Поповніть Viber Out, використовуючи Netlink “Вайбер”: встановити на телефон нову версію, щоб поповнювати Viber Out через Netlink

Нещодавно Viber уклав партнерські відносини з Netlink, щоб користувачам було простіше здійснювати міжнародні дзвінки. Співпраця збільшує діапазон зв’язку, а також зменшує вартість послуг. Інновація діє не тільки в країні розробників.

Платити за послуги простіше

Наші партнерські відносини охоплюють увесь спектр. Працювати з такими світовими брендами, як FC Barcelona, Glamour і Shakira, дуже цікаво. Точно так само, як мати стосунки з провідними постачальниками технологій. Ось чому ми раді працювати розширювати взаємозв’язку.

Партнерство вигідне в першу чергу споживачам. Так, за останній рік Viber додав вісім функцій, збільшив кількість клієнтів на 20 мільйонів. Поліпшення тільки тривають.

Поряд з безкоштовними можливостями розвиваються і платні.Поповніть Viber Out, використовуючи Netlink Вайбер: встановити на телефон нову версію, щоб поповнювати Viber Out через Netlink

Netlink – найбільша роздрібна мережа в Греції, що пропонує споживачам безпечну, надійну, швидку мережа електронних платежів. Корпорації також довіряють такі компанії, як Vodafone і Cosmote, що говорить про якість роботи на світовому ринку.

Безпека, захист є основою технології і користувальницького досвіду Viber, включаючи нашу пропозицію Viber Out. Воно дозволяє легко, якісно зв’язатися з ким завгодно і де завгодно без використання підключення до інтернету. Тобто, клієнт безпосередньо може зателефонувати з месенджера на стільниковий зв’язок.

Ця функція, звичайно ж, не безкоштовно. Вартість залежить від регіону дії, пакета, наявності бонусів, акцій. Тарифікація вважається щохвилини. Мінімальна вартість – 5 центів.

Ось подробиці, які також повинні знати користувачі Viber:

  1.       Тепер клієнти утиліти можуть поповнити рахунок Viber Out, заплативши готівкою в більш ніж 4000 філіях Netlink по всій Греції та за її межами.
  2.       Споживачі також знайдуть надруковану наклейку з назвою месенджера в магазинах, що беруть участь у програмі.
  3.       Для постійних покупців діють акції, бонуси, знижки.

Важливо: поповнивши рахунок, клієнти Viber можуть здійснювати дуже дешеві міжнародні дзвінки в порівнянні з традиційними послугами фіксованого телефонного зв’язку. До того ж, в Європі тарифікація вище, ніж у Росії.

Ми завжди прагнемо поєднати розробки Viber з такими цінними та інноваційними технологіями, як Netlink, надати нашої аудиторії максимально можливий досвід зі стабільною і безпечною роботою.

Щоб взяти максимум від використання утиліти, не забувайте оновлювати програмні коди. Безкоштовно Вайбер встановити на телефон можна з Плей Маркету, Апп Стора, в залежності від операційної системи пристрою. Вибер для ПК інсталюється з офіційного сайту розробників або з Віндовс Маркету (для ОС 8 і вище).

Зареєстрованим користувачам після оновлення месенджера не потрібно додатково проходити авторизацію. Додаток «підтягує» акаунт клієнта за номером телефону.

Читайте також:
Завантажити Viber Для Nokia
Моя довідка - Корисні поради