Не надсилаються повідомлення у Viber. Чому Вайбер не відправляє смс?

Зручний месенджер користується популярністю, тому при появі проблеми, користувачі хочуть знати розв’язок задачі. Одне з питань виникає, коли не надсилаються повідомлення.

Не надсилаються повідомлення одного контакту

Якщо повідомлення не надходять обмеженої кількості контактів, причиною частіше буває блокування, несподівана або спеціальна. З’ясувати можна, зв’язавшись з абонентом за допомогою дзвінка або смс по телефону. При випадкової блокування, контакт може не знати про це. Дзвінок йому вирішить питання. Якщо контакт спеціально заблокував акаунт, рішення залишиться на його розсуд.

Не надсилаються повідомлення у Viber. Чому Вайбер не відправляє смс?

Коли у адресата налаштована конфіденційність, відправник не побачить статусу повідомлення.

Не надсилає повідомлення всім

Якщо повідомлення не надсилається всім контактам, причиною буде:

· Низька якість зв’язку або закінчився сплачений трафік;

· Збій в програмі;

· Сервісні роботи;

Хоча вайбер безкоштовна програма, за трафік, що використовується додатком, доводиться платити згідно з тарифами оператора, що надає послуги зв’язку. Поповнення балансу ліквідує причину обмеження. Низька якість зв’язку компенсується підключенням до мережі Wi-Fi.

Не надсилаються повідомлення у Viber. Чому Вайбер не відправляє смс?

Збій в програмі виправить перезапуск програми. Якщо після цього повідомлення все одно не відправляються, доведеться перевстановити месенджер.

Якщо розробники проводять сервісне обслуговування, це заважає обміну повідомленнями. Тут допоможе терпіння: треба дочекатися закінчення робіт і зробити повторну відправку.

Варто вчасно оновлювати версію програми і ОС, щоб виключити конфлікт між ними.

Повідомлення не можу відправити, хоча отримую

Користувач не може відправити повідомлення, але входять отримує, швидше за все причина криється в блокування аккаунта одним або кількома контактами. Дізнатися, чи це так, можна, відправивши повідомлення кому-небудь ще. Якщо інший контакт отримає повідомлення, значить ваш номер був заблокований адресатом. Вирішить задачу зв’язок з потрібним контаком через інший додаток. Але варто пам’ятати, якщо людина заблокував ваш аккаунт навмисно, не треба набридати йому проханнями зняти обмеження. Це не пристойно.

Читайте також:
Як видалити акаунт Вайбер: способи видалення облікового запису мобильногоустройства і комп'ютера

Не надсилаються повідомлення у Viber. Чому Вайбер не відправляє смс?

Перешкоджає відправці повідомлень повне блокування аккаунта за порушення правил користування. Тут нічого зробити не можна, поки не закінчиться строк обмеження.

Якщо ви точно знаєте, що аккаунт не заблокований, зв’язок хороша і робіт на сервісі немає, а повідомлення залишаються невідправленими, потрібно звернутися в службу підтримки месенджера, коротко і чітко описавши проблему.

Відправляються з телефону, але не відправляються з комп’ютера і навпаки

Буває, що повідомлення з телефону відправляються, а при спробі поспілкуватися через додаток, встановлене на комп’ютер, виникають проблеми.

Одна з них – це комп’ютер не підключений до мережі. Якщо вгорі чату видно статус користувача «Не в мережі», значить потрібно перевірити інтернет-з’єднання і перезавантажити додаток.

Додаток давно не оновлювалося і повідомлення не відправляється. Перевірте в Play Market наявність оновлень і встановіть їх.

Часто користувач забуває, що вайбер – не повноцінний файлообмінник і важкі файли не проходять. Максимальний дозволений обсяг не перевищує 10 Мб. Підберіть інший файл або відредагуйте вибраний, повторіть відправку повідомлення.

Антивирусник, встановлений на комп’ютер, так само може блокувати роботу вайбера. Щоб програма запрацювала, потрібно внести його в список дозволених до використання або тимчасово вимкнути захист комп’ютера.

Моя довідка - Корисні поради