Переклад смайликів можна не дивитися – користуйтеся стікерами Warriors і чат-ботом GSW

В минулому році був вибух, що розповідає про нашу співпрацю з Golden State Warriors в якості офіційного партнера команди з обміну миттєвими повідомленнями, дзвінками додатків. А цей рік буде ще веселіше!

Новий пакет наклейок Warriors

Ми готові поділитися новим пакетом наклейок Warriors, щоб допомогти вам виразити себе. Набір відрізняється ексклюзивними стиками з участю улюблених гравців Dubs. Надішліть ці дивовижні картинки родині, друзям. Нехай ваші воїни засяють фендомом.

Переклад смайликів можна не дивитися   користуйтеся стікерами Warriors і чат ботом GSWСтікери з Golden State Warriors.

Не обов’язково знати переклад смайликів, щоб отримати стікери.

Це ще не все: щотижневі вікторини GSW повернулися і стали краще, ніж коли-небудь! Тепер ви можете перевірити свої знання Воїнів, битися з друзями, родиною в чаті 1-на-1 або в групі.

Кожен вівторок абоненту чат-бота буде відправлено 10 питань. Заповніть дріб’язкові скетчі, отримаєте рахунок, а потім натисніть «Киньте виклик своїм друзям». Після ви автоматично поділіться списком лідерів і бийтеся з друзями, щоб побити їх результат.

Виграйте призи, будучи людиною, який відповість на всі питання правильно в найкоротші терміни цього тижня.

Чат-робот Golden State Warriors

Підпишіться на офіційний чат-робот Golden State Warriors, щоб отримати шанс на перемогу! Умови конкурсу застосовуються.

Перевірте чат-бота, щоб дізнатися більше відмінного контенту від Warriors, включаючи результати матчів, новини, статистику, відео, квитки на ігри, ексклюзивні питання, відповіді з гравцями Warriors! Підпишіться на розсилку, приєднуйтесь до фан-клубу Воїнів на Viber вже зараз!

Важливо: щоб мати доступ до всіх функцій, необхідно завантажити Вайбер для Андроїда або іншої операційної системи. Оновлення месенджера усуне баги, збільшить можливості клієнта.

Детальна інструкція видно на відео:

Читайте також:
Viber запускає сервіси допомоги: боротьба з COVID-19 Viber: офіційні чати і спільноти про коронавирусе (COVID-19), знайти і підключитися
Моя довідка - Корисні поради