Розшифровка емодзі і позначення смайликів не потрібні, коли є нові набори стікерів

Листопад може стати початком зими, що для багатьох – час депресії. Проте завжди є ідеальна наклейка. Вона додасть кольорів, емоцій у спілкування, прикрасить сірі (або білі) будні.

Завантажте оновлені набори зараз. При наявності безперебійного підключення до інтернету інсталяція пакета триватиме хвилину. Розшифровка емодзі не вимагає особливих знань.

Для закоханих

Любовні кішки Viber повернулися. Вони як і раніше ідеально підходять один одному. Отримайте натхнення, відправивши супер-стікери близьким. Врахуйте, ними можна ділитися не тільки з другою половинкою.

Розшифровка емодзі і позначення смайликів не потрібні, коли є нові набори стікерівЛюбовні кішки Viber.

Нерішучі MusicGIF

Важко вибирати між наклейкою і GIF? З оновленим пакетом – ні! Підніміть чат на новий рівень завдяки стікам MusicGIF від TuneMoji. Спробуйте кожну наклейку, щоб почути видають нею звуки. Головне – увімкніть динамік для повної насолоди.

Розшифровка емодзі і позначення смайликів не потрібні, коли є нові набори стікерівMusicGIF від TuneMoji.

Внутрішнього шопоголіку

Веселіше ходити по магазинах з друзями. Це не тільки тоді, коли необхідно придбати товар, але, і щоб позбавитися від стресу. Відправ наклейки приятелям-шопоголікам, приготуйся повеселитися!

Розшифровка емодзі і позначення смайликів не потрібні, коли є нові набори стікерівСтікери для шопоголіків.

Спокійним друзям

Подивіться на пухнасту сторону життя з нахабними веселими ламами. Вони знають, як висловити почуття, при цьому залишаючись байдужим.

Розшифровка емодзі і позначення смайликів не потрібні, коли є нові набори стікерівВеселі лами.

Хочете також? Тоді скачивайте. Заздалегідь не потрібно запам’ятовувати позначення смайликів в телефоні. Надсилайте їх інстинктивно.

Важливо: пакети можна завантажити на пристрої з Android 5.0 або iOS 4.0 і нижче, застарілі версії утиліти. При спробі інсталювати набір програма видасть помилку. Для початку потрібно завантажити Viber на Android, іншу ОС. Після завантаження зареєстрованих користувачів утиліта автоматично «підтягне» аккаунт.

Детальна інструкція видно на відео:

Читайте також:
Чому не встановлюється Вайбер на телефон? Причини появи помилки і способи вирішення цієї проблеми для смартфона або комп'ютера
Моя довідка - Корисні поради