Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Для використання мессенджера на телефоні і комп’ютері потрібно пройти процедуру активації. Дія нескладне, проте під час його виконання нерідко виникають помилки. Розберемося, чому не активується Вайбер, розглянемо способи вирішення проблеми.

Для роботи в месенджері потрібно надрукувати свій номер телефону, вказати країну та натиснути на кнопку підтвердження. Для виконання активації Viber відправляє повідомлення з чотиризначним кодом або дзвонить на вказаний номер. Зазвичай код з SMS визначається автоматично, його не потрібно вводити в спеціальне поле, як було в старих версіях програми.

Після підтвердження Вайбер відкриває головне вікно, в якому можна побачити останні чати. Активація буде потрібно не тільки під час установки месенджера на телефон, але і при вході в аккаунт на комп’ютері або планшеті. В цьому випадку Viber відкриє захисний QR-код, який потрібно відсканувати за допомогою камери смартфона.

Як активувати Viber

Зазвичай активація Viber не займає багато часу. На телефоні досить запустити тільки що встановлений додаток і уважно заповнити форму, що відкрилася. Для реєстрації в системі потрібно вказати країну та номер свого мобільника. Якщо телефон підключений до інтернету, активація здійсниться автоматично за кілька секунд. Код перевірки може надійти в СМС. Для продовження роботи потрібно ввести код в віконце в Вайбері і натиснути кнопку підтвердження.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Як активувати Вайбер на комп’ютері або планшеті? Для цього достатньо відкрити програму і відсканувати за допомогою смартфона код, який автоматично з’явиться на екрані. Після сканування можна переходити до синхронізації контактів і повідомлень.

Важливо. Для роботи потрібне підключення до інтернету. Уважно вводите код, якщо допущена помилка і пароль введений невірно більше п’яти разів поспіль – повторити спробу можна тільки через 24 години.

Не виходить активувати Вайбер

Не можу активувати Вайбер – проблема популярна, помилка може виникати з різних причин, іноді в цьому винен телефон, додаток Viber або збій на сервері. Справитися з проблемою можна самостійно, для цього потрібно визначити причину збою і виконати відповідні дії.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Важливо. Якщо не виходить вирішити проблему самостійно і Вайбер видає помилку – зверніться в офіційну службу підтримки.

Чи не приходить код

Помилка активації нерідко пов’язана з відсутністю коду. В цьому випадку месенджер постійно запитує пароль, але він не приходить по СМС.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Якщо не приходить СМС з кодом підтвердження, перевірте:

 • Чи вірно введений номер телефону при заповненні форми. У Вайбері телефон вводиться в форматі +3 ххх ххх хх хх .
 • Чи може мобільний пристрій приймати повідомлення. Перевірте баланс на СІМ-картці, попросіть друга відправити СМС, якщо воно не прийшло – проблема в мобільному зв’язку.
 • Очистіть пам’ять в папці з вхідними повідомленнями, нерідко вона переповнена, і телефон не може прийняти нові СМС. Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

СМС може не надходити через переповненого в телефоні Кеша. В цьому випадку виконайте кроки:

 1. Увійдіть в настройки, перейдіть в «Сховище» . Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити
 2. Клацніть по рядку «Дані кеша» і дочекайтеся завершення автоматичного очищення тимчасових даних. Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Очистити тимчасові дані можна за допомогою стороннього додатка, наприклад Clean Master , Ccleaner , Phone Clean .

Якщо все працює нормально, номер вказаний вірно, але не приходить код активації Viber на телефон, спробуйте повторити операцію через кілька годин або напишіть запит в службу підтримки.

Чи не надходить голосовий виклик

Як активувати Вайбер? Для цього достатньо вказати свої дані і надрукувати надійшов по СМС код. Якщо немає можливості прийняти повідомлення, Вайбер може зателефонувати. При автоматичному додзвоні перевіряється працездатність введеного номера і здійснюється активація.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

У старих версіях Viber є можливість самостійного вибору голосового виклику, в новій збірці Вайбер все робить автоматично.

Чому Вайбер не може додзвонитися для виконання активації? Найчастіше помилка пов’язана з телефоном або СІМ-картою, рідше збій виникає на сервері месенджера.

Що перевірити, якщо не активується Вайбер по голосовому виклику:

 • чи може телефон приймати дзвінки ;
 • не блокує дзвінок з невідомого номера встановленими додатками «антиспам»;
 • на рахунку SIM-карти позитивний баланс;
 • в телефоні не включений режим «у літаку ».

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Якщо телефон справний, може приймати дзвінки, значить проблема на серверах месенджера. Якщо Viber не активується, при цьому не надсилає код в СМС і не дзвонить для перевірки – зверніться в службу підтримки.

Чи не читається QR-код

Як активувати Viber на комп’ютері або планшеті? Для входу в аккаунт потрібно відсканувати QR-код, проте і це зробити не завжди виходить. Проблема може бути пов’язана з роботою програми та банальним забрудненням камери. Якщо з камерою все просто, достатньо протерти вічко, то рішення помилки в додатку потребуватиме певних дій.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Якщо Viber не активується, тому що не вдається включити сканер на телефоні, просто запустіть мобільний пристрій і дайте дозвіл на роботу зі сканером – повідомлення з’явиться автоматично.

Якщо сканер запускається, але не виходить прочитати код або на екрані з’являється помилка, проблема пов’язана з роботою додатка. У цьому випадку спробуйте почистити кеш Viber:

 1. Перейдіть в налаштування телефону, відкрийте розділ «Програми» . Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити
 2. Клацніть по опції «Всі програми» , Знайдіть Вайбер. Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити
 3. Натисніть на кнопку «Очистити» , виберіть опцію «Очистити кеш» . Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити
 4. Перезавантажте телефон і спробуйте знову просканувати код.

Важливо. Якщо і це не допомогло, перевстановіть Вайбер.

Що робити при помилку в активації

Помилка an error has occurred during the viber activation process часто при проблемах на сервері Viber і означає «Реєстрація не може бути завершена». Така помилка при реєстрації в Вайбере зазвичай пов’язана:

 • встановлена ​​застаріла версія месенджера;
 • використовується неофіційна версія Viber;
 • помилка або збій на сервері;
 • ведуться технічні роботи на серверах.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Що робити? Оновлення Вайбер до останньої версії, спробуйте встановити офіційну версію Viber через Play Маркет або AppStore, повторіть операцію через кілька годин. Зазвичай роботи на сервері не займають багато часу, спробуйте ще раз через деякий час, Вайбер має запрацювати.

Якщо Вайбер постійно видає помилку, спробуйте вказати інший свій номер телефону при реєстрації. Можливо, вказаний номер був заблокований з різних причин і тому месенджер НЕ активується.

Нічого не допомагає

Чому не активується Вайбер ? Помилка може бути пов’язана з мобільним пристроєм, додатком, СІМ-картою або серверами Viber. Якщо не виходить активувати месенджер на комп’ютері або планшеті – потрібно перевірити дозволи додатка для роботи з камерою, очистити кеш смартфона, перезавантажити його і протерти вічко камери.

Не активується Вайбер на телефоні та ПК, що робити

Якщо після виконання всіх рекомендацій Вайбер видає помилку і не хоче активуватися, доведеться звернутися в службу підтримки. Зробити це можна через комп’ютер і телефон, в формі потрібно вказати докладний опис помилки і зробити позначку «Не можу активувати Вайбер». Як звернутися до фахівця, читайте за посиланням.

Моя довідка - Корисні поради