Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потреб

Месенджери швидко зайняли нішу миттєвого обміну інформацією. Завдяки широкому поширенню вони з часом перетворилися на корисний інструмент для оповіщення про заходи, новини, нові акції та розпродажі, для просування товарів компаній і брендів, для іншої реклами. Саме тому розсилка по Viber набирає популярності з кожним днем.

Для чого використовується розсилка в Вайбере

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребРозсилка реклами в Вайбере.

Чи захочете ви зібрати друзів на майбутній свято або вирішите сповістити ваших клієнтів про нову послугу – залежить від ваших цілей.

Масова розсилка Вайбер – це механізм, який допоможе швидко забезпечити отримання повідомлення групою абонентів, зручно зв’язатися з будь-якою аудиторією. Це також можливість прорекламувати товар, послуги. Збільшити кількість клієнтів. Все завдяки тому, що розсилка на Вайбер здійснюється по декількох каналах «видобутку» користувачів.

Знання про те, як це зробити, виявляться корисними і в бізнесі, і в повсякденному житті. У цій статті ми розглянемо необхідні способи, засоби та ресурси.

Переваги месенджера Viber

Додаток не прив’язане до кордонів покриття мережі, як у мобільних операторів. Повідомлення доставляється у будь-яку точку світу, де є сигнал інтернету.

Швидкість доставки

Великий плюс – це висока пропускна здатність і швидкість відправлення. Дані миттєво надходять до кінцевого споживача. Якщо у користувача є доступ в інтернет, то повідомлення відразу з’явиться на екрані його пристрою.

Привабливість зовнішнього вигляду

Рекламні пропозиції можна доповнити красивою картинкою, gif-анімацією, кнопкою-закликом для переходу по посиланнях. Це допоможе зачепити ту частину аудиторії, яка сприймає інформацію за допомогою яскравих образів і відгуків.

Охоплення аудиторії

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребМасове розсилання абонентам.

У 2019 році кількість зареєстрованих в Viber становить більше мільярда, у Росії більше 80 мільйонів. Кількість номерів для розсилок обмежується лише напрацьованими даними компанії.

Важливо: при купівлі певного пакету, розсилка Вайбер по своїй базі охоплює від декількох мільйонів користувачів. Все залежить від вартості послуги.

Ефективність

Push-повідомлення зазвичай читають відразу, а в електронній пошті листи можуть висіти кілька годин, днів або відразу потрапити в «спам». Користувачів не відштовхує факт отримання персональних рекламних пропозицій, якщо вони давали свою згоду на такі оповіщення.

Сервіс розсилки Viber має кілька функцій, що дозволяють відкладати відправку повідомлень на певний час. Це особливо зручно для безперебійної роботи у вихідні та свята.

Як робити розсилку через Вайбер

Розсилка повідомлень через Viber налаштовується різними способами: можна відсилати їх певних контактів і необмеженій кількості користувачів, створювати самостійно і з допомогою спеціальних програм. Розглянемо найпопулярніші варіанти.

Ви також можете підписатися на Viber розсилка, офіційний канал якої постійно поповнюється новинами в світі пуш-повідомлень.

Груповий чат

Самий простий і безкоштовний спосіб. Його можна використовувати на вашому смартфоні, айфоні, планшеті.

Щоб створити груповий чат, покроково зробіть наступне:

 1. Відкрийте програму і натисніть на іконку у вигляді значка чату в нижній правій частині екрану.
 2. У новоствореній вкладці виберіть пункт «Нова група».
 3. Додайте в неї учасників з вашої абонентської книжки.
 4. Дайте їй назву, виберіть фотографію на аватар.

Група створена, в ній може бути 250 чоловік разом з вами. Тепер можна відправити важливу інформацію, прикріпити до неї стікер, картинку, дудл, скинути потрібне посилання.

Розсилка через Вайбер офіційно в групах безкоштовно. У адміністратора тут обмежені можливості – він не може відкладати листи, пересилати їх людям, які за межами чату.

Читайте також:
Чому в Вайбере не надсилаються повідомлення? Що робити, якщо ви не можете їх відправляти, приймати або вони нікому не доходять

Спільноти

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребСтворення спільноти.

