Смайлик з висунутим язиком і безкоштовні стікери – робимо осінню листування тепліше

З настанням вересня розпочався і навчальний рік. Але це не заважає подумки залишатися в режимі відпустки, згадувати ті літні дні, проведені під теплим сонцем. Тоді безтурботність, тепло були головними. Мріяти – не шкідливо, але зробити їх яскравішими, а кожен день незабутнім, можна з наклейками вересневих тварин.

Daysleeper

Смайлик з висунутим язиком і безкоштовні стікери   робимо осінню листування теплішеСтікери з веселим песиком.

Стікери із зображенням песика не залишать байдужими нікого! Надсилайте наклейки друзям або колегам, щоб ранок понеділка стало набагато приємніше.

Слони ніколи не забудуть

Вони нагадають вам всі моменти, свята. Веселі слоники легко висловлять емоції! Скачивайте набір наклейок, діліться ними, відправляючи близьким людям. Серед усього розмаїття можна також знайти стікери з днем народження безкоштовно жінці.

Смайлик з висунутим язиком і безкоштовні стікери   робимо осінню листування теплішеСтікери з веселими слониками.

Мріяти

Як день може бути тужливим або сірим з чарівним королівським кошеням? Цей стикерпак обов’язково викличе посмішку на обличчі кожного користувача.

Смайлик з висунутим язиком і безкоштовні стікери   робимо осінню листування теплішеСтікери з мрійливим кошеням.

Продовжуйте стрибати

Вирушайте в любовну пригоду Тампера і міс Банні! Незалежно від того, як пройшов день, цей стикерпак допоможе відчувати себе набагато краще. Загре-жайте Тампер і міс Банні та діліться настроєм з усіма.

Смайлик з висунутим язиком і безкоштовні стікери   робимо осінню листування теплішеТампер і міс Банні.

Щоб знайти улюблені стікери, загляньте в наші нотатки, відвідайте Ринок стікерів. Якщо не вийде інсталювати пакет, спробуйте завантажити Вайбер для смартфона знову. Після оновлення месенджера баг зникне.

Детальна інструкція видно на відео:

Читайте також:
Що таке наскрізне шифрування в Вайбере: принцип роботи і для чого потрібно, що означає зашифрований чат
Моя довідка - Корисні поради