Реклама в “Вайбере”: ціна і можливості, можна тепер завантажити “Вайбер” безкоштовно

З тих пір, як ми стали частиною сім’ї Rakuten в 2014 році, Viber постійно вдосконалюється, додаючи нові функції й поліпшуючи існуючі. Також підвищується якість наших дзвінків, особливо формату відео.

Іноді нові доповнення до додатка досить малі, однак допомагають краще зрозуміти, що думають користувачі. Так аналізується робота певних функцій для їх подальшого покращення або створення глобальних версій.

Реклама в Вайбере: ціна і можливості, можна тепер завантажити Вайбер безкоштовноRakuten Viber.

Ми робимо це з практики, прищепленої Ракутеном і особливо головним виконавчим директором, Хіроші «Міккі» Микитани. Останній закликає постійно ризикувати в ім’я навчання.

Пост нижче був вперше опублікований на блог-сторінці Rakuten, в якому Міккі розповідає про те, як Viber покращився за останні роки. Було внесено безліч невеликих змін, які принесли величезні вигоди.

«Наш безкоштовний сервіс голосового зв’язку і обміну повідомленнями Viber користується популярністю у більш ніж 800 мільйонів користувачів по всьому світу. З моменту його придбання в 2014 році ми більше зосередилися на зростанні, ніж на прибутковості, але в останні місяці все ж внесли деякі зміни.

Розробники разом з керівництвом вирішили запустити ряд великих і малих поліпшень, у тому числі найняти нового генерального директора, знайти способи збільшення доходів не тільки у сфері телекомунікацій, а контент, такий як реклама, продажі наклейок», – почав розповідь Хіроші Микитани.

Головне – подолати страх

«Тепер ясно, що поліпшення дали про себе знати. У першому кварталі цього року виручка Viber зросла на 80% у порівнянні з минулим аналогічним періодом. Причому значна частина доходів була досягнута за рахунок вмісту. Сервіс тепер на шляху до прибутковості.

Реклама в Вайбере, ціна на яку коливається в межах розумного, стає все популярнішим. Клієнтам подобається можливість стежити за станом контенту, керувати власними можливостями.

Читайте також:
Що це: Viber Out, як користуватися функцією?

У бізнесі великі зміни торкнулися реклами, але насправді багато зводиться до дрібних поліпшень, введення яких вимагає сміливості. Завжди існує ймовірність того, що постійні клієнти, люблячі продукт таким, який він є, можуть бути відчужені.

Реклама в Вайбере: ціна і можливості, можна тепер завантажити Вайбер безкоштовноРеклама в Вайбере.

Наприклад, введення реклами службою обміну повідомленнями є дуже делікатним процесом балансування. Деякі хочуть просувати товар, тоді як інші – всіляко уникнути спаму.

Але це страх, який потрібно подолати. Щоб бути глобальним новатором, ви повинні ризикувати і приймати наступну роботу.

Це спонукає мене постійно заохочувати команди до невеликих поліпшень. Я переконаний, що великі цілі часто досягаються не одними великими стрибками, а постійними покроковими змінами – або «поліпшеннями на 0,1%». Головне – розуміти, що з самого початку не будете номером 1. Однак навіть у ті моменти продовжувати наполегливо йти до мети.

Ви дізнаєтеся значення початку роботи, будь то новий бізнес, кар’єра чи проект, тільки старанно працюючи. Якщо сидите осторонь, очікуючи правильного шансу і готуючись до того, щоб все було ідеально з самого початку, хтось інший неминуче вийде попереду вас.

Ми зробили схоже з нашим бізнесом доставки під назвою Rakubin. І це стояло того. В рамках послуги керівництво обіцяло 20-хвилинну доставку в межах столичного Токіо приблизно на 450 найменувань, включаючи товари повсякденного попиту.

Частіше це – безалкогольні та алкогольні напої, закуски, предмети першої необхідності, миючі засоби, туалетний папір, памперси, деякі товари вищої якості на Rakuten Ichiba, солодощі, каву. Все це також було доступно в Rakuten CAFE.

Реклама в Вайбере: ціна і можливості, можна тепер завантажити Вайбер безкоштовноRakuten CAFE.

Ми запустили захоплюючий сервіс. Але робота не зроблена. Від клієнтів ми дізналися, що 20-хвилинна служба доставки була привабливою, але не обов’язково для всіх товарів, які спочатку перерахували.

Читайте також:
Чи можна в Вайбере подивитися, хто заходив на мою сторінку? Як побачити гостей?

Люди також виявилися зацікавлені в 20-хвилинної доставки з місцевих ресторанів. І тому компанія продовжила послідовний цикл невеликих поліпшень, коригуючи список товарів, поступово підбираючи нових місцевих ресторанних партнерів.

Ви також побачите це мислення в роботі технологічних новаторів, таких як Apple. Клієнти знають, що продукти, які люблять, перебувають у постійному розвитку.

Дизайнери шукають нові способи поліпшення товару, досвіду реалізації.

Не всі продукти, послуги будуть ідеальними або прибутковими при запуску, але це не повинно заважати нам впроваджувати інновації, продовжувати вдосконалюватися для досягнення мети. Ви завжди відіграєте клієнта, проте не дозволяйте страху зупинити вас від інновацій».

Вайбер завжди буде безкоштовним

«Помилково ставити гроші останньою метою роботи. Тому завжди можна завантажити Вайбер на телефон безкоштовно. Тут ми робимо акцент на вільному, доступному для кожного месенджері. Спілкування, в першу чергу, має бути мобільним.

Прерогатива компанії – створення кодів для смартфонів, планшетів. Вайбер завантажити для комп’ютера безкоштовно також легко. Утиліти розроблені під різноманітні програмні коди, що дозволяє охопити ще більше аудиторії».

Як бачимо, керівництво Viber в першу чергу робить все для клієнта. Вибер встановити може кожен бажаючий. Процес інсталяції займає до двох хвилин при підключенні до інтернету.

Моя довідка - Корисні поради