Створюється з тієї ж вкладки чатів, тільки вибирати треба рядок «Створити спільноту». Подальші кроки такі ж, як при додаванні групи.

Ця функція реалізована так, що в чаті одночасно можуть спілкуватися і обмінюватися інформацією до 1 мільярда користувачів. Для безпеки особистих даних у спільнотах видно лише їх імена, а номери і особиста інформація приховані.

Щодо зручності спілкування спільноти стають рівноцінними полнозначному форуму. Учасники мають доступ до історії спільноти з моменту утворення. Новачкам так легше входити в курс справи, а закріплені повідомлення не дозволять пропустити важливу новину. Для такої кількості народу ефективність реклами набагато вище. Тут розсилка в Вайбере, вартість якої починається від декількох сотень доларів, має обмеження за кількістю повідомлень щодня.

За списком

Обмеження у 50 контактів підходить більше для особистих розмов. Ви можете відправити абонентам привітання, нагадування, оголошення про заходах і зустрічах. Функціонал залишається той же – тексти, фото або відео, анімація.

Заходимо через ту ж кнопку з зображенням чату, натискаємо пункт «Створити розсилку», додаємо учасників. Пам’ятайте, якщо хоча б 1/10 частина контактів натисне на «Це спам», ваш номер можуть заблокувати.

Офіційно

Новини про акції, знижки, персональні пропозиції зручніше налаштувати через офіційну розсилку. Viber надає список офіційних партнерів, агентств-людей, які розсилають, у яких можна замовляти таку послугу.

Для роботи з такими представниками треба зареєструватися на сайті. Деякі посередники дають на певний період безкоштовну можливість спробувати функції сервісу, протестувати оголошені можливості. Якщо обидві сторони приходять до згоди, укладається договір на обслуговування.

Після вибору тарифу, його оплати і завантаження клієнтської бази, починається розсилка. В залежності від бюджету, відправляється певну кількість повідомлень.

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребСкладові рекламної розсилки.

Плюси:

 • кількість символів – до 1000;
 • зображення в одному блоці з текстом;
 • кнопка, яку можна оформити по-різному: «Купити», «Отримати знижку», «Перейти в магазин»;
 • звіти по розсилці в Вибере.

З допомогою спеціальних програм

Для автоматичної розсилки випускають різні програми, які можна завантажити з різних джерел і встановити для роботи.

Серед таких можна назвати «VibeX». Добре підходить для бізнесменів-початківців. Для нього створена технічна підтримка, навчання роботі з софтом і додатково чат для спілкування. Найбільш ощадливий варіант – не вище 20 копійок за 1 повідомлення. Ліцензійна програма платна, термін ліцензії – 1, 9, 12 місяців. Вартість – від 73 доларів за місяць.

Не варто користуватися програмами маловідомих розробників. Великий ризик потрапити на шахраїв і отримати непрацюючу утиліту.

Часто ці програми мають невелику швидкість роботи. Доводиться ставити їх на кілька комп’ютерів і залучати окремого співробітника до цієї роботи. Рішення як будувати рекламну стратегію (недорого або якісно), залишається за підприємцем.

Збір бази

Для офіційних розсилок треба мати свій список перевірених контактів. Він набирається з телефонних номерів людей, які погодилися отримувати повідомлення від компанії.

Найпоширеніші способи:

 • розповсюдження анкет на розважальних заходах, при оформленні знижкової карти, під час розіграшів товарів або послуг компанії;
 • заповнення графи з номером телефону при реєстрації на сайті;
 • оформлення замовлень і покупок з використанням номера телефону;
 • отримання знижкових кодів по sms.
Читайте також:
Як надіслати (передати) музику по Viber? Відправка пісень та аудіо через Вайбер

Для всіх методів важливо, щоб клієнт добровільно дав згоду на обробку та використання даних.

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребОтримання контактів при оформленні знижкової карти.

Не забувайте про відповідальність за незаконне використання паспортних та інших даних.

Способи нарощування, начебто покупки баз мобільних номерів, використання телефонних довідників і відправлення контенту без згоди користувача, – нелегальні.

