Існує вибер онлайн?

Ще зовсім недавно ми спілкувалися з допомогою найпростіших месенджерів, QIP, ICQ, передбачають тільки обмін текстовими повідомленнями. Якщо ти користувався ними, то пам’ятаєш, що опцій ці програми мали мінімум. Але прогрес не стоїть на місці, сьогодні в твоєму розпорядженні сучасна програма, що надає безліч можливостей для спілкування. Тема цієї статті — web версія Viber для комп’ютера, яку багато хто намагаються знайти, але ні кому не вдається.

Існує вибер онлайн?

Існує браузерна версія для Вайбер?

Ні, веб версія Viber поки не розроблялася творцями програми. Це месенджер для смартфона, в першу чергу. Весь його функціонал «загострювався» виходячи з цього. Основна концепція – свобода пересування і висока безпека особистих даних. Детальніше про безпеку:

  • Аккаунт прив’язується не до абстрактного місцем на сервері, куди можеш попасти як ти, так і зловмисник (історій про злом поштових скриньок ти чув чимало, нам здається), а номер твого телефону. Навіть втративши мобільний пристрій, ти можеш звернутися до свого оператора стільникового зв’язку, відновити сімку, і з нею увійти в свій профіль Вайбер.
  • Всі твої дані, включаючи історію листування не зберігаються на сервері, а в пам’яті пристрою. Ми вже писали на тему входу Вибера зі смартфона або комп’ютера.

Ці особливості забезпечують зручність і безпеку використання месенджера. Однак вони ж виключають можливість створення і використання веб версії Вайбер на комп’ютері, для функціонування якої довелося б кардинально перебудовувати мобільний.

«Лівим» сайтів – не вірити!

Багато намагаються шукати за адресою web viber com, слідуючи аналогією з web whatsapp com. Ватсап має іншу будову і браузерна версія у нього є. Для Вайбер її, повторюємося, не існує. Зате є фішингові сайти з адресами, однією або декількома буквами відрізняються від адреси офіційного сайту програми. На їх сторінках ти знайдеш пропозицію випробувати/скачати. Далі просто:

  • Вводиш свої особисті дані в поля.
  • Скануєш qr код для вибер веб (нібито)
  • Доступу нікуди, звичайно ж, не отримуєш.
  • Твої особисті дані залишаються в руках зловмисників.
Читайте також:
Як видалити людину (учасника) із групи в Viber?

Взагалі програма дуже зручна при використанні саме на мобільному пристрої.

Знову ж таки, свобода пересування: поклав смартфон в кишеню, і пішов; у будь-який час дістав, подивився хто що прислав, якщо треба – відповів. Якщо треба запустити месенджер на комп’ютері, то це справа кількох секунд. З установкою – максимум 5 хвилин, з яких 4 займе скачування програми.

Як бачиш, Вайбер web для комп’ютера не так вже й потрібен. Знайти Вайбер для ПК можна у нас на сайті, а також в Google Play або Магазині.

Встановлення проходить автоматично, ти тільки ставиш галку в ліцензійній угоді і натискаєш «Далі». Залишається активувати програму на пристрій, за допомогою телефону, до якого прив’язана мобільна версія:

  • Запускаєш Viber на ПК.

Існує вибер онлайн?

  • Вводиш номер телефону.

Існує вибер онлайн?

  • На екрані комп’ютера з’явиться QR-код, що на смартфоні — включиться камера, яка його відсканує. Можна приступати до спілкування.

Існує вибер онлайн?

Існує вибер онлайн?

А як встановити Вайбер на планшет безкоштовно російською мовою, ми вже писали.

Моя довідка - Корисні поради