Кращі рекламні рекомендації від Viber Емодзі: що означають і як використовувати для реклами і просування бренду в “Вайбере”

За оцінками маркетологів, більшість американців щодня отримують 4000-10000 рекламних оголошень. Тепер, коли щоденна цифрова життя споживачів виглядає як Time Square на стероїдах, істина жахає: більшість банерів, які бачать споживачі, поганої якості.

Це не вина брендів. Вони обмежені правилами розміщення і специфікацій. Також не можна повністю звинувачувати агентства, які у владі своїх клієнтів. Рекламна волі – поняття складне і абстрактне, залежне від законодавчих, технологічних, моральних факторів. До того ж, ми вже ділилися секретами, як отримати максимум віддачі від Вибера.

Ми проаналізували компоненти представлення товарів, послуг і надали найкращі рекомендації. Поради, що дозволяють оголошенням бути не тільки привабливими для користувачів, але також досить цікавими для підвищення конверсії. Тобто, віддачі споживача.

Кампанія

Дуже цікаво отримати зелене світло при запуску кампанії. Однак приділіть хвилинку, щоб обміркувати її складові частини. Ключовими моментами тут є тестування, кількість оголошень, актуальність для користувачів.

Створіть фокус-групи, запропонуйте ескізи, вивчіть вплив макета на скупчення учасників разом, а також на кожного випробуваного окремо.

Image

Ми бачили це раніше. Рекламна кампанія продумана, але зображення втрачено для аудиторії. Підкресліть яскраві кольори і простоту одночасно. Перестаньте намагатися вмістити все під сонцем в одному зображенні – це дасть мінімальний результат або зовсім залишиться без уваги.

Відмінним варіантом прихованої реклами є стікери в месенджерах, соціальних мережах. Найбільш поширеними є emoji, що означають, в основному, перепади настрою. Забавні стіки набирають популярності з кожним днем, запоминаясь все більшій кількості аудиторії.

Назва, логотип

Заголовок – це текст, який створює або зламає оголошення. Без переконливого назви якість зображення і кампанії можуть не мати значення. Виділіть те, що робить бренд краще, будьте широкі з обміном повідомленнями в надії на ретаргетінг в майбутніх кампаніях. Не бійтеся проводити паралелі з раніше створеними акціями.

CTA

Останній дзвоник для аудиторії, вирішальною, брати участь у кампанії чи ні. Дозвольте клієнту скористатися інтерактивом, цікавим його.

Тут також допомагає створення тимчасових обмежень. Наприклад, «Акція діє лише на сьогодні», «Тільки по цьому посиланню».

Кращі рекламні рекомендації від Viber Емодзі: що означають і як використовувати для реклами і просування бренду в ВайбереЦе важливо! Зосередьтеся на основних принципах – що потрібно і що не можна робити в рекламі. Виберіть помічники Viber, створивши паблики для підтримки кампаній. Закачати Вайбер можна абсолютно безкоштовно. А ось за створення товариства і просування бренду, послуги доведеться викласти гроші. Кількість залежить від охоплення аудиторії, щоденного трафіку розсилки.

Читайте також:
Як відкрити (увійти) прихований чат в Viber?
Моя довідка - Корисні поради