Працює Viber на двох пристроях одночасно?

Viber досить просто запустити на двох пристроях одночасно. Додаток перенесено практично всі відомі платформи. Ви можете зайти в вайбер з телефону, планшета, комп’ютера, ноутбука. Всі самі популярні операційні системи повністю підтримують Viber, будь то Windows, Android або iOS. При цьому ви можете одночасно працювати з месенджером, наприклад, з комп’ютера і телефону або планшета і телефону.

Працює Viber на двох пристроях одночасно?

Яким чином здійснюється реєстрація?

Реєстрація в вайбере проходить з телефону, так як обліковий запис прив’язується до номеру. Жодних логінів і паролів не потрібно, тільки номер телефону.

Щоб встановити Viber на телефон і комп’ютер одночасно, вам потрібно спочатку зареєструватися з першого пристрою, а потім активувати на другому.

Додаток розмежовує два типи пристроїв:

  • Первинне пристрій – смартфон, з якого ви і реєструвалися. Такий гаджет може бути лише один, він прив’язується до вашого аккаунту, так як саме в ньому знаходиться сім-карта з зареєстрованим номером. Багато зміни, внесені на первинному пристрої, позначаться на вторинному, наприклад, номери, внесені в чорний список, настройки безпеки, запису та інше.
  • Вторинні пристрої – це будь-який комп’ютер, ноутбук або планшет, на якому ви активували Viber після реєстрації з телефону. Таким чином додаток буде працювати одночасно з двох ваших гаджетів.
Читайте також:
"Вайбер" для смартфона: як завантажити додаток і завантажити стікери про літній відпочинок
Моя довідка - Корисні поради