Можна користуватися Viber без SIM-карти

Реєстрація в додатку Viber здійснюється через прив’язку до акаунта телефонним номером. Іноді хочеться скористатися Вайбером, коли в телефоні немає сім-карти. Чіп може бути пошкоджено, втрачено, заблокований або недоступний в іншій країні. Розбираємося, є лазівка, щоб дзвонити і відправляти повідомлення в месенджері без картки.

Як користуватися месенджером без картки телефонного оператора?

Розробники Вайбера стверджують, що така можливість відсутня. Для початку роботи в месенджері необхідна sim-карта, номер якої прив’язується до контакту. У процесі користування додаток періодично запитує підтвердження номери введенням коду або робить це сама, автоматично.

Можна користуватися Viber без SIM карти

Можна користуватися Viber без SIM карти

Такі запити рідкісні, тому тимчасово користуватися месенджером без SIM-картки. Наприклад, десктопна версія Вайбера працює на ПК, а в ньому вже точно немає чіпа, хоча синхронізація месенджера передбачає прив’язку до сервісу на телефоні. Сім-карта повинна знаходитися в смартфоні, а листуватися ви можете і з комп’ютера.

Можна користуватися Viber без SIM карти

Як користуватися Вайбером на планшеті без сімки?

На відміну від смартфона, на планшеті Вайбер доступний і без сім-карти. Ви реєструєте новий акаунт, а використовуєте функцію активації месенджера на додатковому пристрої. В такому випадку чіп залишається в смартфоні, а спілкування здійснюється за допомогою планшета.

Якщо ви хочете завести чистовий запис з нуля на планшеті, то доведеться придбати нову сім-карту. Витягти чіп з смартфона і переставити в планшет не вийде, адже всі контакти прив’язані до SIM і вже створеного облікового запису.

Читайте також:
Як встановити два Вайбера на одному телефоні: способи
Моя довідка - Корисні поради