Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та комп’ютері, способи створення рекламних розсилок

У популярному додатку при спілкуванні спливають плашки з закликами щось купити або переглянути. Користувача приваблює строкатий контент, клікабельні вставки, відео. Це начебто заманливо, але заважає. Давайте розберемося, звідки на вашому девайсі береться ця комерційна агітація і що робити з нав’язливими пропозиціями.

Яку рекламу показує Вайбер

Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та компютері, способи створення рекламних розсилокРекламні розсилки в мэссенджере.

Там, де багато користувачів, відкривається простір для бізнесу. Додаток зручно для просування продукції або ресурсів. В розпорядженні бізнес-компанії – багатомільйонна цільова аудиторія.

Відправлення повідомлень можна використовувати для рекламування товарів, просування своєї компанії і бренду. Це звичайний маркетинг.

Коли рекламодавець розсилає різноманітний контент, у користувачів у віконцях для діалогів виникають клікабельні кнопки, наклейки або зображення, які агітують купувати, заходити на сайт компанії, розповідають про пропозиції та акції.

Як відключити рекламний контент

Постійний наплив агітаційної інформації відволікає і дратує. Докучливий контент нав’язує щось купити.

Якщо viber без реклами – мрія, тоді доступні такі варіанти:

 1. Можна відписуватись самостійно від кожного відправника барвистого і призовного оголошення вручну. Це дієво, проте довго.
 2. Пропонується позбавлятися від нав’язливого контенту, заборонивши його показ на мобільному. Для цього натискаємо на кнопку «Ще» в нижньому правому кутку програми. Вибираємо «Налаштування». Відкриваємо «Виклики та повідомлення», потім деактивуємо опцію «Отримувати сервісні повідомлення». Це зменшує кількість послань від бізнесу.

Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та компютері, способи створення рекламних розсилокВідключення рекламного контенту в Вайбере.

Давайте розглянемо більш детально, як відключити нав’язливу рекламу в вайбере і видалити комерційні пропозиції на різних девайсах.

На андроїдних телефонах

Контент, який ви отримуєте від рекламодавців, розсилається в залежності від ваших інтересів, що визначаються на основі користувальницьких даних.

Відписуватись від цієї бізнес-агітації можна так:

 • Відкриваємо налаштування мобільного, вибираємо «Додаткові налаштування» / «Конфіденційність»;
 • Знаходимо «Сервіси реклами» / «Спеціальна реклама».
 • Натискаємо на відключення персоналізації.
Читайте також:
Як видалити чат в вайбере?

Цей процес не позбавить від нав’язливого показу банерів на смартфоні. Однак підбір індивідуального контенту ускладниться.

На айфонах

Відписуватись від персоналізованого контенту, який відправляє рекламодавець, можна так:

 • в налаштуваннях iPhone виберіть «Конфіденційність»;
 • прокрутіть вниз і відкрийте рядок РЕКЛАМА;
 • активуйте «Обмеження трекінгу».

Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та компютері, способи створення рекламних розсилокОбмеження трекінгу реклами на iPhone.

На десктопної версії месенджера

На комп’ютері настирливий контент перекриває деяку частину вікна листування. Потрібно заборонити доступ до сайту ads.viber.com.

Для цього слід:

 • Знайти файл hosts. Він розташовується тут – C:WindowsSystem32driversetc.
 • Відкриваємо hosts. Для цього використовуйте блокнот або додаток Notepad++.
 • Відкривши файл, перегортаємо вниз і з абзацу додаємо запис: 127.0.0.1 ads.viber.com. Зберігаємо.

Детальна інструкція видно на відео:

Заборона доступу до розташування

Потрібно вимкнути відстеження.

Для Android:

 • відкрити налаштування телефону;
 • у «Додаткових настройках» відкрити «Конфіденційність» / «Місцеположення».
 • щоб активувати кнопку «Заборонити».

Для iPhone:

 • відкрийте настройки телефону, натисніть на розділ «Конфіденційність»;
 • перейдіть до геолокації;
 • виберіть додаток і той вид доступу, який вам підходить.

Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та компютері, способи створення рекламних розсилокЗаборона доступу до місця розташування на iPhone.

Прибираємо після дзвінка оголошення

Коли ви завершили розмову, на екрані з’являється різновид агіток і розкруток від офіційних спонсорів програми. Вимкнути цей контент не вийде. Від такої пропозиції рекламодавців можна позбутися, натиснувши на кнопку X, розташовану вгорі самого послання.

Блокувальник Adguard Content Blocker

Щоб прибрати нав’язливу рекламу в вайбере, можна скачати AdGuard. Цей багатоцільовий інструмент для Windows пропонує необхідні функції, щоб робота інтернету була безпечною. Він перекриває доступ промоушну, небезпечних сайтів, покращує завантаження сторінок. Застосовується і для захисту дітей від загроз Мережі.

Підходить для всіх браузерів, працює в популярних додатках. При установці AdGuard можна вибрати папку, в якій ви хочете тримати блокувальника. Він підтримується Microsoft Windows 10; 8.1; 8; 7 і Vista.

Детальна інструкція видно на відео:

Як позбутися від спаму

На недобросовісних рекламодавців, які засмічують простір для розмов, сервіс пропонує скаржитися. Інших методів розробники вибер не придумали. Тиснемо на кнопку «Поскаржитися» або на прапорець, який стоїть у кутку послання, пишемо вручну розгорнуте повідомлення, заповнивши обов’язкові поля. Можна додати скріншот.

Якщо тролінг продовжується, ви можете заблокувати нав’язливий контакт, вибравши потрібну опцію у діалоговому вікні. Отримувати послання від такого користувача не вийде. Також можливе блокування спамщика в групових меседжі. Знаходимо контакт, натискаємо «Меню пристрою» і кнопку блокування.

