Що значить одна або дві галочки в Вайбере – шукаємо відповідь разом!

Поговоримо про те, що значить одна галочка в Вайбере або дві різних кольорів? Ми розповімо про позначках, обговоримо доступні статуси, торкнемося можливі проблеми. Тепер ви з легкістю розберетесь в тонкощах доставки меседжів в додатку!

Можливі статуси

Що означають галочки в Вайбере в повідомленнях: розглянемо всі доступні варіанти, з якими стикаються користувачі в повсякденному спілкуванні.

СтатусЗначення
Одна галочка в Вайбере сірого кольору – «Відправлено»Повідомлення пішло з телефону надійшло на сервер – воно обробляється системою для подальшої взаємодії
Дві сірі галочки в Вайбере – «Доставлено»Ваш меседж вступив на смартфон співрозмовника. Його телефон увімкнений та підключений до інтернету, але інформація поки не була відкрита і прочитана
Дві фіолетові галки – «Прочитано»Повідомлення надійшло на смартфон співрозмовника, він відкрив його і переглянув вміст

Що значить одна або дві галочки в Вайбере  шукаємо відповідь разом! Що значить одна або дві галочки в Вайбере  шукаємо відповідь разом! Що значить одна або дві галочки в Вайбере  шукаємо відповідь разом!

Дамо невелике доповнення з приводу того, що означає дві галочки в Вайбере фіолетового відтінку:

 • Не варто чекати моментального відповіді;
 • Можливо, користувач відкрив програму, але не встиг продивитися вміст.

Ці значки в Viber є прекрасною заміною рядками «Переглянуто/Прочитано». Прибрати іконки не можна – це невід’ємна частина спілкування, призначена для оповіщення абонентів.

Варто відзначити, що в багатьох інших популярних месенджерах галочки мають схоже значення, наприклад, галочки в Whatsapp.

Але що робити, якщо значок не змінюється тривалий час? У чому полягає проблема?

Чому статус не змінюється

Якщо повідомлення з однієї сірої відміткою висить вже кілька днів, ймовірно, причина в наступному:

 • Абонент відключений від інтернету;
 • Смартфон одного вимкнений, він не заходив у мережу;
 • Користувач видалив месенджер і не відкриває його;
 • Контакт вніс вас в чорний список і заблокував інформацію, що надходить (За яким ще ознаками можна зрозуміти, що вас заблокували в Вайбере, ми писали в окремій статті).
Читайте також:
Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент

Зниклі контакти тепер знайдені – більше вас не злякає одна сіренька галка. А наостанок пора поговорити про те, що позначає зелена позначка, розташована поруч з ім’ям співрозмовника.

Що значить зелена галка?

Іконка зеленого кольору – це позначення перевіреного паблік-аккаунта. Вона позначає:

 • Офіційне співтовариство, перевірене розробниками на чесність;
 • Бізнес-аккаунт, на який можна підписатися.

Що значить одна або дві галочки в Вайбере  шукаємо відповідь разом!

Такі профілі є справжніми – з цих адрес не приходить спам або шахрайська розсилка. Не хочете читати інформацію від офіційних представників? Просто заблокуйте профіль і забудьте про нього.

Ми докладно поговорили про можливі статуси іконок і значеннях. Тепер питань не залишиться – ви будете знати, хто з друзів прочитав текст, хто не відкривав програму, хто ігнорує надсилаються повідомлення.

Моя довідка - Корисні поради