У “Вайбере” висить непрочитане повідомлення, але його не видно: як прочитати і видалити нагадування на телефоні з андроїдом і айфоні

Соціальні мережі та месенджери є головним каналом комунікації сучасного світу. Їх велика кількість, інші технічні умови дозволяють мільярдів користувачів спілкуватися в режимі реального часу на великій відстані. Ось тільки мінімальні збої можуть зіпсувати як настрій людини, так і весь процес від спілкування.

Таким збоєм буває відображення невидимого повідомлення. Тобто на робочому екрані смартфона, планшета або комп’ютера біля програми Viber позначено новий лист.

Ось тільки при безпосередньому відкритті віджета його там немає, а сповіщення залишається. Саме тому необхідно знати, що робити, якщо в Вайбере висить непрочитане повідомлення, але його не видно. Проблем, як і рішень, є кілька.

В яких випадках з’являється непрочитане повідомлення?

Вайбер є досить надійним у порівнянні з іншими месенджерами. Однак навіть у нього іноді бувають збої роботи, глюки, підвисання.

У Вайбере висить непрочитане повідомлення, але його не видно: як прочитати і видалити нагадування на телефоні з андроїдом і айфоніВідсутність повідомлень у Вайбере.

Найчастіше це трапляється, коли:

 • версія програми на пристрої застаріла,
 • сталося порушення роботи;
 • під час роботи пропало підключення до мережі;
 • на смартфон, планшет, комп’ютер включена програма VPN (для обходу заборони відвідування деяких ресурсів).

Однак, перш ніж приступати до глобального вирішення проблеми:

 • переконайтеся, що ви встигли прочитати всі повідомлення, перегорніть чати до кінця, перевірте повідомлення в групах;
 • перезавантажте пристрій або його підключення до Інтернету;
 • намагайтеся хоча б періодично видаляти старі повідомлення або листування цілком, так як вони займають пам’ять пристрою, перешкоджаючи відображенню нових розмов, мультимедійних файлів, посилань;
 • переглядайте секретні й приховані чати. Їх потрібно відкривати додаткові команди, тоді як оповіщення працюють стандартно.

Якщо після всього цього сповіщення все ж залишається, тоді треба вживати більш радикальні заходи.

Читайте також:
Як знайти відео в Вайбере?

Непрочитане повідомлення у Вайбере

Завантаження повідомлень, мультимедійних файлів, посилань в Вибере починається тільки після переходу програми в активний режим роботи. Для цього достатньо відкрити додаток при наявності підключення до мережі Інтернет.

Якщо один номер пов’язаний на декількох пристроях, можливо підвисання. Наприклад, меседж прочитаний на телефоні, а на планшеті все ще відображено оповіщення.

Viber також працює у фоновому режимі. Щоб припинити це, щоб уникнути проблем, достатньо відключити налаштування на телефоні або вручну припиняти роботу після виходу.

Через додаток

Якщо відображається повідомлення тільки біля іконки додатка (проте листа немає при відкритті програми), це означає, що є прихований чат. Перевагою цих чатів є можливість приховати свою переписку від інших очей. Відкрити її можна тільки знаючи спеціальний код – пароль, відбиток пальця, секретне графічне зображення, скан особи, набір символів.

У Вайбере висить непрочитане повідомлення, але його не видно: як прочитати і видалити нагадування на телефоні з андроїдом і айфоніПовідомлення в секретному чаті.

Відкрити секретний чат можна так:

 • відкрийте програму;
 • виберіть функцію пошуку в верхній частині екрана програми (лупа);
 • введіть пін-код.

Не забувайте про секретних матеріалах. Вони відкриваються з певною людиною на певний час, мають таймер автоматичного видалення (30 секунд, 1, 3, 5, 30 хвилин). Якщо за визначений час ви не прочитаєте повідомлення, воно зникне, а ось оповіщення про нього залишиться. У такому разі перезавантажте програму або пристрій.

Іноді можуть з’являтися оповіщення від службових чатів (розсилки компаній) від заблокованих користувачів. Побачити листування, відкрити їх можна на комп’ютері після синхронізації роботи. Там їх можна видалити.

До більш радикального методу можна віднести видалення всіх листувань.

Для цього:

 • запустіть програму;
 • зайдіть в розділ «Налаштування»;
 • перейдіть до опції «Виклики і повідомлення»;
 • підтвердіть команду «Очистити журнал повідомлень».
Читайте також:
Як зробити голосування в Вайбере: покрокова інструкція по створенню опитування в месенджері

Щоб видалити одну листування окремо:

 • відкрийте чат,
 • натисніть на потрібну листування, утримаєте натискання кілька секунд;
 • виберіть команду «Видалити чат», підтвердьте її.

Обидві операції на смартфоні і планшеті в залежності від кількості інформації займають від декількох секунд до хвилин. На комп’ютері процес триває швидше.

Якщо проблему неможливо вирішити самостійно, зверніться за допомогою до співробітників служби технічної підтримки. В залежності від рівня складності розглядають скарги від декількох годин до п’яти робочих днів. Після усунення проблеми співробітники надсилають повідомлення на ваш телефон.

Через смартфон

У Вайбере висить непрочитане повідомлення, але його не видно: як прочитати і видалити нагадування на телефоні з андроїдом і айфоніНепрочитані повідомлення у Вайбере.

Іноді проблеми можуть виникати із-за роботи самого пристрою, а не месенджера.

Тому особливу увагу необхідно звернути на те, де саме з’явиться значок повідомлень.

Якщо «+1» знаходиться біля вікна «Чати» або біля певного чату, швидше за все, на пристрої обмежена кількість можливої переданої та отриманої інформації (мегабайти). Такі збої бувають тільки на смартфоні і планшеті.

Виправити це можна самостійно за лічені хвилини.

Якщо Андроїд:

 • зайдіть в Налаштування;
 • перейдіть в розділ «SIM-картки та мобільні мережі» – «Ліміт трафіку»;
 • курсор «Включити ліміт трафіку» зруште вліво (тим самим відключиться ліміт трафіку).

Різні версії Android мають варіації команд, тому в налаштуваннях шукайте функції управління трафіком. Для цього введіть в пошуковому рядку слово «трафік» і виберіть відповідний розділ. Вже незалежно від версії прошивки – вимкніть обмеження.

Якщо Айфон:

 • перейдіть до «Налаштувань»;
 • перейдіть до «Оновлення контенту»;
 • серед програм виберіть Вайбер і навпроти нього відсуньте повзунок вправо.

Як бачимо, причини наявності непрочитаного повідомлення бувають різні. Перш ніж звертатися за допомогою до розробників, спробуйте усунути несправності самотужки. У більшості випадків це займе не більше п’яти хвилин.

Читайте також:
Як видалити акаунт Вайбер: способи видалення облікового запису мобильногоустройства і комп'ютера

Моя довідка - Корисні поради