Можливості чорного списку в Viber

Стали жертвою спаму або дуже настирливого співрозмовника? Хочете, щоб це припинилося, і ви знову стали насолоджуватися спокоєм? У такому випадку вам допоможе чорний список, який володіє величезними можливостями. Як заблокувати людини в Viber? Досить просто:

  • У вікні чату натисніть меню і перейдіть вниз. Там ви побачите кнопку «Заблокувати».

Можливості чорного списку в Viber

  • Також ви можете ввести номер вручну. Для цього відкрийте налаштування вайбера і в розділі конфіденційність знайдете відповідний пункт «Заблоковані номери». Це список усіх, кого ви занесли у чорний список. Натисніть кнопку «Додати», вводите номер, і готово.

При цьому ніхто із заблокованих вами користувачів навіть не дізнаються про це, поки не спробують вам написати.

Як грамотно ігнорувати користувача?

Користувач, який потрапив у чорний список Viber не зможе відправляти вам повідомлення і файли, телефонувати і запрошувати до групи. Але, якщо ви з ним все ж опинитеся в одному груповому чаті, ви зможете бачити повідомлення всередині цієї бесіди, а він-ваші.

Щоб дістати людину з чорного списку, виберіть у налаштуваннях всі заблоковані номера, виберіть потрібний і натисніть «Розблокувати». Але при цьому ви все одно не побачите повідомлень, які він намагався відправити вам, поки був у блокуванні.

Читайте також:
Групові дзвінки в Viber: як зробити дзвінок у груповому чаті і создаватьвидеоконференции на телефоні і комп'ютері
Моя довідка - Корисні поради