Запуск рекламної кампанії в Вайбере

Програма володіє інструментами для маркетингу, які дозволяють спілкуватися з цільовою аудиторією брендів і задіяти різні способи просування свого продукту:

 • Post Call – це послання від рекламодавця, яке буде стояти у вигляді тексту, зображення і кнопки call to action.
 • Відео розміром 300×250. Зліва під контактами можна налаштувати відео чи зображення з текстом.
 • Оголошення магазину стікерів, промоушн на десктопних пристроях програми, клікабельні стікери, стікери з аудиосообщением.
Читайте також:
Як увійти в Вайбер через комп'ютер і телефон онлайн

Розкручувати бренд ви можете самі або через посередників, скориставшись можливостями програми або різними програмами, створеними для цих цілей.

Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та компютері, способи створення рекламних розсилокСтворення рекламної кампанії в Вайбере.

Самостійна масова розсилка по базі контактів

Скористатися цим маркетинговим способом, щоб реклама в вайбере запрацювала, просто.

Потрібно створити публічний аккаунт і відправити особисті повідомлення з комерційними пропозиціями по таким каналам:

 • Групові розмови. Для їх створення натискаємо круглу фіолетову кнопку в нижньому правому кутку і вибираємо «Нова група». Виділяємо потрібні контакти.
 • За списком контактів. Ви можете охопити 50 акаунтів. Відправка комерційної пропозиції дійде тим, у кого зберігся ваш номер телефону.
 • Спільноти, в яких можна відправляти меседжі необмеженому колу людей. Для цього можна використовувати акаунти бренду, спеціальні програми і сервіси з поширення контенту.

Це безкоштовні функції.

Детальна інструкція видно на відео:

Використання спеціальних сервісів

Існують програми, які дозволяють надсилати масові комерційні пропозиції і налаштовувати персональну зв’язок з клієнтами. Ціна їх залежить від аудиторії, геолокаціі і додаткових фішок. Це можуть бути:

Vibex

Реклама в Вибере: як відключати докучливі повідомлення у мессенджерена телефоні та компютері, способи створення рекламних розсилокVibex – сервіс для ведення рекламного бізнесу в Вайбере.

Сервіс пропонує розсилати промоушн самостійно, без покупки програм. Він відправляє зображення і текст в базі одержувачів, використовуючи акаунти.

Вміє пройти тест, що ви не робот. Якщо таку перевірку не проходити, месенджер блокує подальше розповсюдження контенту.

Vbot

Сервіс здатний відправляти тексти з підтримкою активних лінків, кнопок і номерів. Якщо замовник використовував якісну базу, він отримає хороший обсяг конверсії – від десяти до тридцяти відсотків. У загальному доступі тарифи відсутні.

Stream Telecom

Мобільний оператор відправляє каскадні меседжі клієнтам по різних каналах – смс і соцмережі. Послання забезпечується зображенням товару або картинкою для залучення уваги, клікабельних кнопок, відеоконтенту, відстежує доставку. Для запуску треба зареєструватися в сервісній платформі.

Читайте також:
Додаток Вайбер зупинено: що робити, щоб виправити помилку, і якими бувають причини їх появи

Prostor-sms

Програма дозволяє взаємодіяти з клієнтами, інформуючи про акції, знижки, пропозиції. Повідомлення містять текстові об’єкти, що можуть бути клікабельними, мають графічні зображення, які вбудовані кнопки. Щоб використовувати програму, треба зареєструватися, вибрати геолокацію та інші дані, розробити ефективний текст і запустити рекламування.

Детальна інструкція видно на відео:

Реклама після дзвінка

З’являється в кінці розмови у вигляді короткого тексту і графічного зображення.

Аудиостикеры

Компанії можуть зробити промоушн з аудиостикерами. Це може бути телешоу, кінопрем’єра, музичний альбом. Додавати контент можна для брендованих стікерів.

Видалити стікери в вайбере рекламного характеру можна кожен окремо або разом з усією листуванням.

Безпека роботи з рекламою

Розсилати агітаційний контент по клієнтській базі потрібно акуратно, щоб програма не прийняло його за спам і не забанило ваш аккаунт. Для відправки повідомлень в комерційних цілях краще користуватися ліцензованими дистриб’ютором програми. Ваші повідомлення будуть забезпечені спеціальним значком, який показує їх легальність.

Перелік схвалених постачальників представлений на сайті програми. Потрібно зареєструватися на платформі агентства, протестувати сервіс, підібрати тарифний план, завантажити клієнтську базу і запустити відправку повідомлень.

Рекламодавець зацікавлений в тому, щоб поширювати контент за допомогою Вайбера. Для цього в додатку розвинені опції маркетингового просування бренду. Проте користувач може самостійно блокувати промоушн від рекламодавця у налаштуваннях геолокації або персоналізації.

Viber реклама офіційно є частиною бізнес-пакетів, які купують клієнти месенджера. Ціна послуг безпосередньо залежить від кількості відправлених повідомлень у день. Рекламні розсилки в Viber починаються від тисячі повідомлень і можуть рости до декількох мільйонів листів. За це творці віджета щорічно отримують близько мільярда доларів доходу. Розсилка по Виберу масова, клієнтів вибирають зі спільноти або власних бот-каналів. Якщо ви не хочете стати жертвою таких меседжів, не залишайте номер телефону при заповненні анкет в магазинах, не ставайте передплатниками каналів. Якщо реклама через Вайбер вас все ж наздогнала, заблокуйте розсилку, як зазначено у статті.

Моя довідка - Корисні поради