Інструкція як відновити Вайбер на ПК і смартфон.

Іноді потрібно видалити додаток Вайбер, а потім встановити заново. Дія досить просте, але адже крім самої програми потрібно відновити і історію листування, і список контактів, і параметри.

Відновити віддалений Viber

Передбачаючи необхідність відновлення даних Вайбер, розробники передбачили можливість відновлення текстової інформації (історія листування, список контактів). При цьому обсяг резервного сховища мінімальний, а резервні копії створюють максимально швидко.

Якщо видалити Viber, а потім встановити заново залишиться історія листування?

Для того, щоб збереглася історія листування, необхідно створити резервну копію. Якщо ви просто видалили Вайбер з пристрою, не очищаючи кеш додатки, то при вході в аккаунт може зберегтися історія листування і без резервного копіювання.

Створення резервної копії

Створення резервної копії дозволяє перенести історію листування в нову версію. При цьому зберігаються тільки текстові дані і список контактів. Конфігурацію програми потрібно буде настроїти заново.

Відновити Вайбер на ПК

Вайбер – додаток, створене для мобільних пристроїв. Можливість установки на комп’ютер розробники надали користувачам для зручності, щоб, працюючи за ПК, не доводилося постійно відволікатися на інший пристрій.

Mac

Найбільш кращим способом відновлення даних в даній операційній системі є синхронізація повідомлень на мобільному ПК. Для цього:

  1. Створіть на смартфоні резервну копію повідомлень.
  2. Видаліть Вайбер.
  3. Встановіть програму на смартфон заново.
  4. Відновіть історію повідомлень за допомогою функції «бекап».
  5. Видаліть Вайбер з ПК.
  6. Встановіть програму заново.
  7. Увійдіть в обліковий запис Вайбер на ПК і синхронізувати роботу обох пристроїв за допомогою опції «синхронізація чатів на додаткових пристроях».

Windows

Вбудована можливість відновлення даних у цій операційній системі відсутній, але можна зробити це вручну. Історія листування зберігається в файлі Viber.db. Це прихований файл, а тому для його пошуку необхідно налаштувати вигляд папок в розділі «Параметри папок». Тут необхідно встановити галочку «Показувати приховані файли і папки». Файл потрібно скопіювати в будь-яке зручне місце, після чого можна видаляти програму.

Після нової установки Вайбера на ПК необхідно скопійований файл перемістити в папку з встановленою програмою і підтвердити його заміну. Перезапустіть Вайбер – ваша історія листування відновлена.

Відновити Вайбер на смартфоні

Так як Вайбер – це додаток для мобільних пристроїв, то відновлення даних тут відбувається набагато простіше.

Андроїд

В месенджері Вайбер на історію повідомлень відповідає файл viber_messages. Для відновлення історії повідомлень необхідно скопіювати цей файл у будь-який зручний місце, а після перевстановлення програми перенести його у відповідну папку з заміною.

Інструкція як відновити Вайбер на ПК і смартфон.

Айфон

Для того, щоб мати можливість відновлювати історію листування в Вайбер, необхідно створювати резервні копії. Якщо такі будуть створені, то відновлення даних не складе праці. Після нової установки програми і входу в нього, додаток перевірить наявність існуючих резервних копія і запропонує відновити дані з останньої. Вам залишається тільки погодитися із запропонованим варіантом. Процес займе деякий час. Потім додаток перезапуститься, а ваша переписка, збережена у останньої резервної копії, буде відновлена.

Інструкція як відновити Вайбер на ПК і смартфон.

Відновлення історії повідомлень у Вайбер – проста процедура, яка дозволить будь-якому випадку не втратити дані, навіть якщо ви вирішили замінити мобільний або перевстановити ОС на ПК.

Моя довідка - Корисні поради