Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент

Розсилка Viber – інструмент, про який знають не всі. Давайте розширювати межі, обговоримо різновиди масової відправки повідомлень, спробуємо самостійно створити список одержувачів і сформуємо уявлення про базових налаштуваннях. Приєднуйтесь, якщо хочете отримувати максимум з улюбленого месенджера!

Види розсилки

Розсилка в Вайбер – це інструмент, що дозволяє відправити повідомлення з одним вмістом великої кількості користувачів одночасно. Використовувати цей інструмент можуть як приватні особи, так і представники бізнесу – про це поговоримо докладніше.

Саме поділу використання виростають два види масової розсилки Viber – це платна і безкоштовна. Склали невелику таблицю для зручності сприйняття – там ви знайдете основні критерії оцінки, відмінності і особливості!

Платна Безкоштовно
Кількість контактів Необмежена До 50 максимум
Текст 1000 символів 1000 символів
Додавання зображення Так Немає
Кнопка Так Немає
UTM-мітка Так Немає
Звітність Так Немає
Використовуваний інструмент Спеціальний сервіс Можливості месенджера

Зрозуміло, звичайні люди використовують інструмент для зручності спілкування – ви можете нагадати всім колегам про зборах або відправити домочадцям плани на вихідні. Пізніше ми детально обговоримо, як керувати безкоштовним сервісом, а зараз зупинимося на рекламі Вайбере.

Платні можливості потрібні бізнесу – це красиво оформлені, інформативні та корисні повідомлення, які приходять всім користувачам Вайбера (аудиторія складається вибірково). Подібні послуги надають тільки спеціальні сервіси за окрему плату – не намагайтеся знайти додаток з безкоштовними можливостями, це обман, такого не існує.

Які платні типи розсилок бувають?

 • Транзакційні. Це повідомлення – доставка, платіж або щось ще;
 • Рекламні. Сенс криється в назві – продаж товарів, послуг, пропозицію про покупку чого-небудь.
Читайте також:
Від брендів до шанувальників: Viber збільшив продажі Coca-Cola Закачати "Вайбер" на телефон безкоштовно і просувати бренд: історія успіху Coca-Cola

Повідомлення виглядають стильно – це не просто сухий текст, але оформлена інформація. Можна додати эмоджи або зображення, зробити відповідну розмітку.

Зрозуміло, платні розсилки робляться по базі користувачів – не потрібно плутати їх зі спамом. Часто ви можете отримувати СМС-повідомлення від банку, який дублюється в месенджер: так підвищується ймовірність прочитання даних.

Залишимо платні можливості і повернемося до доступних функцій – спробуємо навчитися керувати списками людей з додатку на смартфоні.

Як створити розсилку?

Давайте нарешті поговоримо про те, як зробити розсилку Вайбере безкоштовно – ця можливість доступна будь-якому користувачеві. Справжні маркетингові інструменти для ваших потреб вже чекають!

Ми навчимо вас основних дій – незабаром ви будете вправлятися з повідомленнями легко і невимушено. Почнемо з головного і поговоримо про те, як в Вайбере зробити розсилку повідомлень. Все максимально просто, інструкція така:

 • Відкрийте месенджер;
 • Натисніть на значок створення нового повідомлення;Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент
 • Виберіть з меню пункт «Розсилка в Вайбере», відзначена значком гучномовця;Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент
 • Позначте контакти, які потрібно включити у список;Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент
 • Як закінчите вибирати, тисніть на галочку;
 • Тепер ви можете відправити повідомлення, яке буде доставлено всім зі списку розсилки.Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент

Можна додати не більше п’ятдесяти контактів зі списку. Це ще не все, переходимо до наступного кроку. Тепер спробуємо організувати розсилку повідомлень в Вайбере – список діючих осіб уже створений!

Приступаємо до справи, стане в нагоді такий алгоритм:

 • Відкрийте месенджер;
 • Знайдіть на головному екрані чатів потрібну розсилку повідомлень в Viber (подібні канали позначаються рупора);Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент
 • Натисніть на назву, щоб відкрити;
 • Введіть текст у полі, при необхідності прикріпіть додаткові дані;
 • Клікніть на кнопку відправки – меседж розлетиться по всьому списку.

Ви зможете побачити, що розсилка через Вайбер пройшла успішно – повідомлення відобразиться окремо в кожному чаті з учасником списку. Меседжі завжди відображаються тільки у форматі особистої бесіди, при цьому співрозмовник не знає, що дані були відправлені відразу кільком людям.

Дуже важливо пам’ятати, що розсильні меседжі приходять тільки тим користувачам, яких ви внесли в адресну книгу раніше.

Читайте також:
Вайбер – це соціальна мережа чи ні?

Як додати людей розсилку?

Як зробити розсилку Вайбере своїм контактам ви вже знаєте – варто додатково зазначити, як додати людей до списку, розширити його.

Вам потрібно зробити наступне:

 • Відкрийте розсилку у списку діалогів;
 • Натисніть на назву на верхній панелі, щоб відкрити меню налаштувань (на Айфоне) або зробіть свайп ” вліво по екрану (на Андроїд);
 • Знайдіть іконку «Додати», зазначену плюсиком;Розсилки в Viber: вивчаємо інструмент
 • Виберіть потрібних людей зі списку контактів і натисніть на кнопку «Готово».

Нагадаємо, список одержувачів зберігається автоматично – вам не доведеться створювати його кожен раз! Відмінна новина, чи не правда?

В цьому огляді ми докладно розповіли, як зробити розсилку Вайбере платно або безкоштовно, обговорили переваги та особливості цього інструменту, навчилися азам використання. Тепер ви озброєні знаннями, які стануть у нагоді як в просуванні бізнесу, так і в особистому спілкуванні!

Моя довідка - Корисні поради