Найдешевші тарифи на популярні напрямки: Viber Out проти Skype Завантажити “Вайбер” для телефону – отримати вигідну можливість зв’язку по Viber Out

У минулому міжнародні дзвінки були надзвичайно складними. Мало того, що вони вимагали набору нескінченної кількості цифр, також була необхідність попереднього резервування каналу. До того ж, з’єднання відбувалося через посередників, якими виступали пошта, телекомунікаційний офіс та інші.

Завдяки розробці додатків VoIP, включаючи Viber і Skype, спілкування стало доступнішим. Тепер немає різниці, скільки тисяч кілометрів розділяють співрозмовників, який час доби чи її соціальний статус користувача. Головне – мати мобільний телефон, а в деяких випадках – стабільне підключення до інтернету.

Однак, що робити, якщо ви хочете подзвонити з Viber, Skype не клієнтові даних месенджерів або тому, у кого взагалі немає підключення? Для такого випадку були розроблені програми прямого зв’язку. Тут дзвінки будуть тарифікуватися згідно підключеного пакета.

У середньому, хвилина зв’язку коштує від 10 центів.

Повернемося до історії

Заснована в 2010 році, компанія Viber об’єднує більше 1 мільярда користувачів по всьому світу. Популярність утиліті забезпечують безкоштовність, надійність, функціональність.

Користувачі месенджера можуть:

  •         обмінюватися текстовими, аудіовізуальними повідомленнями;
  •         ділитися гифками, фотографіями, смайликами, наклейками;
  •         відправляти контакти;
  •         підписатися на канали, спільноти популярних компаній, людей;
  •         здійснювати аудіо-, відеодзвінки;
  •         відправляти файли різного формату;
  •         використовувати послугу Viber Out для дзвінків на мобільний (без підключення до інтернету) і стаціонарні номери;
  •         створювати приховані, таємні чати для додаткового захисту та інше.

Skype існує з 2003 року. Незважаючи на практично однакові можливості (немає рекламних чатів, співтовариств) з Viber програма значно поступається в популярності. Якщо вірити статистиці, опублікованій на офіційному сайті розробників, в 2018 році використовували утиліту 320 мільйонів користувачів.

З усіх представлених месенджерів, тільки Skype і Viber дозволяють телефонувати безпосередньо до незареєстрованим користувачам, на телефони стаціонарного зв’язку. Конкуренція підштовхує обидві компанії знижувати тарифи. Так, у деяких країнах ціни навіть нижче, ніж надані операторами стільникового зв’язку.

Фактично, станом на 16 серпня 2018 року, багато тарифні плани Viber Out в популярних напрямках, таких як Індія, Австралія, Ефіопія і В’єтнам, істотно дешевше, ніж пропозиції Skype. При дзвінках у В’єтнам і Австралію ціни Viber Out допоможуть заощадити до 50% порівняно з другим конкурентним месенджером. В Ефіопії користь Вибера становить до 50% на дзвінки на мобільні й стаціонарні телефони. В Індії функція Out пропонує до 200 додаткових хвилин розмови, чого немає в наборі Skype.

Вічне протистояння призводить до того, що користувачі скачують відразу дві програми, займаючи пам’ять пристроїв, запам’ятовуючи різні логіни, паролі.

Наступна таблиця допоможе визначитися на користь конкретного месенджера.

Найдешевші тарифи на популярні напрямки: Viber Out проти Skype Завантажити Вайбер для телефону   отримати вигідну можливість звязку по Viber Out

Viber Out проти Skype: хто дешевше?

Як видно з таблиці, з Viber Out економія становить до 60%. Також месенджер надає необмежені хвилини за 7,99 доларів США. Skype вимагає оплати за кожну секунду тарифного плану.

Цифри не брешуть.

Читайте також:
Поповніть Viber Out, використовуючи Netlink "Вайбер": встановити на телефон нову версію, щоб поповнювати Viber Out через Netlink

Однак, щоб користуватися перевагами, утиліти необхідно інсталювати. Скачати Вайбер для телефону, планшета, комп’ютера можна з Плей Маркету, Апп Стора, офіційного сайту. Для реєстрації необхідно лише наявність номера стільникового зв’язку.

Скачати Скайп можна аналогічним шляхом. А от реєстрація клієнта вимагає наявності електронної пошти, номери телефону для додаткового захисту. Також тут потрібно запам’ятовувати паролі для подальшої авторизації.

Моя довідка - Корисні поради