У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

Вайбером зручно користуватися на телефоні і комп’ютері. За допомогою месенджера можна листуватися, відправляти файли і дзвонити. Помилки виникають рідко, але і без них не обходиться. Розберемося, чому в Вайбере не приходять повідомлення про повідомлення, які налаштування перевірити і що робити.

Чому немає повідомлень в Viber

Чи не приходять повідомлення в Viber? Варіантів проблеми може бути декілька. Починаючи від убавлений до мінімуму гучності і закінчуючи проблемами з додатком або збився опціями.

Перевірити настройки можна самостійно. Для вирішення проблеми доведеться перейти в опції Вайбера і установки смартфона.

Додайте звук повідомлень за допомогою бічної клавіші на корпусі телефону, а також перезавантажте його. Перезавантаження вирішує більшість помилок, які виникають під час роботи додатків. Якщо нічого не допомогло, приступайте до перевірки за інструкцією.

Важливо. Сповіщення дзвінків і повідомлень можуть пропасти через переповненого кеша, в цьому випадку його потрібно почистити і запустити знову смартфон.

Перевірка налаштувань

Можливі причини, чому пропав звук сповіщень в Viber:

 • проблеми з інтернетом;
 • забитий кеш смартфона;
 • збилися установки в Вайбере;
 • порушені настройки в телефоні;
 • встановлена ​​стара версія Вайбера з помилками;
 • включений еко-режим, який відключає Viber.

Деякі користувачі не просто закривають Вайбер, а натискають кнопку виходу в налаштуваннях. У цьому випадку повідомлення про вхідні дзвінки й повідомлення надходити не будуть, до тих пір, поки знову не буде запущений месенджер.

У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

Важливо. Не вимикайте Viber так, як показано на скріншоті. При виході з програми, прийом повідомлень буде припинений і звуки в Вайбере будуть відключені.

У Вайбері

Чому не приходять оповіщення? Проблема може бути пов’язана з налаштуванням месенджера. Опції могли збитися з-за оновлень або після видалення мелодії, яка була встановлена ​​на оповіщення.

Насамперед потрібно перевірити налаштування звуку:

 1. Відкрийте настройки, натиснувши на кнопку «Ще» . У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми
 2. Натисніть на пункт «Повідомлення» , встановіть галочку навпроти рядка «Використовувати системні звуки» . У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми
 3. Перевірте, програється чи встановлена ​​мелодія дзвінка, якщо немає, поміняйте її на іншу.
 4. Натисніть на кнопку «Звук повідомлення»
 5. Активуйте опцію за допомогою перемикача, виберіть звук, додатково можна включити вібрацію і світловий індикатор. У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

За допомогою опції «Повідомлення» можна перевірити, які сигнали встановлені і активовані чи оповіщення.

Важливо. Якщо всі налаштування встановлені вірно, але в Вайбері не приходять повідомлення про повідомлення, потрібно перевірити параметри смартфона.

у телефоні

Що потрібно перевірити в телефоні? Насамперед рекомендується почистити кеш месенджера, подивитися гучність системних звуків. Деякі пристрої можуть переходити в сплячий режим, в якому відключаються функції деяких додатків.

Як очистити кеш месенджера:

 1. Запустіть настройки смартфона, відкрийте розділ «Програми» < /strong>.У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми
 2. Натисніть на «Всі програми» , Тапніте по Viber. У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми
 3. Тапніте по кнопці очищення, підтвердіть очистку даних кеша. У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

Інтерфейс налаштувань може відрізнятися в залежності від моделі телефону. Після видалення даних рекомендується перезапустити пристрій і перевірити працездатність повідомлень Viber.

В телефоні можуть збитися налаштування гучності звуку. Для перевірки:

 1. Відкрийте розділ «Звук і вібрація» .
 2. Перевірте положення повзунків, переведіть їх в середнє або максимальне положення. У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

Змінити гучність можна за допомогою бічної клавіші на смартфоні, якщо вона встановлена.

Повідомлення можуть пропадати в режимі очікування, причина проста – телефон відключає деякі додатки, щоб заощадити заряд батареї. Viber з цього списку можна виключити:

 1. Перейдіть в розділ «Програми» та знайдіть Вайбер, як показано вище. У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми
 2. У меню перевірте дозвіл навпроти рядка «Повідомлення» , натисніть на «Контроль активності» .
 3. На екрані виберіть опцію «Немає обмежень» . У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

Опція контролю фонової активності в сплячому режимі є не на всіх телефонах. Зазвичай це пристрої з операційною системою Android, найчастіше смартфони від Xiaomi і інших китайських виробників.

У чому ще може бути проблема

Чому в Вайбері не приходять повідомлення? Причина може бути банальною – не працює інтернет. Зв’язок може бути порушена через:

 • закінчився пакет з інтернетом;
 • немає грошей на рахунку SIM;
 • проблеми у оператора.

Спробуйте підключитися до перевіреної точці WiFi. Якщо на рахунку є кошти, а інтернету немає – зверніться до свого оператора зв’язку.

У Вайбері не приходять оповіщення про повідомлення, рішення проблеми

Причиною, чому в Вайбері не приходять оповіщення, можуть бути технічні роботи на сервері месенджера. Зазвичай вони проходять за кілька 3-5 хвилин, при глобальних оновлення доведеться почекати до 15-30 хвилин.

Рада. Перевірте інтернет-підключення, поновіть месенджер до останньої версії , перезапустіть телефон і перевірте настройки. Якщо нічого не допомагає, доведеться звернутися в службу підтримки.

Висновки

Причин, чому не приходять повідомлення в Viber, може бути кілька. Помилка може бути пов’язана з настройками телефону, відключенням Viber в сплячому режимі. Якщо збилися установки в месенджері, оповіщення також надходити не будуть.

Чи не приходять повідомлення в Вайбері? В першу чергу поновіть месенджер, переконайтеся, що інтернет працює, потім перевірте опції в додатку і в телефоні. Якщо нічого не допомагає і включити звук не виходить, завжди можна звернутися в службу підтримки, фахівець відповість найближчим часом.

Моя довідка - Корисні поради