У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК

В Viber зручно не тільки листуватися, а й обмінюватися фото. Мессенджер підтримує картинки з пам’яті телефону, а також дозволяє запустити камеру і швидко отримати знімок. Розберемося, що робити, якщо в Вайбере не відчиняються фото.

Чому в Вайбері не відкривається фото

Чому не відкриваються фото в Viber? Причини можуть бути пов’язані зі збоями в мобільному інтернеті і проблемами в самому мессенджері. Для перевірки доведеться переконатися в якості інтернет-з’єднання, почистити пам’ять пристрою, перевірити дозволу і оновити Вайбер.

Можливі причини збою:

 • проблема на серверах Viber;
 • низька швидкість інтернету;
 • поганий рівень сигналу мобільного мережі;
 • застаріла версія месенджера;
 • переповнена пам’ять в смартфоні;
 • в телефоні встановлені обмеження.

Важливо. Якщо фото в Вайбері перестали відображатися, перезапустіть смартфон. Якщо операція не допомогла, переходите до пошуку проблеми.

Проблема з інтернетом

Найчастіше в Вайбері не завантажуються фото з-за слабкого сигналу інтернету. Це може бути пов’язано зі збоями в мережі, а також при віддаленні від міста. Якщо поруч немає вишки мобільного зв’язку, сигнал буде невпевнений, можливі проблеми не тільки з інтернетом, а й зі дзвінками.

Як перевірити швидкість інтернету:

 1. Відкрийте браузер, перейдіть на сайт Speedtest за посиланням.
 2. Натисніть на кнопку «Почати» . У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК

Замір займає не більше хвилини, на екрані з’явиться швидкість інтернету. Для коректної роботи Вайбера на телефоні швидкість повинна бути вище 5 Mbps . Для економії трафіку і прискорення завантаження підключіть телефон до точки WiFi.

У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК

Важливо. Інтернет може вимкнутися і при нульовому балансі на СІМ-карти. Перевірте, чи вистачає грошей на рахунку для покупки пакету, не закінчилися чи мегабайти.

Якщо з інтернетом все в порядку, значить, збій завантаження фотографій не пов’язаний з інтернетом. В цьому випадку рекомендується перевірити залишок пам’яті в пристрої.

Переповнена пам’ять

Однією з причин, чому Вайбер не відчиняє фото, може бути переповнена пам’ять в телефоні. Проблема стосується застарілих смартфонів з невеликою кількістю вбудованої пам’яті. При заповненні простору автоматично відключається завантаження фото і відео не тільки в Вайбері, але і в браузері.

Як перевірити, скільки залишилося пам’яті, і виконати очистку:

 1. Відкрийте опції, відкрийте параметр «Про телефоні» . У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК
 2. Натисніть по рядку «Сховище» .
 3. Кількість вільної пам’яті зазначено вгорі, для коректної роботи месенджера потрібно не менше 100-150 мегабайт.
 4. Натисніть по рядку «Дані кеша» , щоб видалити тимчасові файли. У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК

Інтерфейс меню може відрізнятися. Звільнити місце можна шляхом видалення непотрібних додатків, фотографій, відео.

Після очищення пам’яті перезавантажте смартфон. Це відновить збилися налаштування, встановлені додатки знову зможуть завантажувати і показувати файли.

Застаріла версія Viber

Якщо фото в Вайбері не відображаються і не вантажаться, причиною може бути застаріла версія месенджера. Можливо, старий Viber не розуміє формат отриманого фото, тому знімок не видно і його не виходить відкрити.

Як оновити Viber:

 1. Запустіть магазин з додатками, на Android це Play Маркет, на iOS – App Store.
 2. У пошуку надрукуйте: Viber . У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК
 3. Перейдіть на сторінку месенджера, якщо доступні оновлення, натисніть на кнопку «Оновити» . У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК

Важливо. Зазвичай Вайбер оновлюється автоматично, проте при виникненні проблем чи наявна нова версія буде не зайвою.

Оновлений Вайбер може прочитати файл, недоступний раніше і завантажити його за кілька секунд. Якщо фото не відображається, перевірте настройки дозволів.

Обмеження в настройках телефону

У Вайбері не відкриваються фото, при отриманні повідомлення на екрані написано «Немає запису» або відображається порожнє віконце. Причиною можуть стати обмеження в налаштуваннях телефону. При першому запуску Вайбер запитує дозвіл на роботу з камерою, пам’яттю телефону, контактами. Якщо дозволу не отримані, деякі опції можуть бути недоступні.

Як дати дозволу на завантаження фото і відео:

 1. Перейдіть в опції смартфона, Натисніть по розділу «Програми ». У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК
 2. Натисніть на «Всі програми» , Натисніть по Viber. У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК
 3. Перейдіть у вкладку з дозволами.
 4. Активуйте повзунки навпаки «Камера» , «Пам’ять» . У Вайбері не відкриваються фото, вирішуємо проблему на телефоні та ПК

Тепер Вайбер зможе завантажувати і відображати фото, відео, картинки.

З чим ще може бути пов’язана проблема

Зазвичай при пересиланні картинок з Вайбера не виникає проблем. Мессенджер вміє читати більшість популярних файлів, відкриває анімації, картинки з високою роздільною здатністю.

Проблема читання фото може виникнути:

 • якщо файл пошкоджений;
 • картинка збережена в невідомому форматі і не підтримується Viber.

Попросіть друга відправити ще одну фотографію для перевірки, підключіть телефон до мережі WiFi. Вайбер автоматично стискає картинки для економії трафіку, однак проблеми з підключенням Вайбера досі можуть стати причиною повільного завантаження фото або неможливістю їх відображення.

Важливо. Якщо файл не підтримується, спробуйте відправити інший, для перевірки.

Нічого не допомагає, що робити

як бути, якщо нічого не допомагає і Вайбер не відображує отримані знімки? У цьому випадку рекомендуємо перевстановити месенджер. Видаліть стару версію Viber, почистіть кеш телефону, як показано в інструкції вище і встановіть останню збірку з магазину з додатками.

Якщо і це не допоможе, тоді доведеться звернутися в службу підтримки Viber. Для цього відкрийте форму, напишіть докладний звернення, заповніть всі поля. Спеціаліст відповість найближчим часом і постарається вирішити проблему.

Чому в Вайбері не відчиняються фотографії? Причина може бути пов’язана з підключенням до інтернету, збоєм на серверах Viber, переповненій пам’яттю в телефоні або збився дозволами. Спробуйте вирішити проблему самостійно, якщо нічого не допомагає, напишіть в службу підтримки.

Моя довідка - Корисні поради