Приватність в Вайбер: секретні чати

Месенджери можуть бути набагато зручніше соціальних мереж. Наприклад, тим, що володіють аналогічними функціями, але не зміщують фокус з спілкування на розвагу і марне перегортання стрічки. В месенджері ми можемо так само листуватися з близькими, відправляти фотографії і музику, обмінюватися стікерами та вступати в групи. Viber розвивається і доповнює функціонал опціями для приватності листування, наприклад, можливістю створити секретний чат. Що це таке та як його використовувати?

Секретний чат в Вайбере

Секретна листування, як очевидно з назви, забезпечує підвищену ступінь конфіденційності. Для приватного спілкування можна використовувати поліпшені настройки надсилання функцію зникаючих повідомлень.

Як створити секретний чат Viber

Перетворити в секретну можна будь-яку вашу переписку. У такому випадку створюється новий чат з тим же співрозмовником, але у форматі конфіденційного. Однак таке неможливо зробити з груповою бесідою – вже створена група не може стати секретною. Вам потрібно створити нову групову листування статус секретної та запросити туди учасників.

  • Зайдіть у будь-яке діалогове вікно.
  • Натисніть меню і виберіть там пункт Перейти в секретний чат (Switch to secret chat).

Приватність в Вайбер: секретні чати
Натисніть на меню

 

Приватність в Вайбер: секретні чати
Перейти в секретний чат

  • У діалоговому новому чаті ви можете встановити таймер і відправити зникання меседжі. У рядку введення тексту ви побачите значок будильника і зможете встановити потрібний часовий інтервал для прочитання співрозмовником: 3 години, годину, 5-10-15-20 секунд.

Приватність в Вайбер: секретні чати
Встановити таймер

 

Приватність в Вайбер: секретні чати
Відправка зникаючих повідомлень

Ще одним способом може стати відкриття нового чату у вікні Інформація (кнопка Перейти в секретний чат).

Читайте також:
Як знаходити відео для відправки по Вайберу?

Як встановити часовий ліміт в чаті?

В месенджері доступна установка обмеження часу на читання відправленого повідомлення. Коли строк, встановлений відправником, закінчується, текст (відео, аудіо, фото і будь-який інший контент) зникають безслідно і на телефонах (планшетах, ПК та інших синхронізованих гаджетах) всіх учасників розмови. Картинки і відеоролики, які ви відправили в секретному чаті, будуть відображатися в галереї з медіа на вашому пристрої.

Початок часового відліку – момент відкриття повідомлення адресатом.

Як користуватися таймером:

  • введіть потрібний текст, прикріпіть файли;
  • клікніть на іконку годин в рядку введення (поруч зі значками emoji, галереї і камери);

Приватність в Вайбер: секретні чати
Клікніть на іконку годин

  • встановіть потрібний вам час – саме через стільки відкрите співрозмовником повідомлення буде видалено автоматично;
  • натисніть на стрілочку відправлення;
  • врахуйте, що після закінчення ліміту відправлене буде видалено не тільки з пристрою вашого друга, але і у вас в діалогах.

Як зрозуміти, що чат Вайбера – секретний?

Секретні листування в додатку відмічені символом навісного замку в кутку фотографії чату. Вміст не відображається у вікні листувань – тільки словом Message.

Приватність в Вайбер: секретні чати
Секретні листування

Оповіщення з секретних чатів

Коли людина отримає послання з засекреченого чату, він не побачить початок тексту, і навіть ім’я відправника, а тільки слово Повідомлення. Зміст меседжу відкриється тільки після натискання на нього.

Можна зробити скріншот?

Неможливо передбачити, зробить ваш співрозмовник скріншот таємного повідомлення. Однак опція секретного чату дозволяє повністю обмежити створення скрінів на Андроїд. Користувачі iPhone зможуть зробити знімок екрану, проте відправник дізнається про це повідомлення. Такі заходи підвищують захист приватного листування, страхують вас від надмірної цікавості сторонніх, у разі втрати або крадіжки смартфона.

Моя довідка - Корисні поради