Що таке Viber Wink?

Чи бувало з вами таке, що в листуванні через вайбер вам прилітали якісь особливо цікаві фотографії і тут же зникали? Якщо просто видалити повідомлення вайбере, співрозмовник це побачить і відправлене фото залишиться у нього, але повідомлення, відправлені через Viber Wink, зникають самі по собі, і ніхто нічого навіть не помітить.

Wink в перекладі з англійської означає «підморгувати». І це ім’я підходить до даного додатка як ніяке інше. Це не плагін та не надбудова, а окреме повноцінне партнерську програму Viber. Воно приносить у ваше спілкування ще більше веселощів.

Що таке Viber Wink?

Так що таке Viber Wink? Якщо ви ще не знали, Viber зберігає усі фотографії, надіслані в листуванні, на телефоні вашого співрозмовника. І багато хто не хотіли б, щоб випадково відправлене фото надовго залишилася в чужому телефоні. Тому і була придумана ця програма. З нею співрозмовник не зможе зберегти ваше повідомлення, і навіть довго дивитися на нього. Ви задаєте час, через яке фото зникне і піти назавжди. Однак не варто недооцінювати винахідливість ваших співрозмовників. Вони завжди можуть зробити скріншот екрану, так що будьте пильні. Ви зможете вибрати будь-яку кількість часу від декількох хвилин до декількох днів, перш ніж відправлене повідомлення самознищиться. Якщо не задати максимальний час, воно зникне автоматично через два тижні.

Як відправляти зникаючі повідомлення через Viber Wink:

  • Для початку потрібно завантажити Viber Wink на телефон. Для цього зайдіть в магазин ігор і додатків Play Market або AppStore і введіть назву у пошук.

Пам’ятайте, що для того, щоб програма працювала, на вашому пристрої має бути встановлена актуальна версія месенджера. На нашому сайті ви завжди можете завантажити вайбер самої свіжої версії.

  • Після того, як ви завантажили Viber Wink, відкрийте будь-яку переписку в самому месенджері.
  • Тепер в чаті з’явиться додаткова кнопка у вигляді хрестика. Натисніть на неї.
  • Тут виберіть «Відправити Wink» і програма відкриється прямо в вайбере.
  • Тепер натисніть на іконку камери внизу, якщо хочете зняти фото. Щоб зробити відеозапис, потрібно потримати цей значок деякий час. Також зверху іконки фронтальної камери і відключення спалаху.
  • Після того, як ви зняли все, що потрібно, вкажіть який період часу ваше повідомлення буде доступне співрозмовнику. Для цього тикніть на значок таймера і введіть час.
  • Ви також можете обробляти зняті фотографії, додаючи написи, фільтри та інше.
  • Якщо ви зробили все, що потрібно, можете надсилати повідомлення.
Читайте також:
Скачати Вайбер на Fly

З допомогою Viber Wink ви можете не тільки відправляти повідомлення, але і відповідати на них. Для цього є спеціальна кнопка «Відповісти». Вона дозволяє зробити швидку фотографію або відео, щоб відповісти на повідомлення співрозмовника.

Тепер ви точно знаєте, що таке Viber Wink і як його використовувати. З ним ваше спілкування точно стане набагато приємніше і веселіше. Проте будьте обережні і не «подмигивайте» всім підряд.

Моя довідка - Корисні поради