Можна завантажити Viber на Symbian?

Viber – додаток, який можна завантажити на різні платформи. Використовуючи цей месенджер, ви можете безкоштовно спілкуватися з людьми по всьому світу через ваш телефон або комп’ютер. Вайбер підтримує обмін повідомленнями, медіа файлами, документами і навіть координатами на карті.

Можна скачати Вайбер для Симбиана

Скачати вайбер для симбиана безкоштовно більше не можна. Та й платно теж. Розробники припинили підтримку цієї платформи з-за того, що вона морально застаріла. Якщо ви свого часу встигли встановити Viber на Symbian, то можете продовжувати користуватися ним. Зареєструвати новий акаунт у месенджері з цією ОС більше не можна.

Щоб почати користуватися цим та іншими корисними додатками, вам варто поміняти свій телефон на більш новий. Після цього, пройдіть етап реєстрації, який полягає всього лише у введенні номера і його підтвердження.

Можна завантажити Viber на Symbian?

Текстове та відео спілкування

Вайбер для сімбіан, як і версії для всіх інших платформ, дозволить вам обмінюватися повідомленнями, безкоштовно дзвонити іншим користувачам. Для цього вам потрібно лише постійне підключення до мережі.

Додаток автоматично синхронізується з вашої адресної книги, після чого ви зможете відразу почати спілкування з усіма своїми контактами, у яких також встановлено вайбер. Якщо ж у ваших друзів немає месенджера, ви можете дзвонити на мобільний або навіть стаціонарний номер прямо з програми, використовуючи платну послугу Viber Out.

Можна завантажити Viber на Symbian?

Можливості для спілкування

  • Створення секретних чатів, де повідомлення пропадають по закінченню деякого часу, яке ви самі встановлюєте.
  • Обмін миттєвими повідомленнями, здійснення дзвінків.
  • Безліч безкоштовних стікерів.
  • Синхронізація історії в вайбере на телефоні і комп’ютері.
  • Публічні акаунти з актуальними новинами.
  • Обмін медіа файлами і документами.
Читайте також:
Як відправити відео в Вайбере: опис способів, як передавати відеофайли різного розміру іншій людині в месенджері
Моя довідка - Корисні поради