Можна зробити деталізацію в Вайбере? Як дізнатися, кому дзвонили через месенджер і що писали смс?

Сьогодні все більша кількість людей переходить із дзвінків і повідомлень через мобільних операторів до комунікації в різних месенджерах. Низькі тарифи, відмінний функціонал і можливість залишатися на зв’язку при нульовому балансі безумовно конкурують з пропозиціями звичних постачальників зв’язку.

Одним з найвідоміших месенджерів залишається Viber. Додаток дозволяє здійснювати відеодзвінки, обмінюватися веселими стікерами і, звичайно, вести бесіди у звичному форматі.

Однак є ряд операцій, які, відповідно до політики конфіденційності компанії, на сьогоднішній день недоступні. Одна з них – деталізація дзвінків і повідомлень. Але про все по порядку.

Що таке деталізація?

Це звіт про всіх вхідних і вихідних дзвінків, смс-повідомленнях, зроблених тим чи іншим абонентом. Мобільні оператори надають послугу деталізації за запитом власника номера, в деяких випадках отримати відомості можуть правоохоронні органи.

Деталізація, як правило, охоплює певний часовий проміжок. У роздруківку, за бажанням абонента, можуть також включати інформацію про інтернет-з’єднаннях.

Доступна деталізація дзвінків в Вайбере?

Можна зробити деталізацію в Вайбере? Як дізнатися, кому дзвонили через месенджер і що писали смс?Деталізація дзвінків.

Цим питанням задаються як випадково удалившие важливу листування люди, так і користувачі, що захоплюються «шпигунськими пристрастями».

Дізнатися, кому дзвонили через Вайбер близькі вам люди, навряд чи вийде: розробники подбали про особистих даних, інформація може бути надана тільки в тому випадку, якщо її запросили влади країни.

Але навіть в цій ситуації потрібна постанова суду. Не допоможуть тут і стільникові оператори – у них просто немає цієї інформації, так як дані зберігаються виключно на сервері Вибера.

Як отримати доступ до історії своїх дзвінків

Втім, якщо ви маєте намір переглянути свою історію дзвінків в вайбере, то це реально зробити без деталізації. Знайти потрібний номер можна в «екрані» викликів (значок телефонної трубки в нижній частині дисплея). Там же без праці реально видалити запис про виклик.

Зробити це можна наступним чином: власникам айфонів слід провести пальцем справа наліво по запису про виклик, після чого потрібно натиснути на «Х» праворуч від номера.

Для користувачів Андроїда алгоритм видалення інформації про вхідні та вихідні дзвінки наступний: натискаємо і утримуємо необхідний виклик, який розташовується в «екрані» викликів, далі відправляємо його у «Корзину», яка з’явиться у верхній частині екрана.

Читайте також:
Завантажити Viber Для Windows Mobile 10

Якщо ж вам знадобиться історія дзвінків через Viber Out (платна функція, що дозволяє здійснювати виклики на номери, не зареєстровані в Вайбер), то отримати її можна, вибравши «Viber Out» в меню налаштувань.

Можна прочитати чужу переписку?

Можна зробити деталізацію в Вайбере? Як дізнатися, кому дзвонили через месенджер і що писали смс?Отримання історії повідомлень.

Законним способом отримати деталізацію повідомлень viber не можна, якщо тільки ви не попросите людини позичити телефон. Хоча і така маніпуляція не зовсім чесна.

Роздруківку повідомлень в viber, як і деталізацію дзвінків, ви не отримаєте – пам’ятаємо про правила конфіденційності.

Плани розробників Viber

Для того, щоб оцінити ступінь захисту програми (і ще раз переконатися, що замовити і самостійно деталізувати персональні дані неможливо), прислухаємося до планів розробників. За словами офіційних представників компанії, сьогодні додаток співпрацює з рядом банківських організацій, які частину операцій проводять через Вайбер.

У деяких країнах для зручності туристів планується ввести чат-боти, які підкажуть подорожнім цікаву інформацію. Оплатити послуги можна буде за допомогою програми. Кошти користувача так само, як і спілкування, будуть знаходитися під надійним захистом наскрізного шифрування.

