Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

Як завантажити і встановити Jar файл вайбер?

Незважаючи на те, що мова програмування Java відходить у минуле, існують ще моделі телефонів, для яких він є актуальним. Власники таких гаджетів так само шукають можливість користуватися додатком Viber. На жаль користувачів, на офіційному сайті месенджера немає можливості завантажити додаток для джава.

Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

Щоб встановити вайбер для Java, потрібно:

  • У зручному пошуковику набрати запит на будь-якій мові «вайбер для джава» або аналогічний. Зі списку, що з’явився сайтів вибрати той, який викликає найбільшу довіру. На сторінці знайти кнопку для скачування програми.
  • Скачавши інсталяційний файл, знайти його в завантаженнях та відкрити. Необхідний файл повинен мати розширення «.java» або «.jar».
  • Установка месенджера відбувається автоматично.
  • По завершенні установки програми, його необхідно активувати. Для активації у вікні вказати країну і номер телефону. На цей номер надійде повідомлення з кодом активації.

Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

  • Після введення коду активація месенджера завершиться.

Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

  • Всі можливі контакти з адресної книги телефону програма знаходить і додає в френд-лист автоматично. Ті, у кого програма вайбер встановлена і активована, отримають повідомлення про появу нового користувача.

Важить скачана програм менше мегабайта, тому буде працювати навіть на малопотужних телефонах при невеликих швидкостях інтернету.

Встановивши і активувавши Viber для Java, користувач зможе користуватися всіма можливостями безкоштовного месенджера, оплачуючи тільки витрачений трафік згідно тарифного плану:

  • Миттєво обмінюватися повідомленнями;
  • Урізноманітнити спілкування з допомогою емодзі;
  • Створювати бесіди з кількістю учасників до 250 осіб;
  • Обмінюватися графічними файлами.

Jawa Viber завантажити (Jar, Jad) Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

На жаль, із-за особливостей платформи, спілкуватися з допомогою дзвінків в вайбер джава не вийде, але інші можливості дають широке поле для підтримки бесіди.

На які телефони підходить Jawa вайбер?

Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

Враховуючи, що розробники сучасних моделей мобільних телефонів віддають перевагу операційних систем Android, IOS або Windows Phone, Java використовуються на більш ранніх кнопкових моделях. Сьогодні Java вайбер можна встановити на телефони марки Nokia, Sony, Fly і Samsung.

Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)     Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)     Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)    Jawa Viber завантажити (Jar, Jad)

Моя довідка - Корисні поради