Вони призведуть до того, що оповіщення будуть вважатися спамом. Це знижує довіру до товару, послугу, фірму або бренду.

Як вибрати сервіс для розсилок

Робити розсилку Вайбере краще через агентства-рассыльщики. Надійність організація перевіряється так:

 1. Організація реєструє вас не відразу, а в термін від 3 до 30 днів.
 2. Є значок про те, що рассыльщик перевірений Вайбером.
 3. Сервіс підтримує різну графіком, посилання на сайти, кнопку «Call to action», що закликає до дії.
 4. Надає статус-стан повідомлення: доставлено воно чи ні, читати або не читати,

Такі агентства можуть висунути зустрічні вимоги. Наприклад, щоб щомісячний трафік був оплачений не нижче певної кількості повідомлень, сфера бізнесу не ставилася до колекторським агентствам, микрокредитным фінансовим організаціям, товарів та послуг «для дорослих».

Viberofficial

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребViberofficial для розсилки реклами.

Сервіс пропонує онлайн калькулятор, на якому можна розрахувати вартість за одну одиницю продукту.

Умови використання: не менше 30 000 номерів в базі замовника, бажано з іменами, наявність сайту (без нього не пройти реєстрацію й модерацію).

Запуск послуги через певний строк, як у всіх офіційних партнерів.

Viber2b

Послуги надає компанія «SMS Місто». Сайт перенаправляє на адресу «Viber для бізнесу» – це один і той же сервіс. Пропонують три варіанти тарифу, можна безкоштовно протестувати роботу.

Prostor-sms

Один з найбільших сервісів мобільного маркетингу. Є різні варіанти під конкретну галузь бізнесу і до 50 безкоштовних днів для тестування. Для клієнтів створений особистий кабінет. Надають консультації маркетологів, допомога у розробці дизайну для розсилки.

Детальна інструкція видно на відео:

Stream-telecom

Допомагають налаштувати рекламні кампанії, можуть вести їх. На калькуляторі сайту можна розрахувати загальні витрати та кількість повідомлень. Подальший обсяг повідомлень залежить від балансу на рахунку особистого кабінету.

Esputnik

Є особистий кабінет, активація від 7 до 30 днів. Потрібен обов’язковий мінімальний платіж. Редактор сценаріїв для налагодження ефективної роботи різних каналів, вбудований редактор повідомлень для налаштування дизайну.

SendPulse

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребСервіс SendPulse.

Вартість залежить від регіону. Є шаблони для повідомлень (текст, текст + кнопка, зображення, текст + кнопка + зображення).

Можна налаштувати відкладену відправку, підключити «Час життя» повідомлення, якщо користувач недоступний.

«Viber для бізнесу»

Це той же знайомий рассыльщик «Viber2b». Має всі функції для комунікації з клієнтами. Тарифи: «Стартап», «Великий бізнес» та «Корпорація». За фактом роботи створюються звіти, які легко вивантажуються в Excel.

Unisender

Надає акаунт у сервісі, вимагається обов’язкова щомісячна оплата. Відправка по Росії, доступна для Білорусі, України, Казахстану. Можна безкоштовно протестувати послугу.

«МТС Маркетолог»

Вибір цільової аудиторії можна пробувати налаштовувати за соціально-демографічними даними, геолокаціі, інтересам і додаткових даними. Ціни залежать від кількості налаштувань таргетингу. Час відправлення – з 9. 00 до 21.00.

Рішення для бізнесу

Розсилки будуть мати ще більший ефект, якщо слідувати наступним правилам:

 • зареєструвати унікальну підпис і логотип, щоб учасники розсилки відразу розуміли, від якої компанії прийшло повідомлення;
 • для початку надіслати вітальне повідомлення: у нього розповісти, що з’явився новий канал для отримання інформації;
 • побудувати послання так, щоб користувач захотів розкрити його і прочитати далі;
 • використовувати унікальну торгову пропозицію, обмежена за часом, відповідне конкретної цільової аудиторії в окремому регіоні;
 • дублювати канали доставки, щоб оповіщення обов’язково дійшло до одержувача.
Читайте також:
Як створити групу в Viber? Створення груп на телефоні, комп'ютері, планшеті покроково.