Крім того, надіслані дані видалять з сервера відразу після доставки. Виходить, хакерам шансів не залишають.

Обережно – шахраї!

Незважаючи на те, що компанія обіцяє своїм користувачам надійний захист, ряд інтернет-умільців пропонує обійти шифрування стороною і зробити не тільки деталізацію дзвінків, але і докладний звіт про всю листуванні вас цікавить абонента.

На просторах Мережі функціонує безліч сайтів, що пропонують за певну суму послуги шпигунства і моніторингу чужого життя. Як правило, портали говорять про те, що отримати дані через техпідтримку Вайбера неможливо і єдиний «офіційний» спосіб – вдатися до їх допомоги.

Можна зробити деталізацію в Вайбере? Як дізнатися, кому дзвонили через месенджер і що писали смс?Деталізація в Вайбере з допомогою шахраїв.

Читайте також:
Що значить одна або дві галочки в Вайбере - шукаємо відповідь разом!

Далі вас попросять назвати номер користувача, який вас зацікавив, вибрати період та зробити оплату. Після цього, нібито, замовник все дізнається.

Пропозиція приваблива, однак після відправки смс-повідомлення ви, швидше за все, залишитеся без грошей і обіцяної інформації.

Навіть якщо «диванний» хакер спочатку пообіцяє виконати роботу безкоштовно, будьте впевнені: вам подзвонять і попросять внести символічну плату.

У цього сценарію є й інший варіант: шахраї залишать свої контактні дані, а дзвінок на вказаний номер виллється в копієчку.

Важливо: не ведіться на спробу прочитати чужу переписку в месенджері. Незважаючи на велику кількість програм і сайтів, які нібито дозволяють це зробити, жертвами можете стати саме ви. Справа в тому, що при реєстрації на сумнівних порталах, людина залишає особисті дані, необхідні шахраям для крадіжки грошей, рахунків. Особливо небезпечними є сайти soft ck ua viber php і soft ck ua viber hack php. Портали не мають реєстрації, їх доменні імена вказані з обходом прямий географічної прив’язки. У зону ризику також входить «Viber Tool читання чужих листувань». Програма при інсталяції на пристрій вимагає дозволу доступу до всіх файлів і додатків.

Чим загрожує злом чужого Вайбера?

Якщо ж шахрайські схеми вас не лякають, а кваліфікація «чорного» програміста вселяє довіру, і ви, на свій страх і ризик, зважилися зламати чужу обліковий запис, то про наслідки слід знати заздалегідь.

Фактів злому Вайбера вкрай мало і всі вони, як правило, відбувалися тоді, коли зловмиснику вдавалося отримати фізичний доступ до смартфону жертви. У будь-якому випадку, злом чужих облікових записів підпадає під дві статті КК РФ, що передбачають штрафи від 100 до 500 тисяч рублів, а в окремих випадках і зовсім позбавлення волі строком до 7 років. Варто цікавість таких наслідків?

Так як деталізація дзвінків і смс в Вайбере в даний час недоступна, про збереження важливої інформації слід подбати заздалегідь. Історію дзвінків, як ми розібрали раніше, без праці можна переглянути без роздруку.

Та ж ситуація складається з текстовими повідомленнями: історія листування доступна прямо в діалоговому вікні, варто лише «прокрутити» бесіду, провівши пальцем зверху вниз в чаті з потрібним контактом. А ось переглянути чужі розмови без відома господаря не вийде, подвійне шифрування надійно зберігає всі персональні дані тисяч користувачів Viber.

Читайте також:
"Вайбер": сайт розробника допоможе розібратися, як завантажити святкові стікери

Як бачимо, можна Вайбер завантажити безкоштовно. РФ на законодавчому рівні захищає особисті дані тільки у разі розкрадання, крадіжки апарату доступу – смартфона, планшетного комп’ютера. Що стосується шифрування від творців – зламати його не вийде. Навіть колись хвалений сайт vzlom viber com – не більш ніж пустушка.

Моя довідка - Корисні поради