Секретний чат в Вайбере: як створювати, настроювати, рассекречиватьи видаляти. Покрокова інструкція обміну таємними повідомленнями.

У популярному месенджері з’явилася нова опція, яка передбачає просунутий рівень конфіденційності. Вона дозволяє приховати листування, задати листів програму самознищення і обмінюватися інформацією з зашифрований-вого каналу. Давайте розберемося, як створювати і прибирати цю можливість.

Для чого потрібен секретний чат

Він дозволяє обговорювати і відправляти конфіденційну інформацію, до якої ніхто не зможе отримати доступ, щоб переглядати та читати ваші послання. Дані самознищуються після певного періоду.

У чому полягає конфіденційність

Секретний чат в Вайбере: як створювати, настроювати, рассекречиватьи видаляти. Покрокова інструкція обміну таємними повідомленнями.Секретний чат в Вайбере.

Можливість засекречувати діалоги дає вам більш розгорнуті повноваження, щоб контролювати листування. Це додатковий захід безпеки.

Повідомлення не вийде розкрити, щоб дізнатися текст вашого повідомлення.

Для всіх діалогів можна встановити таймер для самознищення. Відключена опція пересилання розмови. Надається можливість синхронного ведення двох гілок листування.

Як працювати з таємним чатом

Підвищена вимога конфіденційності зовсім не означає, що користувач повинен володіти техніками суперагентів. Засекречені діалоги створюються із застосуванням додаткових методик для зашифровки і посилення безпеки.

Користувач може включати таймінг, по закінченню якого, програма сама видалить розмова.

Створення

Щоб засекретити формат вже існуючого діалогу:

  1. У додатку виберіть потрібний чат, натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті.
  2. Виберіть опцію «Перейти в секретний чат».
  3. Встановіть таймінг.

Секретний чат в Вайбере: як створювати, настроювати, рассекречиватьи видаляти. Покрокова інструкція обміну таємними повідомленнями.Конфіденційність спілкування в Вайбере.

Якщо ви хочете почати розмову з нуля, тоді вибирайте співрозмовника в розділі контактів, клікайте по ньому, вибирайте опцію діалогу. У діалоговому вікні вгорі праворуч натискайте додаткове меню – три вертикально розташовані точки. З’явиться опція «Перейти в секретний чат».

Читайте також:
Як вийти з групи у Вайбере: інструкція, як виходити з групового чату, залишати співтовариство і відписуватись від пабліка

На iPhone торкніться назви чату. У меню, що з’явиться розділ «Інформація і налаштування». Можете вибрати засекречений режим.

Детальна інструкція видно на відео:

Вхід і використання

Відправляючи повідомлення, не забувайте встановлювати таймер. Крім того, можна задати самостирание діалогів. Ця опція запустить процес знищення інформації. Повідомлення будуть видалятися автоматично на пристроях всіх учасників. Відлік запускається, як тільки співрозмовник відкрив листування.

Налаштування діалогу самоуничтожающегося

Секретний чат в Вайбере: як створювати, настроювати, рассекречиватьи видаляти. Покрокова інструкція обміну таємними повідомленнями.Завдання таймера в секретному чаті.

На екрані секретного чату натисніть кнопку таймера у вигляді будильника. Із запропонованих варіантів виберіть бажаний інтервал таймінгу.

Потім відправляйте повідомлення. Ви побачите, що програма їх пере назавжди після закінчення заданого періоду.

Відключення

Режим секретності можна скасовувати. Щоб відновити настройки конфіденційності, зайдіть в viber і відкрийте той діалог, який хочете знати. Натисніть ім’я контакту та виберіть «Зробити чат видимим».

Видалення

Навіть якщо текст в листуванні був стертий месенджером, сам діалог не зник, він розташовується в вибере. Це його особливість. Щоб видалити секретний чат, зайдіть в список бесід, потім натисніть на розмову і витримаєте на ньому курсор. З’явиться вікно, в якому виберіть пункт «Видалити чат».

Детальна інструкція видно на відео:

Як знайти на телефоні

Секретні розмови знаходяться в окремому розділі. Щоб їх знайти, потрібно натиснути на значок лупи у верхньому правому кутку і ввести пін-код. З’явиться список з секретними діалогами. Зовні їх відрізняє спеціальний замочок.

Чому не виходить приховати чат

Якщо ви не можете засекретити діалог, можливо, в додатку виникла якась помилка. Месенджер потрібно перевстановити. Однак попередньо слід створити історію листування, щоб ваші бесіди відобразилися після перезапуску сервісу. Якщо решта діалоги функціонують нормально, спробуйте закрити і відкрити месенджер. Ймовірно, інформація просто не оновилася.

Читайте також:
Перевірка Viber і інших месенджерів при перетині кордону в Китаї

Чи можна створити на комп’ютері

Додаток для ПК або планшета не підтримує засекречені розмови.

Особливості невидимих діалогів

  1. Якщо ви відправляєте фото або відео, вони можуть відображатися в галереї вашого смартфона.
  2. Неможливість переадресувати засекречені діалоги.
  3. Скріншоти розмов недоступні для тих, хто користується пристроєм «Самсунг» та іншими мобільними на Android. Ця опція доступна для власників iPhone. Але якщо співрозмовник робить скрін зі свого мобільного, ви побачите повідомлення про це на вашому екрані.

Секретний чат в Вайбере: як створювати, настроювати, рассекречиватьи видаляти. Покрокова інструкція обміну таємними повідомленнями.Скріншот секретного чату.

Переваги і недоліки прихованих чатів

До безперечних переваг можна віднести такі:

  • Засекречені діалоги включають розширені елементи конфіденційності, над якими користувачі мають повний контроль.
  • Ви можете вести дві листування з однією людиною або групою одночасно –звичайну і таємну.
  • Щоб зробити таємним звичайний діалог, який існує в месенджері, його не потрібно видаляти, просто запускається новий.
  • Засекречені чати можна приховати, зробивши блокування, і отримати до них доступ з допомогою PIN-коду, щоб захистити листування від злому. Це пароль, який не вийде розкрити.

Однак ті діалоги, які були засекречені і стерті таймером, ви не зможете бачити, якщо захочете подивитися історію розмов.

До недоліків також відносять відсутність можливості зробити скріншот в вайбере. Для секретних чатів ця функція заблокована.

Можливості, які придумують розробники програми, дозволяють вам засекречувати спілкування. Спеціальна методика захисту працює так, що діалоги й інший контент самоліквідовуются. Налаштувати таємний режим ви можете з мобільного телефону і користуватися перевагами конфіденційності. Опція нескладна у використанні.

Моя довідка - Корисні поради