Каскадні розсилки

Їх називають ще ланцюжком повідомлень. Одне і те ж повідомлення відправляють спочатку через один канал – Viber. Другий – sms тим, хто не отримав повідомлення в першому випадку. Третій використовують при необхідності. Цей метод дозволяє охопити більш широку аудиторію, залучити більше покупців.

Мультиканальные розсилки

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребРозсилка повідомлень по різних каналах зв’язку.

Це технологія одночасного запуску кілька каналів. У кожного з них своя мета і призначення.

Месенджер і смс використовують для доставки рекламної та сервісної інформації, email розсилають презентації, ділове листування. Пуш-повідомлення вводяться для звернення до сайту.

Для інтернет-магазинів

Щоб покупець поповнив ряди постійних клієнтів, можна розповісти про надходження нових товарів, початку розпродажі, знижки чи акції на певний строк. Поява довгоочікуваних позицій або нової лінійки товарів, нових способів доставки, варіантів оплати – теж привід нагадати про себе.

Перед святами клієнту можна відправити вітальний текст з бонусом у вигляді невеликої знижки або промокодом на неї, написати персональне привітання з днем народження.

Для банків і платіжних сервісів

Зазвичай використовують разом з смс-інформування. Через месенджер простіше інформувати про нові відділеннях або послуги, про що відбуваються зміни в умовах послуг, про появу нових онлайн-сервісів, про які проводяться акції по продуктам банку. В смс зручніше відправляти конкретну інформацію по рахунку, по кредиту, виплат.

Для навчальних онлайн-курсів

Масова розсилка Вайбер: як зробити безкоштовно і замовити платну послугу для бізнесу та особистих потребМожливості розсилок за допомогою Вайбера.

Нагадування про майбутніх тренінгах та їх реклама в Вибере дозволять утримувати інтерес клієнта до послуг онлайн навчання.

Для сервісів доставки

Сервісні повідомлення тут дуже персоналізовані. Вони повідомляють про відправлення посилки, статус поштового відправлення, адресу для отримання.

В останньому випадку для зручності вказується не тільки адресу, але і час роботи та контактні телефони служби доставки.

Для туристичних агентств

Яскрава картинка літнього відпочинку, фотографії пам’яток, панорамні знімки пейзажів – відмінне доповнення до розпродажів «горящих путівок» або налагоджених турів.

У пропозиціях можна активно використовувати посилання на конкретні тури або акції для груп і поодиноких подорожей. Діючим клієнтам зручно відправляти деталі подорожі або здійснювати підтримку за кордоном.

Для компаній-перевізників

З допомогою месенджера можна відправляти новини про нових маршрутах і популярних напрямках, інформацію про знижки на поїздки і накопичених миль, промо-коди знижок для постійного клієнта.

Розсилка або СМС?

Розсилка по Вайберу зручніше SMS-розсилки по багатьом параметрам.

У тарифних планах стільникових операторів рідко буває безмежний пакет СМС, до того ж за тариф доведеться платити щомісячну абонентську плату.

Розмір СМС не може бути більше 160 символів. Щоб розповісти про акцію, можна вкластися в цю кількість, а ось для активних дій одержувача цього мало. В месенджері пропонується до 1000 символів тексту. Можна використовувати для більшого залучення уваги в вайбере дадлі.

В смс-ках не можна використовувати фото, відео, аудіофайли. У Вибере таких обмежень немає. Можна детально описати вашу пропозицію, прикрасити його яскравою картинкою, додати можливість прямого переходу на сайт або каталог товарів.

При відправці SMS гроші списуються в будь-якому випадку. Тим більше збитковою буде заплатити, якщо у абонента була зміна номера та повідомлення не дійшло. При Viber-розсилку оплата буде лише за доставлені повідомлення.

Таким чином, ціна за одне повідомлення набагато вигідніше в Вайбер-розсилці.

Для успішної роботи буде ефективніше використовувати обидва способи. Спочатку відправити повідомлення в додаток, а тим, хто його не відкриє, відіслати СМС. Так потрібна інформація точно дійде до одержувачів.

Моя довідка - Корисні поради