Політика конфіденційності Viber

Загальні положення політики конфіденційності Вайбер

Політика конфіденційності ViberРідко, коли користувачі читають такі документи, як умови використання та політики конфіденційності. Однак незнання закону не звільняє від відповідальності, тому знати, що саме пропонує для використання месенджер і яку інформацію збирає, необхідно кожному.

У кожного документа є якісь загальні положення. Розробники месенджера Viber заявляють, що інформація, яку вони збирають з користувачів, йде на покращення якості послуг зв’язку. Відповідно до політики конфіденційності Viber, така інформація, як ім’я і фото профілю є загальнодоступною. Крім того, використання програми не рекомендується дітям, молодше 13 років.

Таким чином, погоджуючись з політикою конфіденційності, користувач погоджується на збір, зберігання та обробку своїх персональних даних, а також підтверджує, що його вік старше 13 років.

Де знайти нову версію?

Політика конфіденційності Viber

Найновіша версія політики конфіденційності Viber знаходиться на сайті месенджера за адресою www.viber.com/ru/terms/viber-privacy-policy/. Тут користувач зможе прочитати як загальні положення документа, так і приватні. В політиці конфіденційності пояснюється, яку інформацію збирають розробники і з якої причини, яким чином використовується і зберігається ця інформація, а також пояснюється використання додаткових файлів.

Чому не переведена на російську мову?

Політика конфіденційності ViberПолітика конфіденційності на даний момент перекладена на російську мову. У разі, якщо користувач відкриває файл у браузері на іншій мові, наприклад, англійською, необхідно перегорнути сторінку вниз до самого кінця і у вікні вибору мов змінити на «Російський». Таким способом документ буде перекладено на російську мову.

Конфіденційність в мережі що це означає?

Політика конфіденційності Viber

В налаштуваннях приватності в програмі є пункт «В мережі». Ця функція означає, бачать статус користувача інші чи ні. Якщо біля нього стоїть галочка, то інші будуть бачити, коли людина в мережі, а коли вийшов з месенджера. Коли користувач знімає позначку з пункту «В мережі», то інші не будуть бачити його статус онлайну.

Читайте також:
Переклад смайликів можна не дивитися - користуйтеся стікерами Warriors і чат-ботом GSW

Налаштування конфіденційності вайбере

Політика конфіденційності Viber

Налаштування конфіденційності Viber дозволяє користувачеві залишатися в мережі анонімно, тобто, не попереджаючи інших про свій статус. А також дозволяє приховати не тільки відвідування, але і прочитання повідомлень.

Моя довідка - Корисні поради