“Language Is No Barrier”: миттєво переводите повідомлення в чаті “Вайбер”: завантажити безкоштовно для телефону android, щоб спілкуватися без мовного бар’єру

Viber – міжнародне додаток, що працює на ОС Віндовс, Андроїд, Айфон. Завдяки утиліті ви можете спілкуватися з друзями з усього світу або стежити за співтовариствами практично на будь-якій мові. Це абсолютно безкоштовно. Єдине, що хвилювало користувачів – як зрозуміти співрозмовників, які пишуть на іншій мові?

Раніше, отримавши іншомовне повідомлення, необхідне скопіювати текст, відкрити перекладач, скористатися його функціями. Там же написати меседж, а готовий варіант переслати співрозмовнику. Це займало багато часу, призводило до використання більшого трафіку мобільних даних. До того ж, потрібно було знайти додаткову програму translate, працює без збоїв.

Тепер складності позаду.

Language Is No Barrier: миттєво переводите повідомлення в чаті Вайбер: завантажити безкоштовно для телефону android, щоб спілкуватися без мовного барєру

Миттєвий переклад листів

Щоб зробити спілкування (на будь-якій мові) простим і зрозумілим, ми раді представити нову функцію перекладу в чаті Viber! Щоб отримати команду, необхідно Вайбер скачати безкоштовно для телефону Android або іншої ОС. Функція також доступна на комп’ютері, планшеті.

Тепер ви можете перевести будь-яке повідомлення, отримане в чаті Viber, на свою мову. Щоб зробити це, необхідно:

 1.       Відкрити листування.
 2.       Тапнути потрібне повідомлення, протримавши пальцем.
 3.       З появи контекстного меню вибрати функцію «Перевести».

Результат з’явиться миттєво вихідним повідомленням. Додатково завантажувати програми не потрібно.

Повідомлення будуть автоматично переведені на мову, на якому встановлено програму Viber. Якщо ви хочете побачити текст на іншій мові, параметр можна змінити в налаштуваннях спливаючого вікна:

 1.       Тапніте на повідомлення.
 2.       У контекстному меню натисніть «Мова».
 3.       Виберіть потрібний варіант.
 4.       Для підтвердження натисніть «Готово».

Важливо: відповідний текст не вимагає попереднього перекладу. Пишіть його російською, українською – як вам зручно. Перевести і відповісти на конкретне повідомлення можна за пару секунд.

Важливо: функція працює тільки при наявності стабільного підключення до інтернету. Якщо стався збій – перезавантажте мережу. Для цього включите і вимкнете вай-фай роутер або режиму польоту на пристрої. Збій також може статися через помилку відправки кодів на сервер. У цьому випадку відновити роботу системи зможуть тільки програмісти.

Дізнайтеся більше спільнот з допомогою перекладів

Припустимо, ви фанат футбольного клубу «Барселона» з Японії. Через незнання мови відпадає можливість стежити за офіційним чатом ФК.

Читайте також:
Vibercrack завантажити безкоштовно на комп'ютер: потрібно?

З новими функціями це не проблема.

В процесі розробка, що дозволяє автоматично змінювати мови перекладу для кожного чату, спільноти окремо. Оновлення буде доступно не раніше, ніж в 2020 році. Спочатку пробний код запустять для власників Андроїда.

Реліз розробники обіцяють опублікувати в грудні 2019-го.

Переклади на Viber працюють на Google Translate

Ця функція доступна для клієнтів Viber на Android, що працюють під управлінням останньої версії утиліти в Play Store. Через кілька місяців команду відкриють користувачам iPhone.

При скачуванні Google Translate синхронізація між програмами відбувається автоматично. У такому разі:

 1.       Збільшується кількість перекладних мов, оскільки сам Вайбер поки має до двадцяти пакетів.
 2.       Скористатися послугою можна в режимі оффлайн. Для цього перекладача потрібно заздалегідь завантажити відповідний пакет.

Важливо: оффлайн можна тільки змінити мову відображення листи. Отримувати повідомлення в месенджері без інтернету не вийде. Перевести стікери в Вайбер на іншу мову не вийде.

З оновленнями утиліти мова більше не є бар’єром. Головне – скачати безкоштовно додаток Вайбер до останньої версії. Перевірити наявність нових кодів програми можна в Плей Маркеті або Апп Сторе. Для цього:

 1.       Відкрийте один з додатків, залежно від ОС пристрою.
 2.       Перейдіть до розділу «Мої програми та ігри».
 3.       Знайдіть з переліку назва Вибера.

Якщо в списку вказано месенджер, значить оновлення вже вийшли. Отримати їх можна, натиснувши кнопку «Завантажити». При стабільному підключенні до інтернету інсталяція триває дві хвилини.

Скачати Вибер на ноутбук до останніх кодів можна двома шляхами:

 1.       З офіційного сайту розробників.
 2.       Просто запустивши раніше встановлений варіант месенджера. При наявності оновлень завантаження розпочнеться автоматично.

Важливо: зареєстрованим користувачам повторна авторизація не потрібно. Програма автоматично «підтягує» акаунт клієнта за номером телефону. Чати, співтовариства, файли після оновлення не зникають.

Моя довідка - Корисні поради