Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?

Дізнатися, в мережі людина чи не в мережі в Viber можна за допомогою статусів. Вони з’являються автоматично, подивитися їх можна з комп’ютера і телефону. Розберемося, що значить в мережі в Вайбері, як дізнатися, онлайн людина чи ні, можна або приховати інформацію про себе через настройки.

Де подивитися статус в Вайбері

Дізнатися, онлайн друг чи ні, можна в будь-який час. Для цього потрібно увійти в чат, інформація відображається у верхній частині вікна.

Всього передбачено кілька варіантів:

 • У мережі.
 • Не в мережі (працює тільки на старих версіях).

Може бути цікаво. Під час набору повідомлення у вікні з чатом з’являється іконка, в якому вказується ім’я користувача напис «Пише» . Так можна визначити, що співрозмовник уже друкує текст і скоро відправить відповідь.

Якщо статуси не помітні, можливо, вони були відключені в настройках. Вайбер визначає точний час останнього візиту і відображає його в мобільному мессенджері і версії Viber для комп’ютера.

Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?

Рада. Подивитися дані можна і без переходу в чат. Відкрийте меню «Виклики» , знайдіть картку абонента і клацніть по ній. Буде повідомлено поруч з ім’ям обраного людини.

Статуси в Viber дозволяють швидко визначити, коли один останній раз переходив в месенджер, і що він робить зараз. Якщо абонент зараз знаходиться в меню Вайбера, на екрані з’явиться онлайн і це значить, що він готовий до спілкування.

Навіщо потрібен статус:

 • щоб розуміти, коли один останній раз заходив в месенджер;
 • побачити, онлайн зараз співрозмовник чи ні.

Подивитися свій поточний статус не вийде, проте його можна налаштувати або навіть приховати. Збої, при яких може не повідомляти про користувача, трапляється рідко. Якщо при переході в чат, на панелі зверху немає даних про останньому відвідуванні – велика ймовірність, що статус прихований.

У мережі

Що значить «В мережі» в Вайбері? Статус показує не тільки, що людина зараз онлайн, але точний час останнього візиту.

Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?

В мессенджері можна зустріти кілька типів даних:

 • Підпис – В мережі  – Зараз месенджер включений, і абонент зараз пише повідомлення або налаштовує Viber.
 • Параметр – В мережі: Х хвилин назад/сьогодні в Х годин назад/давно не був (а) – коли в останній раз людина була онлайн.

Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?

Статус Вайбер показується постійно. Справа після двокрапки відображається точний час останнього візиту. Якщо інформації з даними немає, користувач приховав інформацію про себе через налаштування або відключивши месенджер.

Не в мережі

Більш ранні версії Viber оснащувалися додатковим статусом «Не в мережі». Він означає, що мобільний телефон вимкнений, немає з’єднання з інтернетом або месенджер зовсім знищений.

В нових версіях зустріти такий підпис не вийде. Розробники замінили дані на Вайбер в мережі, а інформацію про останній час відвідування додали після двокрапки.

Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?

Важливо. Навіть якщо абонент більше місяця не заходив в месенджер, не з’явиться «Не в мережі» або не зникне підпис.

Як приховати свій статус

Підпис можна приховати за допомогою налаштувань, для цього не доведеться встановлювати додаткові сервіси. Після зміни опцій друзі не зможуть визначити статус, на екрані не буде ніякої інформації.

Як в Вайбері приховати свій статус:

 1. Перейдіть в налаштування месенджера. Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?
 2. Натисніть на “Конфіденційність” , зніміть галочку навпроти значення «У мережі» . Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?
 3. Інформація про останній вхід в систему відображатися не буде. Включити опцію можна в будь-який, однак міняти параметр можна не частіше одного разу на добу.

Важливо. Прибрати параметр можна через настройки. В цьому випадку відвідувати месенджер можна анонімно.

Після настройки дізнатися, коли людина була в мережі, не вийде. Однак відстежити приблизний час перебування в мережі можна. Для цього доведеться переглянути загальні групи і оцінити час навпроти залишених за потрібне користувачем повідомлень.

Чи не показує статус

Що робити, якщо в Вайбері не відображається час відвідування? На це може бути декілька причин:

 • прихований параметр у власника смартфона;
 • інформація прихована у абонента, з яким ведеться листування.

Якщо в налаштуваннях відключено відображення інформації про відвідування, побачити дані про інших користувачів теж не вийде. Але якщо режим відображення включений, а дані не відображаються, значить, функцією скористався співрозмовник.

Що значить в мережі в Вайбері, де побачити статус користувача?

Що означає статус в Вайбері. Параметр відображає знаходження абонента в режимі онлайн і показує останнім часом відвідування. Якщо опція вимкнена, інші користувачі не зможуть побачити інформацію про останній час входу в Вайбер. Мінусом є неможливість перегляду даних інших користувачів, якщо включений режим анонімної роботи месенджера.

Моя довідка - Корисні поради