Можна спілкуватися в Viber через браузер

Месенджер – зручна штука. Переважно безкоштовний контент, функція відправлення повідомлень і файлів, які виходять в зарубіжні країни, відеодзвінки та можливість завжди бути на зв’язку. У Вайбер можна заходити з декількох пристроїв, одержуючи доступ до своїх контактів навіть на планшеті або комп’ютері. Було б дуже зручно користуватися месенджером ще й онлайн. Що щодо браузера?

Як працює вхід в Вайбер

Відмінність Вайбера від соціальних мереж – надійний захист ваших даних. Верифікація в додатку здійснюється за допомогою прив’язки облікового запису до телефонним номером. Коли відбувається синхронізація аккаунта з додатковими пристроями – комп’ютером або планшетом – активація проводиться повторно, через QR-код, який потрібно просканувати у вікні програми на смартфоні.

Вхід в Вайбер не передбачає введення логіна і пароля. Все, що потрібно – верифікація номери.

Вхід на браузерну сторінку

Принцип авторизації сторінок соціальних мереж в браузері – введення пароля, який система перевіряє на справжність і дає доступ до інформації на сторінці. Для входу з альтернативних пристроїв важливо пам’ятати тільки логін, адресу електронної пошти та пароль.

Можливо зайти в Вайбер через браузер?

Вайбер недоступний для використання онлайн, так як браузерна версія повинна мати єдиний спосіб авторизації з іншими. Месенджер Вайбер прив’язаний до номеру, а не до логіну та паролю.

Вхід в особистий кабінет на офіційній сторінці Вайбера за допомогою пароля передбачає тільки проведення фінансових операцій, але не дзвінки або повідомлення.

Версії Вайбер для браузера не існує. Ви можете спілкуватися з допомогою десктопної версії, але як і раніше в прив’язці до номера SIM-карти.

Читайте також:
Як в Вайбере поставити фото на аватарку?
Моя довідка - Корисні поради