Резервне копіювання Вайбер: як створити копію важливих даних і відновити їх, способи збереження листування

При поломці девайса або бажання придбати просунуту модель хочеться зберегти інформацію в популярному месенджері. Копіювання дозволяє відновити дані, спрямовуючи їх у надійне джерело. Зі статті ви дізнаєтеся, як це зробити.

Для чого потрібна резервна копія

Резервне копіювання Вайбер: як створити копію важливих даних і відновити їх, способи збереження листуванняРезервне копіювання даних.

Месенджер не зберігає діалоги автоматично – прекрасний шанс для секретного агента, який відправляє таємні послання. І для тих, хто чатиться на мобільному з широким колом доступу.

Але в основному це додаток для неформального спілкування, відпочинку і розваги, спосіб висіти в чатах.

Однак вміст діалогів стирається при збоях, атаці хакерів, віруси, перевстановленні операційної системи. Не хвилюйтеся – існує метод, що дозволяє відновити листування в Вайбере.

Способи налаштування резервного копіювання

Дублювання інформації – бекап здійснюється з пристрою, на якому завантажений месенджер, і відправляє її на пошту або хмара. Історія розмов буде доступна за той період, який ви поставите. Це особливо необхідно, якщо за допомогою вибер ведеться ділове спілкування з партнерами. Користуватися опцією можна безкоштовно.

Диск Google

Резервна копія розмов у вайбере – справа потрібна. Один із способів її створення – застосування Гугл-диска. Однак копія не утворюється в ньому, а лише зберігається в хмарному сховищі, використовуючи аккаунт Google, коли чоловік запускає дублювання розмов.

На андроїдних телефонах

Створення історії на мобільному ПК допомагає захистити дані в окремому сховищі. Воно використовується при збої або форматуванні девайса, або якщо телефон надумав зависати. Це безпечний і надійний спосіб збереження інформації.

На айфоне

Резервне копіювання Вайбер: як створити копію важливих даних і відновити їх, способи збереження листуванняДублювання бесіди на iPhone.

Читайте також:
Відгуки про Вибере

Дублювати бесіди можна й на iPhone. Корпорація Еппл використовує для цього систему ICloud, яка дозволяє підключити вайбер до зручному хмарного сховища.

Дані передаються в зашифрованому вигляді.

Історія листування

Захотівши подивитися минулі повідомлення, ви можете їх просто не побачити (якщо вони не були відправлені на зберігання). Особливо, якщо ваша мета – знаходити давні переговори у вихідному стані.

Де знаходиться

Історія розмов розташовується на мобільному, з якого ви користуєтеся додатком. На сервер месенджера вона не завантажується. На сервері міститься тільки інформація, яка стосується самого користувача – дані реєстрації, аватарка.

Як зберегти

Інструкція залежить від того, для чого застосовується дія і на який носій викачаний месенджер.

1. Купуючи новий девайс, ви хочете перенести на нього розмови. Однак система буде обнуляти їх. Потрібно вставити в мобільний вашу сім-карту і завантажити messenger.

Резервне копіювання Вайбер: як створити копію важливих даних і відновити їх, способи збереження листуванняРезервне копіювання для Android.

2. Для Android алгоритм простий.

 • Запустіть месенджер.
 • Другий крок – натисніть на кнопку «Ще».
 • Вирушайте в «Налаштування».
 • Опускаємося нижче до «Обліковий запис».
 • Клацаємо по ній і запускаємо процес.

3. З iPhone скористайтеся таким методом:

 • Заходимо в додаток.
 • Натискаємо «Ще» / «Налаштування» / «Обліковий запис».
 • Далі запускаємо копіювання.
 • Рухаємося в пункт «Створити зараз». І вибираємо частоту, яка вимагається.

Як бачимо, історія діалогів може легко створюватися і буде доступна при перевстановлення месенджера або зміну девайса.

4. Іноді потрібно залишити окремі діалоги. Щось на зразок витягів з бесіди. Тоді знадобиться знімок екрану. Він дозволяє відобразити фото тій частині діалогів, яка поміщається в розмовне віконце.

 • На iPhone – кнопки «Додому» і «Включити активування» одночасно. Або скористатися верхнім меню з кнопкою «Скріншот».
 • Для Еппл застосовується блокування екрану і кругла кнопка home.
 • Сфотографувати розмову можна і на екрані десктопа, завантаживши LightShot. Інший варіант – натиснути клавіші prt sc, Paint, а потім «Вставити».
Читайте також:
Не працює Вайбер: огляд причин, за якими месенджер може вилітати,гальмувати, переставати відкриватися, і способи їх усунення

5. Для дублювання діалогів також використовується електронна пошта. Скопіюйте розмову і відправте його.

Процес копіювання можна запускати, так і відключати.

Відновлення

Резервне копіювання Вайбер: як створити копію важливих даних і відновити їх, способи збереження листуванняВідновлення даних за допомогою резервного копіювання.

Для андроїдних апаратів потрібно знайти на гугл диску створену вами резервну копію вайбера.

1. Для цього йдемо в налаштування, далі в «Облікові записи», запускаємо копировку і тиснемо кнопку «Відновити». Також спробуйте підключити девайс до облікового запису на десктопі, потім активувати месенджер і запустити команду відновити вайбер. І діалоги будуть відкриватися.

2. Для iPhone задіємо сервіс iCloud. Входимо в обліковий запис. Далі активуємо месенджер і вибираємо опцію «Відновити зараз».

3. Можете налаштовувати Backup Text for Viber, який експортує розмови у форматах HTML, Excel або CSV. Однак майте на увазі, що версія месенджера повинна починатися з 3.0. Послання зберігаються навіть зі смайликами і фільтруються – ви зберігаєте один діалог або вибираєте необхідні розмови.

Процес не дозволяє дивитися надіслані картинки і відео.

Важливо: перш ніж скачати Вибер на комп, створіть резервну копію. Справа в тому, що за замовчуванням листування поновлюються тільки на мобільних пристроях. Якщо ви хочете перенести всі чати на ПК – їх необхідно заздалегідь зберегти. Сам процес відновлення виглядає так:

 1. На смартфоні потрібно створити резервну копію. Як це зробити ви читали вище.
 2. Потім слід завантажити Viber для пк.
 3. Після інсталяції у спливаючому вікні необхідно підтвердити синхронізацію.

Якщо додаток вайбер зупинено, що робити, щоб відновити листування, ви дізналися зі статті.

Зазначимо, що дудл в вайбере зберегтися як окреме зображення в галереї пристрою.

Видалення

Скопійовані діалоги можна прибирати. На дисковому носії або iCloud заходите у свій обліковий запис і видаляйте потрібний файл, відправивши його в корзину.

Читайте також:
Не відправляються фото в Viber. Чому Вайбер не відправляє фотографії?

Резервне копіювання розмов дозволяє зберегти листування при перезапуску месенджера, перенесення діалогів на новий пристрій, збої системи, на якій працює мобільний. Програма сама по собі не налаштовує дублювання. Однак цей процес можна запустити в налаштуваннях.

Детальна інструкція видно на відео:

Моя довідка - Корисні поради