Секрети Viber – приховані можливості і функції Вайбер

Як заховати листування?

Користувачі месенджера Viber, часто залишають телефон без нагляду, намагаються приховати особисту переписку, непредназначенную для чужих очей. Для цих цілей власники гаджетів створюють секретні або приховані чати.

Секрети Viber – приховані можливості і функції Вайбер

Прихований чат – листування, закрита паролем. Для обміну повідомленнями в прихованому чаті необхідно ввести чотиризначний PIN-код. Така переписка не відображається у загальному списку чатів і знаходиться в окремій теці», закритою паролем. Сховати можна будь-чат, зайшовши в повідомлення і знайшовши інформацію про чаті. Далі натиснути «Приховати чат» і ввести PIN-код. Після цього чат стане прихованим і текст повідомлень з нього не буде відображатися в рядку стану пристрою.

Секретний чат трохи схожий на прихований, проте є відмінності. У секретному листуванні повідомлення не закриті паролем, але видаляються з усіх пристроїв через певний час після прочитання тексту співрозмовником. Зробити існуючий чат секретним можна тільки в режимі діалогу. Для цього потрібно:

Секрети Viber – приховані можливості і функції Вайбер

  • Зайти в меню чату та натиснути «Перейти в секретний чат».
  • Задати час, через яке повідомлення зникнуть (період від 5 секунд до 3 годин).
  • Секретний чат створений.

Як заховати себе?

Секрети Viber – приховані можливості і функції ВайберПриховати контакт в додатку неможливо, у Viber відсутня така функція. Це відбувається тому, що основна інформація зав’язана на номер телефону, який замінює ідентифікатор. Однак є можливість приховати власний статус від інших. Для цього необхідно зайти в налаштування месенджера і вибрати меню «Конфіденційність». Тут можна зняти виділення з пункту «В мережі». Це дозволить приховати статус у мережі для інших.

Відстежити повідомлення

У відправлених повідомлень є власні статуси. Це «Відправлено», «Доставлено» і «Прочитано». Кожен статус показаний у вигляді галочок біля тексту повідомлення. Одна сіра пташка – «Відправлено», дві сірі галочки – «Доставлено» і дві фіолетові галочки – «Прочитано». Для користувачів, що бажають приховати не тільки свій статус онлайну, але і сховатися від уважних друзів є можливість приховувати статус прочитання повідомлень. У налаштуваннях месенджера потрібно зайти в меню «Безпека» і зняти галочку з пункту «Прочитано». Це дозволить читати повідомлення без оповіщення співрозмовників про прочитання.

Спілкування одразу на кількох пристроях без установки

Секрети Viber – приховані можливості і функції Вайбер

Розробники ніколи не говорили про початок робіт над онлайн-версією програми Viber. В першу чергу, месенджер орієнтований на роботу з мобільних пристроїв, тому відсутність Web-версії виправдано. Спілкування на декількох пристроях можливо, так як є мобільна та комп’ютерна версії програми, але всі варіанти вимагають початкової установки месенджера.

Спілкування з кількома людьми текстом, голосом і відео

Месенджер Viber надає послуги не тільки текстової листування з багатьма людьми, але і нещодавно запустив можливість здійснювати групові відеодзвінки або конференц-зв’язок.

Групові чати створюються в списку звичайних чатів. Кількість учасників обмежена, не менше трьох осіб, але не більше 250. Щоб створити нову групу, потрібно

  • Зайти в чати, натиснути кнопку «Створити» («+» внизу екрану для Android або «Створити» на iPhone)
  • Вибрати «Нова група».

Секрети Viber – приховані можливості і функції Вайбер

  • Після цього слід виділити необхідні контакти і завершити створення. Груповий чат створений.

Створити груповий відеодзвінок (інакше конференцію) можна, відкривши програму і запустивши відеоконференцію (на Android іконка в правому нижньому кутку, на iOS – в лівому верхньому). Після запуску додаються необхідні контакти. Конференц-зв’язок почалася.

Також можна здійснювати аудиозвонки. Це можливо, якщо під час відеоконференції вимкнути камеру у налаштуваннях дзвінка. Після цього співрозмовники будуть чути тільки голос мовця, але не бачити його обличчя.

 

Моя довідка - Корисні поради