Скільки трафіку споживає Viber?

Користувачі, які постійно переписуються чи розмовляють з ким-небудь за допомогою месенджера, хочуть знати, скільки трафіку споживає Viber. І у нас є відповідь на це питання.

Взагалі кращим варіантом буде використання програми через домашній Wi-Fi або безлімітний мобільний інтернет. Але, ясна річ, не завжди і не у всіх є така можливість.

Скільки трафіку споживає Viber?

Вайбер витрачає трафік цілком економно:

  • Якщо ви не використовуєте додаток, але воно все одно працює у фоновому режимі, трафік не витрачається взагалі. У порівнянні з іншими додатками, які постійно обмінюються даними з сервером тлі.
  • Текстові повідомлення важать на стільки мало, що навіть описати, скільки трафіку вони витрачають досить складно.
  • Отримані фотографії та відео заберуть у вас стільки мегабайт, скільки вони важать, що логічно. Тому будьте обережні, відкриваючи в вайбере довгі відео високої якості або картинки великого дозволу з мобільного інтернету.
  • Деякі можуть зацікавитися тим, скільки трафіку витрачає Viber під час дзвінка. Хвилина звичайного голосового дзвінка обійдеться вам приблизно в 130 КБ. У той час як, наприклад, скайп витрачає майже 400. Справа в тому, що вайбер трохи стискає якість зв’язку для того, щоб ви могли дзвонити та писати повідомлення навіть з самої непрохідній глушині, де ловить тільки 2G. При цьому на чутності співрозмовника це практично ніяк не відбивається.
Читайте також:
Як створити групу в Viber? Створення груп на телефоні, комп'ютері, планшеті покроково.
Моя довідка - Корисні поради