вони доступні на будь-якому пристрої.

Це літо NICI!

Приєднуйтесь до деяких з ваших улюблених персонажів NICI, включаючи Прісциллу-слона, Піта-пелікана. Кожен день з ними наповнений заходами на свіжому повітрі! Ці наклейки допоможуть донести ваше повідомлення до всіх друзів.

Завантажте набір і насолоджуйтеся життям щохвилини.

Вайбер для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинокСтікери улюблених персонажів NICI.

Дівчата просто хочуть веселитися

Навіть останні відгомони тепла не стануть перешкодою веселощам. Поділіться планами з оточуючими, зберіть компанію, влаштуйте свято посеред тижня. Все це з допомогою зворушливого пакету стіків.

Вайбер для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинокВеселе літо з Вайбером.

Bigli Migli святкує літо

Bigli Migli максимально використовує час, вирушаючи на сонце, нехай і холодне. Не лінуйтеся йти на пошуки пригод, зігріваючись азартом.

Вайбер для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинокЛіто з Біглі Міглі.

Літній день кохання з LegCat і Лолою

Насолоджуйтеся сонцем, відчуйте атмосферу з LegCat і Lola. Вони допоможуть підняти ваш відпочинок на новий рівень.

Скачайте кумедний набір наклейок, щоб ділитися настроєм з близькими людьми.

Вайбер для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинокРічна любов з LegCat і Лолою.

Рокко і Кристал знову разом

LegCat і Lola – не єдині улюблені персонажі стікерів Viber, наслаждаю-щиеся влітку разом! Рокко і Кристал демонструють широкий спектр емоцій, з якими ви зможете ототожнити себе.

Читайте також:
Як налаштувати Вайбер на смартфоні правильно?

Насолоджуйтесь останніми відгомін літа разом.

Вайбер для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинокРокко і Кристал.

Однак, не забудьте спочатку закачати Вайбер на телефон, планшет, комп’ютер. Адже стікери доступні тільки для зареєстрованих користувачів. Скачати Вибер на телефон або інший пристрій можна з офіційного порталу розробників, Плей Маркету, Апп Стора, Віндовс Маркету. Інсталяція безкоштовно, головне – мати стабільне підключення до інтернету.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради