Що вміє Viber, чого не вміє Skype?

Перед прочитанням цієї статті, рекомендуємо вам ознайомитися з нашим повним порівнянням Viber і Skype. Зараз же ми розглянемо найбільш важливі і значущі відмінності цих двох месенджерів. Чому ж один краще іншого насправді? Що вміє Viber, чого не вміє Skype? Зараз дізнаєтеся.

Важлива принципова відмінність

Програми дуже схожі по функціоналу, але все ж мають одне важливе принципова відмінність. Довгий час Viber поступався Skype по функціоналу і можливостей, але стрімке зростання популярності месенджера останнім часом змусив розробників істотно розширити можливості вайбера в короткі терміни. Так з’явилися відеодзвінки і інші функції, якими володіє Skype. Незважаючи на те, що месенджери зараз стали практично ідентичними в плані можливостей, вайбер все ж таки вийшов вперед завдяки одній лише опції – авторизації.

Що вміє Viber, чого не вміє Skype?

Skype має стандартну форму реєстрації і авторизації через логін і пароль. Ця система підходить для різних сайтів, але от в месенджерах ця функція вже стала рудиментарною. По-перше, із-за незручності реєстрації з придумуванням і запам’ятовуванням складного пароля і унікального логіна, по-друге, з-за авторизації з постійним введенням цих даних. У підсумку ця процедура стає затягнутою і вкрай незручною.

Вайбер взагалі не має ні реєстрації, ні авторизації в звичному розумінні. Це і є його кардинальна відмінність і перевага над скайпом. Це дозволяє без зайвих рухів і витрати часу приступити до спілкування. Дана процедура в вайбере відбувається за коштами прив’язки додатки до номера телефону. Ви просто вводите номер підтверджуєте його надісланим кодом, і готово. Зручно, чи не так? І набагато безпечніше, адже без підтвердження вашого номера ніхто не зможе увійти у ваш аккаунт.

Viber – досить молодий месенджер. Він розроблявся з урахуванням сучасних трендів і технологій, тому його творці пішли по шляху найбільшого зручності і комфорту. Навіть десктопна версія месенджера прив’язується до вашого номеру. Skype спочатку був створений для десктопа, а вже потім перекочував на мобільні пристрої. Тому і жодних прив’язок до номерах не має. Хоча з недавнього часу дозволяє використовувати номер телефону в якості унікального логіна, але це зовсім не те.

Читайте також:
Завантажити Viber Для Windows Phone

Що вміє Viber, чого не вміє Skype?

Інші особливості і можливості Viber

Вайбер дозволяє дзвонити з просто за номером телефону, якщо месенджер встановлений на пристрої вашого співрозмовника. Проте він має і функцію Viber Out, аналогічно до такої ж у скайпі. З її допомогою можна телефонувати і на звичайні мобільні номери, але вже платно.

Інші відмінності Viber від Skype:

  • Унікальний алгоритм для стиснення звуку, який дозволяє здійснювати голосові виклики навіть при найгіршому інтернет-з’єднанні.
  • Не обов’язково зберігати прийняті зображення на пристрої, так як вони відображаються прямо в листуванні.
  • Величезна колекція різноманітних стікерів, emoji, гіф-анімацій та інших радощів життя.
  • Можливість створення групових чатів.

Також не можна не згадати, що вайбер витрачає набагато менше системних ресурсів, ніж скайп. Тому на найслабкіших пристроях перший месенджер буде працювати набагато швидше, ніж другий. Все-таки фіолетовий створювався для мобільних пристроїв, тому мобільність має бути його головною фішкою. Якщо вам раптом знадобилося відправити термінове послання, вайбер відкриється в лічені секунди, а ось завантаження скайпу можна чекати досить довго.

Моя довідка - Корисні поради